Filtreeri

Tootja

Tootja

Toote tüüp

Toote tüüp

Hind

Hind

  • 8,00 € - 33,00 €

Mänguasjad kärule

Mänguasjad kärule

Mänguasjad kärule

Grid
List

Kokku on 7 toodet.

Kuvatakse 1–7 toodet (kokku 7)

Aktiivsed filtrid

Tiny Love Sunny Stroll Tiny Princess Tales kaar

Tiny Love Sunny Stroll Tiny Princess Tales kaar Mänguasju saab kinnitada turvatooli, kiige, lamamistooli ja jalutuskäru külge. Äärmiselt lihtne kinnitada ja reguleerida, et mänguasja lapse võimaluste järgi kohandada.
Tavahind 35,60 € −15% Hind 30,26 €
View Detail

Chicco My sweet DouDou käru ripputav mänguasi

Chicco My sweet Doudou käru mänguasi on pehme ja õrn ripats, millel on kolm erineva tekstuuriga mänguasja. Eripärad: 3 erineva vedrustusega põimitud mähis on ideaalne jalutuskäru külge kinnitamiseks ja igapäevaste jalutuskäikude jaoks. Spiraalkuju muudab mänguasja paigutamise lihtsaks ja katab jalutuskäru turvariba kogu pinna. Tänu kangast külgmistele...
Tavahind 18,40 € −15% Hind 15,64 €
View Detail

Chicco My Sweet DouDou Käru ripputav mänguasi

Chicco My Sweet DouDou Käru ripputav mänguasi saab tänu universaalsele kinnitussüsteemile kinnitada vankri, võrevoodi või söögitooli külge. 3 mänguasja-ripatsit köidavad last: sahin, äike ja meelitavad tähelepanu. Universaalne paigaldussüsteem. 3 mänguasja-ripatsit, mis on valmistatud pehmest koest ja plastikust.
Tavahind 18,40 € −15% Hind 15,64 €
View Detail

Chicco Koala Mänguasi kärule

Chicco Koala Mänguasi kärule - armas loom, mis on valmistatud kontrastset värvi pehmest materjalist. Tema koti külge on kinnitatud peegel ja läbipaistev rõngas, mis on täidetud rohkete värviliste pallidega, mis raputades kolisevad. Koalas on ka kohisevaid elemente. Vanusele on 6 kuni 36 kuud.
Tavahind 18,40 € −15% Hind 15,64 €
View Detail

Chicco Gilby And Eli Mänguasi kärule

Chicco Gilby And Eli Mänguasi kärule - äratab avastaja meeli. Valmistatud erineva tekstuuriga pehmetest kangastest, stimuleerib see beebi meeli ja motoorseid funktsioone. Vanusele on 6 kuni 36 kuud.
Tavahind 16,20 € −15% Hind 13,77 €
View Detail