Mänguasjad

Mänguasjad

Mänguasjad

Grid
List

Kokku on 130 toodet.

Kuvatakse 1–52 toodet (kokku 130)

Aktiivsed filtrid

LOL Surprise 7 Layers of Fun Board Game

LOL Surprise 7 Layers of Fun Board Game Mänguasi ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele. Olge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad ära tulla või mille võib laps ära hammustada, sest laps võib nende tõttu lämbuda! Kasutada täiskasvanu järelevalve all.
Hind 25,00 €
View Detail

Fisher Price Thomas & Friends Track Master FXX69

Fisher Price Thomas & Friends Track Master Thomas&Friends Track master rada, motoriseeritud rongidele. Rajakomplektist saab ehitada 5 erinevat rada. Üle 20 ne rajaosa. Kaasasoleva karbi kaas on ühtlasi üks raja osa, kui ka hea säilitamiseks.
Hind 36,00 €
View Detail

Chicco Foxy Projektor

Värvikas Foxy projektor on veetlev kaaslane, kes aitab teie väikesel uinuda. Rebane mängib 3 lõõgastavat viisi, mis lülituvad automaatselt välja 10 või 30 minuti pärast. Selles saavad abi helendavad värvilised tähed, mis muudavad värvi. Sobib kasutamiseks alates lapse esimestest elupäevadest. Toites 3 kaasasolevat AAA patareid. Rebase kõrgus on 14 cm.
Hind 15,00 €
View Detail

Tiny Love Tiny Princess Tales

Tiny Love Tiny Princess Tales Mänguasju saab kinnitada turvatooli, kiige, lamamistooli ja jalutuskäru külge. Äärmiselt lihtne kinnitada ja reguleerida, et mänguasja lapse võimaluste järgi kohandada.
Hind 33,00 €
View Detail

Tiny Love Meadow Days

Tiny Love Meadow Days Mänguasju saab kinnitada turvatooli, kiige, lamamistooli ja jalutuskäru külge. Äärmiselt lihtne kinnitada ja reguleerida, et mänguasja lapse võimaluste järgi kohandada.
Hind 33,00 €
View Detail

Chicco Koala Mänguasi kärule

Chicco Koala Mänguasi kärule - armas loom, mis on valmistatud kontrastset värvi pehmest materjalist. Tema koti külge on kinnitatud peegel ja läbipaistev rõngas, mis on täidetud rohkete värviliste pallidega, mis raputades kolisevad. Koalas on ka kohisevaid elemente. Vanusele on 6 kuni 36 kuud.
Hind 13,00 €
View Detail

Cybex Priam nukuvanker 2in1

Cybex Priam nukuvanker 2in1 - näeb välja nagu tõeline käru! Valmistatud kvaliteetsematest materjalidest, ohutu lastele. Cybexi logoga allkirjastatud originaaltoode.
Hind 109,00 €
View Detail

Smily Play Auto Labirynt

Smily Play Auto Labirynt loodi kõige väiksematele - sellega saab mängida alates 12 kuust. Naerataval autol on nöör, mille abil teie laps saab mänguasja tõmmata ja viia kuhu iganes ta tahab. Autos on kolm sõpra; ahv, elevant ja tiiger.
Hind 20,00 €
View Detail

Little Tikes suur korvpallirõngas

Little Tikes korvpallirõngas - Nüüd saavad lapsed mängida tõelisi korvpallimänge. Toode on reguleeritav, saate seda reguleerida vastavalt oma beebi pikkusele. Liikumisdiaposoon 150–200 cm.
Hind 99,00 €
View Detail

Little Tikes maja

Little Tikes maja - väga lõbus igale lapsele. Maja köidab ka oma interjööriga. See oli valmistatud materjalidest, mis jäljendasid puitu ja kivi. Selle seinad on kollakaspruunid, mis muudab selle loomulikuks ja katus on seevastu roheline. Suvila näeb välja nagu päris kodu. Välisukse juures on kell, erineva suurusega aknad. Küljel on riiul, mida saab...
Hind 277,00 €
View Detail

Little Tikes roosa maja

Little Tikes Suur maalähedases stiilis mängumaja. Sees on kraanikauss, pliit ja telefon. Suvila on varustatud uksega, 4 aknaluugiga, mida saab hõlpsasti avada ja sulgeda. Sellises majas mängimine on tõeline seiklus!
Hind 330,00 €
View Detail

Сhicco karu projektoriga Beige

Chicco Pehme karukene koos projektori ja meeldivate meloodiatega saab teie lapse parimaks sõbraks alates sünnist. Tänu plüüsile ja pehmetele plastikust detailidele on karupoega väga meeldiv kallistada! Karukese rinnal olev projektor sillerdab automaatselt kõigis vikerkaare värvides. Karupoeg on võimeline tegema looduse hääli ja laialdast repertuaari:...
Hind 34,00 €
View Detail

Tiny Love Magical Night Mobile 3in1 Polar Wonder

Tiny Love Magical Night Mobile 3in1 Polar Wonder - See kaisukas kahtlemata muutub teie lapse uinumise ajal parimaks kaaslaseks! See töötab kolmel viisil: see kiirgab rahulikku, hubast valgust, pöörlev külg muutub kergesti projektoriks ja mängib ka rahustavaid meloodiaid!
Hind 64,00 €
View Detail

Chicco Magic Forest karussell

Chicco Magic Forest karussell - lõõgastav muusika, laeprojektsioon ja pöörlevad ripatsid rõõmustavad kindlasti väikest avastajat. Projitseerimise ajal muutuvad värvid, et lapse tähelepanu äratada ja teda huvitada ning muusika mängib pidevalt 15 minutit, saadaval on koguni 7 erinevat lõõgastavat viisi.
Hind 39,00 €
View Detail

Chicco Next2 Moon

Chicco Next2Moon on võrevoodi servadele kinnitatud mänguasi, mis tänu oma funktsioonidele muudab teie lapse magamise ja mängimise meeldivamaks. Paneelil kuvatakse projektsioone, esitatakse helisid ja meloodiaid. Paneelil on ka taimeri funktsioon.
Hind 28,00 €
View Detail

Tiny Love karussell

Karussell Tiny Love võib teie väikest meelelahutust pakkuda juba sünnist saati. Karussellil on 3 töörežiimi. Toide AAx3 patareidega.
Hind 30,00 €
View Detail