Emale

Emale

Emale

Grid
List

Kokku on 173 toodet.

Kuvatakse 1–52 toodet (kokku 173)

Aktiivsed filtrid

Rinnapumbad ja aksessuaarid Neno varuosade komplekt
 • −10%
 • Uus

Neno varuosade komplekt rinnapumpadele

Komplekt sisaldab: vahetatav silikoonist rinnapadi, vahetatav kummist toru, 2 vahetatavat klappi, 2 vahetatavat membraani Sobib järgmistele rinnapumpadele: Neno Mare, Neno Angelo, Neno Bueno, Neno Uno, Neno Due, Neno Bella, Neno Bella Twin, Neno Camino, Neno Mare
Tavahind 19,00 € −10% Hind 17,10 €
View Detail
Rinnapumbad ja aksessuaarid Neno Leite piimakonteiner
 • −10%
 • Uus

Neno Leite piimakonteiner

Neno Leite on silikoonist piimakonteiner, mis kogub endasse iseeneslikult voolava piima rinnast, mida te parasjagu oma last ei toida. Pärast pigistamist ja rinnale panemist imeb kollektor spontaanselt ja töötab nagu manuaalne rinnapump. Enam pole imetamispatju ja määrdunud aluspesu – on aeg maagilise Neno Leite pudeli jaoks, mille võid kõikjale kaasa võtta.
Tavahind 9,00 € −10% Hind 8,10 €
View Detail
Rinnapumbad ja aksessuaarid Neno Angelo juhtmevaba
 • −10%
 • Uus

Neno Angelo juhtmevaba kolmefaasiline rinnapump

Neno Angelo on esimene ühekordne 3 faasiga rinnapump, mis taasesitab ideaalselt beebi loomulikku imemisrütmi. Igal kolmel faasil on valida 9 imemistaseme vahel, mis annab teile vabaduse kohandada seadeid vastavalt oma vajadustele. Iga tsükli lõpus lülitub rinnapump automaatselt välja. Iga tsükkel kestab 30 minutit.
Tavahind 70,00 € −10% Hind 63,00 €
View Detail

Neno Primo Juhtmevaba elektrooniline rinnapump

Aku elektriline rinnapump Neno Primo on tänapäevase ema aksessuaar. Kui unistad maksimaalsest mugavusest imetamise ajal, saab Neno Primost igapäevane päästeallikas ja iga päeva kaaslane. Tunne end mugavalt ja mugavalt elektrilist rinnapumpa kasutades – iga kord, kui lähed mõneks ajaks eemale ja jätad lapse isa hooleks – aitab elektriline rinnapump...
Tavahind 60,00 € −10% Hind 54,00 €
View Detail

Akuku sünnitusjärgsed aluspüksid 2 tk M

Akuku sünnitusjärgsed aluspüksid 2 tk M hoiavad pärast sünnitust sidemeid kindlalt. Spetsiaalselt disainitud ülikerged ja mugavad aluspüksid lasevad õhul vabalt ringelda, mis annab värskustunde. Aluspüksid on valmistatud vastupidavast ja õrnast materjalist, mis kaitseb nahaärrituste eest, annab mugavustunde ja aitab hoida korralikku hügieeni.
Tavahind 2,90 € −10% Hind 2,61 €
View Detail

Akuku sünnitusjärgsed aluspüksid 2 tk L

Akuku sünnitusjärgsed aluspüksid 2 tk L hoiavad pärast sünnitust sidemeid kindlalt. Spetsiaalselt disainitud ülikerged ja mugavad aluspüksid lasevad õhul vabalt ringelda, mis annab värskustunde. Aluspüksid on valmistatud vastupidavast ja õrnast materjalist, mis kaitseb nahaärrituste eest, annab mugavustunde ja aitab hoida korralikku hügieeni.
Tavahind 2,90 € −10% Hind 2,61 €
View Detail

Neno Uno Juhtmevaba elektrooniline rinnapump

Neno Uno Juhtmevaba elektrooniline rinnapump Saate seda vastavalt oma vajadustele kohandada. Seadmel on koguni 6 stimulatsiooniseadet ja 9 intensiivsuse taset. Rinnapump jätab viimased seadistused meelde. Märkad koheselt Neno Uno rinnapumba kompaktsust - pump ja aku on nii väikesed, et võid selle panna peaaegu igasse kotti. Tootjad mõistsid mugavuse ja...
Tavahind 57,00 € −10% Hind 51,30 €
View Detail

