Filtreeri

Bränd

Bränd

Toote tüüp

Toote tüüp

Muu transport

Muu transport

Muu transport

Grid
List

Kokku on 7 toodet.

Kuvatakse 1–7 toodet (kokku 7)

Aktiivsed filtrid

HyperMotion puidust kiik-hobune

HyperMotion puidust kiik-hobune - Traditsiooniline kaasaegses stiilis mänguasi! Mänguasi arendab koordinatsiooni, toetab liikumist ja parandab tasakaalutunnet. Mänguasja õrn värv muudab selle kauniks igas toas. Tugev ja stabiilne puitkonstruktsioon tagab ohutuse mängimise ajal.
Hind 40,00 €
View Detail

Skiddou Bjorg

Skiddou Bjorg jalgrattas - See on ainulaadne disain, mis pakub palju rõõmu lastele alates 3. eluaastast. Selle käivitamiseks piisab, kui dünaamiliselt liigutada rooli – see on suurepärane harjutus laste motoorsete oskuste arendamiseks. Kandevõime kuni 50 kg.
Hind 78,00 €

Kinderkraft kiikloom Hobune

Kinderkraft kiikloom ratastel Hobune pakub teie lapsele palju naudingut alates esimesest eluaastast. Pehmes istmes on lapsel mugav ja lõbus sõita. Ratastool on varustatud heliefektidega. Kui ta suureks kasvab, saab laps oma mänguasju rullida.
Hind 96,00 €
View Detail

Chicco Eco+ All Around Lasteauto

Chicco Eco+ All Around Lasteauto 75% taaskasutatud plastikust! taaskasutatava pakendiga. ECO+ mänguasjad vastavad samadele kõrgetele kvaliteedistandarditele nagu kõik teised Chicco tooted nii mängitavuse kui ka tooteohutuse osas. All Around ECO+ on pöörlevatel ratastel sõit, mis tagab liikumisvabaduse ja palju nalja. Sellel on mehaaniline sarv, istmealune...
Hind 42,00 €
View Detail