Babyhit - see on meie armsa lapse armastusest ja inspiratsioonist sündinud tulemus. Kui vanematena püüame alati anda oma lapsele parimat.

Hoolitseme tema heaolu eest, võtame endale vastutuse tema turvalisuse eest ning soovime näha, kuidas meie pisikene rõõmustab iga päev, kasvab ja õitseb särava naeratusega.

Meie peamine eesmärk on pakkuda kvaliteetseid lastekaupu kõige soodsamate hindadega üle kogu Eesti. Püüame muuta teie ostukogemuse meeldivaks ja taskukohaseks.

Samas mõistame, et turg on pidevas muutumises ning võib juhtuda, et leiate tooteid veel ahvatlevamate hindadega kui meie kataloogis pakutavad. Oleme valmis teie vastu tulema!

Kui teil on alternatiivne pakkumine soodsama hinnaga, võtke meiega palun ühendust. Meie kõrgelt kvalifitseeritud müügispetsialist koostab teile personaalse pakkumise, mis rahuldab kõik teie vajadused ning võimaldab teil soetada tooteid oma pisikesele kõige ahvatlevama hinnaga.

Babyhit loob ideaalse keskkonna, kus lapsed saavad nautida parimaid tooteid ning vanemad võivad rõõmustada säästude üle, valides neid tooteid kõige soodsamate hindadega! Usume, et iga laps väärib vaid parimat ning teeme kõik endast oleneva, et seda tagada.

IMG_8579_2.JPG

IMG_8581_2.JPG