Filtreeri

Tootja

Tootja

Hind

Hind

  • 15,00 € - 64,00 €

Mänguasjad beebidele

Mänguasjad beebidele

Mänguasjad beebidele

Grid
List

Kokku on 12 toodet.

Kuvatakse 1–12 toodet (kokku 12)

Aktiivsed filtrid

Chicco Foxy Projektor

Värvikas Foxy projektor on veetlev kaaslane, kes aitab teie väikesel uinuda. Rebane mängib 3 lõõgastavat viisi, mis lülituvad automaatselt välja 10 või 30 minuti pärast. Selles saavad abi helendavad värvilised tähed, mis muudavad värvi. Sobib kasutamiseks alates lapse esimestest elupäevadest. Toites 3 kaasasolevat AAA patareid. Rebase kõrgus on 14 cm.
Hind 15,00 €
View Detail

Tiny Love Magical Night Mobile 3in1 Polar Wonder

Tiny Love Magical Night Mobile 3in1 Polar Wonder - See kaisukas kahtlemata muutub teie lapse uinumise ajal parimaks kaaslaseks! See töötab kolmel viisil: see kiirgab rahulikku, hubast valgust, pöörlev külg muutub kergesti projektoriks ja mängib ka rahustavaid meloodiaid!
Hind 64,00 €
View Detail

Chicco Magic Forest karussell

Chicco Magic Forest karussell - lõõgastav muusika, laeprojektsioon ja pöörlevad ripatsid rõõmustavad kindlasti väikest avastajat. Projitseerimise ajal muutuvad värvid, et lapse tähelepanu äratada ja teda huvitada ning muusika mängib pidevalt 15 minutit, saadaval on koguni 7 erinevat lõõgastavat viisi.
Hind 39,00 €
View Detail

Chicco Next2 Moon

Chicco Next2Moon on võrevoodi servadele kinnitatud mänguasi, mis tänu oma funktsioonidele muudab teie lapse magamise ja mängimise meeldivamaks. Paneelil kuvatakse projektsioone, esitatakse helisid ja meloodiaid. Paneelil on ka taimeri funktsioon.
Hind 28,00 €
View Detail

Tiny Love karussell

Karussell Tiny Love võib teie väikest meelelahutust pakkuda juba sünnist saati. Karussellil on 3 töörežiimi. Toide AAx3 patareidega.
Hind 30,00 €
View Detail