Canpol Babies padjad rinnahoidjasse 60 шт. 1/652

Canpol Babies padjad rinnahoidjasse 60 шт. 1/652  Ühekordsed padjad, materjal, millest need on valmistatud, on pehme ja õrn. Ei ärrita ema rinda. See imab niiskust hästi, omab isoleerivat kihti, mis annab pikka aega kuivuse ja värskuse tunde. Padjad koosnevad kolmest kihist: lekkekaitsekiht, niiskustõkke kiht ja hingav väliskiht. Iga padi on pakitud...
Tavahind 6,99 € −10% Hind 6,29 €
View Detail

Akuku ühekordsed aluspüksid 5 tk. S

Ühekordsed aluspüksid on spetsiaalselt loodud naistele pärast rasedust. Äärmiselt hingav disain laseb õhul vabalt ringelda, et tekitada värske tunne. Valmistatud vastupidavast ja väga pehmest materjalist, mis hoiab ära ärrituse ja soodustab perineaalsete haavade paranemist. S (puus umbes 90-96 cm)
Tavahind 3,00 € −10% Hind 2,70 €
View Detail

Neno Perfetto Juhtmevaba elektrooniline rinnapump

Neno Perfetto kolmefaasiline juhtmevaba veekindel elektrooniline rinnapump. Seega saate seadet kasutada duši all või duši all käies. Seadmele langevad veepiisad ja ruumis ringlev veeaur ei mõjuta rinnapumba tööd halvasti.
Tavahind 90,00 € −10% Hind 81,00 €
View Detail

Neno Camino Juhtmevaba elektrooniline rinnapump

Neno Camino See on elegantse disainiga kolmefaasiline juhtmeta elektrooniline rinnapump. Õrn rinnapump, mis on loodud iga ema mugavuse tagamiseks. Ema kokkupuude lapsega on vaieldamatu side, mida ei saa sõnadega kirjeldada. Neno rinnapumbad aitavad seda sidet arendada, tagades nii ema kui ka lapse mugavuse.
Tavahind 150,00 € −10% Hind 135,00 €
View Detail

Babyono Natural Nursing Silikoonist nibukaitsmed S 823

Babyono Natural Nursing Silikoonist nibukaitsmed S 823 - kaitsevad tundlikke nibusid rinnaga toitmise ajal. Õrn ja pehme silikoon imiteerib ema nahka, mis tekitab lapsel usaldust vahetu kokkupuute ajal. Valmistatud pehmest ja ohutust silikoonist. Anatoomiline kuju vastab rinna loomulikule kujule. 
Tavahind 4,00 € −10% Hind 3,60 €
View Detail

Canpol Babies ühekordsed aluspüksid 5 tk M

Canpol Babies ühekordsed aluspüksid 5 tk M hoiavad pärast sünnitust sidemeid kindlalt. Spetsiaalselt disainitud ülikerged ja mugavad aluspüksid lasevad õhul vabalt ringelda, mis annab värskustunde. Aluspüksid on valmistatud vastupidavast ja õrnast materjalist, mis kaitseb nahaärrituste eest, annab mugavustunde ja aitab hoida korralikku hügieeni. Suurus: M...
Tavahind 3,50 € −10% Hind 3,15 €
View Detail

Neno Due Juhtmevaba elektrooniline rinnapump

Neno Due Juhtmevaba elektrooniline rinnapump säästab teie aega, aidates teil piima ohutult välja voolata. Rinnapumba spetsiaalne disain takistab väljalüpstud piima tagasivoolu, mis võimaldab seadme abil hoida piima värske ja hoolitseda ema tervise eest. Rinnapumba kasutamine on tänu intuitiivsele puutepaneelile lihtne ja meeldiv. Lisaks jätab seade meelde...
Tavahind 110,00 € −10% Hind 99,00 €
View Detail

Neno Bella Juhtmevaba elektrooniline rinnapump

Neno Bella on juhtmevaba rinnapump, mida värske ema saab kasutada kõikjal. Saate oma piima välja voolata tööl, puhkusel või teel. Rinnapumbaga on kaasas piimapudel, seega saad seadet kasutama hakata, võttes selle karbist välja. Neno Bella rinnapumba ekraan on selge ja hõlpsasti loetav, näidates, milline režiim on sisse lülitatud, valitud imemisvõimsuse...
Tavahind 70,00 € −10% Hind 63,00 €
View Detail

Neno Bueno elekriline rinnapump Special Edition

Neno Bueno elektriline rinnapump annab teile võimaluse kasutada kahe pumba funktsiooni, kuid seda saab kasutada ka ühe pumbana, olenevalt teie vajadustest, pakkudes teile meelerahu ja mugavust. Bueno rinnapump ühildub 100% kõigi Neno toodetega, seega on seda lihtne kombineerida näiteks Neno pudelite või piima säilituskottidega.
Tavahind 120,00 € −10% Hind 108,00 €
View Detail

Medela Easy Expression rinnahoidja rinnapiima pumpamiseks...

