Filtreeri

Tootja

Tootja

Toote tüüp

Toote tüüp

Hind

Hind

  • 6,00 € - 34,00 €

Mänguasjad kärule

Mänguasjad kärule

Mänguasjad kärule

Grid
List

Kokku on 9 toodet.

Kuvatakse 1–9 toodet (kokku 9)

Aktiivsed filtrid

Akuku kõristi karukesed A0468

Akuku kõristi karukesed A0468 Lapse pilku köidavad erksad värvid. Ümarad kujundid on beebile ohutud. Ripatsi saab kinnitada lapsevankrile või beebivoodile. See on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest, ohutu imikutele. Lõbusad kujundid ja intensiivsed värvid köidavad lapse tähelepanu, arendavad nägemis-kuulmis- ja motoorikat. Pikkus umbes: 30cm
Tavahind 6,00 € −10% Hind 5,40 €
View Detail

Tiny Love Treasure the Ocean kaar

Tiny Love Treasure the Ocean kaar Mänguasju saab kinnitada turvatooli, kiige, lamamistooli ja jalutuskäru külge. Äärmiselt lihtne kinnitada ja reguleerida, et mänguasja lapse võimaluste järgi kohandada.
Tavahind 33,00 € −10% Hind 29,70 €
View Detail

Tiny Love Sunny Stroll Tiny Princess Tales kaar

Tiny Love Sunny Stroll Tiny Princess Tales kaar Mänguasju saab kinnitada turvatooli, kiige, lamamistooli ja jalutuskäru külge. Äärmiselt lihtne kinnitada ja reguleerida, et mänguasja lapse võimaluste järgi kohandada.
Tavahind 33,00 € −10% Hind 29,70 €
View Detail

Chicco My sweet DouDou käru ripputav mänguasi

Chicco My sweet Doudou käru mänguasi on pehme ja õrn ripats, millel on kolm erineva tekstuuriga mänguasja. Eripärad: 3 erineva vedrustusega põimitud mähis on ideaalne jalutuskäru külge kinnitamiseks ja igapäevaste jalutuskäikude jaoks. Spiraalkuju muudab mänguasja paigutamise lihtsaks ja katab jalutuskäru turvariba kogu pinna. Tänu kangast külgmistele...
Tavahind 17,00 € −10% Hind 15,30 €
View Detail

Chicco My Sweet DouDou Käru ripputav mänguasi

Chicco My Sweet DouDou Käru ripputav mänguasi saab tänu universaalsele kinnitussüsteemile kinnitada vankri, võrevoodi või söögitooli külge. 3 mänguasja-ripatsit köidavad last: sahin, äike ja meelitavad tähelepanu. Universaalne paigaldussüsteem. 3 mänguasja-ripatsit, mis on valmistatud pehmest koest ja plastikust.
Tavahind 17,00 € −10% Hind 15,30 €
View Detail

Canpol Babies Pastel Friends 68/064 Interaktiivne...

Interaktiivne lastevoodi-jalutuskäru mänguasi julgustab väikelapse nägemis-, kuulmis- ja motoorse koordinatsiooni arengut. Spiraal sobib lastevoodi küljele, turvahälli - kandekäepideme külge (seal on kõristi, peegel, närimisrõngas). Erinevad tekstuurid - stimuleerivad lapse kompamismeeli. Helielemendid - äratavad lapse huvi. Võib pesta käsitsi. Suurus:...
Tavahind 15,00 € −10% Hind 13,50 €
View Detail

Tiny Love Sunny Stroll Into The Forest kaar

Tiny Love Sunny Stroll Into The Forest kaar Mänguasju saab kinnitada turvatooli, kiige, lamamistooli ja jalutuskäru külge. Äärmiselt lihtne kinnitada ja reguleerida, et mänguasja lapse võimaluste järgi kohandada.
Tavahind 34,00 € −10% Hind 30,60 €
View Detail

Chicco Koala Mänguasi kärule

Chicco Koala Mänguasi kärule - armas loom, mis on valmistatud kontrastset värvi pehmest materjalist. Tema koti külge on kinnitatud peegel ja läbipaistev rõngas, mis on täidetud rohkete värviliste pallidega, mis raputades kolisevad. Koalas on ka kohisevaid elemente. Vanusele on 6 kuni 36 kuud.
Tavahind 13,00 € −10% Hind 11,70 €
View Detail

Chicco Gilby And Eli Mänguasi kärule

Chicco Gilby And Eli Mänguasi kärule - äratab avastaja meeli. Valmistatud erineva tekstuuriga pehmetest kangastest, stimuleerib see beebi meeli ja motoorseid funktsioone. Vanusele on 6 kuni 36 kuud.
Tavahind 15,00 € −10% Hind 13,50 €
View Detail