Filtreeri

Bränd

Bränd

Hind

Hind

  • 59,00 € - 340,00 €

Kolmerattalised

Kolmerattalised

Kolmerattalised

Grid
List

Kokku on 24 toodet.

Kuvatakse 1–24 toodet (kokku 24)

Aktiivsed filtrid

Doona Liki Trike S5 Gold

Doona Liki Trike S5 sobib lastele vanuses 10 kuud kuni 3 aastat. Doona Liki Trike S5 kasvab koos beebiga. Maailma kompaktsem kokkupandav kolmerattaline jalgratas!
Hind 340,00 €
View Detail

Kinderkraft Freeway

Kinderkraft Freeway suurepärane võimalus oma jalutuskäiku mitmekesistada. Pööratav iste, mida saab reguleerida erinevatele vahemaadele, muudab selle ainulaadseks. Lastele vanuses üheksa kuud kuni viis aastat!
Hind 95,00 €
View Detail

Kinderkraft Twipper

Kolmerattaline jalgratas Kinderkraft Twipper on loodud väikestele reisijatele ja nende vanematele. Mugavus ja ohutus on sõnad, mis Twipperi jalgratast suurepäraselt kirjeldavad. Uuenduslikud lahendused võimaldavad ratast kasutada alates 9. elukuust. Twipper kasvab koos lapsega, moodulkonstruktsioon võimaldab vastavalt vanusele modifikatsioone.
Hind 150,00 €
View Detail

Doona Liki Trike Midnight Edition

Doona Liki Trike Midnight Edition on julge üleni musta disainiga versioon, millel on must ökonahast juhtraud, must alumiiniumist põhikäepide ning elegantne ökoloogilisest nahast selja- ja istmepolster teemantõmblustega.
Tavahind 339,00 € −20% Hind 271,20 €
View Detail

Lionelo Haari

Lionelo Haari Kolmerattaline jalgratas - mugav ja turvaline. Reguleeritav iste võimaldab reguleerida kaugust pedaalidest ja pöörata istet. Libisemiskindlad juhtraua padjad takistavad väikeste käte libisemist sõidu ajal.
Hind 130,00 €

Smart Trike 7in1

Smart Trike ilus ja funktsionaalne kolmerattaline jalgratas. Juhtnupp võimaldab teil otsustada, kes ratast kontrollib - vanem või laps. Ratas klappib kergesti kompaktseks.
Hind 165,00 €
View Detail