Medela Easy Expression rinnahoidja rinnapiima pumpamiseks - jätab käed vabaks rinnapiima pumpamise ajaks. Tänu lukule, saab rinnahoidja kergesti avada või kanda lihtsalt seda millegi all. Valmistatud 93% puuvillast ja 7% elastaanist. Sobib pumpamiseks kõikide Medela elektriliste 2 faasiliste pumpadega. Suurus S
Tavahind 40,00 € −10% Hind 36,00 €
View Detail

Canpol EasyStart Silikoonist nibukaitsmed S 18/602 med

Canpol EasyStart Silikoonist nibukaitsmed S 18/602 med kaitsevad tundlikke nibusid rinnaga toitmise ajal. Õrn ja pehme silikoon imiteerib ema nahka, mis tekitab lapsel usaldust vahetu kokkupuute ajal. Valmistatud pehmest ja ohutust silikoonist. Anatoomiline kuju vastab rinna loomulikule kujule. 
Tavahind 4,50 € −10% Hind 4,05 €
View Detail
Rinnapumbad ja aksessuaarid Neno rinnapiima säilituskotid 20
 • −10%
 • Uus

Neno rinnapiima säilituskotid 20 tk ja adapter

Neno rinnapiima säilituskotid on valmistatud turvalisest polüetüleenist ja laps ei saa rinnapiimast kahjulikke aineid. Kotid on mõeldud väljapumbatud rinnapiima mugavaks ja hügieeniliseks säilitamiseks. Need sobivad hoidmiseks nii külmkapis kui sügavkülmas ning rinnapiima saab soojendada otse kotis. Käepärane ja ruumisäästlik, kui olete liikvel. NB!...
Tavahind 12,00 € −10% Hind 10,80 €
View Detail
Rinnapumbad Medela Solo
 • -25,00 €

Medela Solo

Medela Solo on kahefaasiline elektriline piimapump, mis on kompaktne, hõlpsasti kasutatav, sisseehitatud aku, kahefaasilise Expression® tehnoloogia ja PersonalFit Flex ™ rinnapadjaga. Ideaalne aktiivsetele emadele. Kogemused põhinevad teadusel, kliiniliselt, uuritud.
Tavahind 210,00 € -25,00 € Hind 185,00 €
View Detail

Akuku Silikoonist nibukaitsmed

Akuku Silikoonist nibukaitsmed kaitsevad tundlikke nibusid rinnaga toitmise ajal. Õrn ja pehme silikoon imiteerib ema nahka, mis tekitab lapsel usaldust vahetu kokkupuute ajal. Valmistatud pehmest ja ohutust silikoonist. Anatoomiline kuju vastab rinna loomulikule kujule. 
Tavahind 4,00 € −10% Hind 3,60 €
View Detail
Rinnaga toitmine Carriwell Õmblusteta RINNAHOIDJA RASEDUSE JA
 • −10%
 • Uus

Carriwell Õmblusteta RINNAHOIDJA RASEDUSE JA RINNAGA...

Carriwell Õmblusteta imetamisrinnahoidja White 3403 pehmelt ja mugavalt kohandub Sinu kehakujuga. Klambrikinniseid on lihtne ühe käega lahti võtta, paljastades kogu rindkere, et tagada toitmise ajal maksimaalne kontakt teie ja teie lapse vahel.
Tavahind 47,00 € −10% Hind 42,30 €
View Detail
Rinnaga toitmine Carriwell Õmblusteta RINNAHOIDJA RASEDUSE JA
 • −10%
 • Uus

Carriwell Õmblusteta RINNAHOIDJA RASEDUSE JA RINNAGA...

Carriwell Õmblusteta imetamisrinnahoidja Black 3422 pehmelt ja mugavalt kohandub Sinu kehakujuga. Klambrikinniseid on lihtne ühe käega lahti võtta, paljastades kogu rindkere, et tagada toitmise ajal maksimaalne kontakt teie ja teie lapse vahel.
Tavahind 47,00 € −10% Hind 42,30 €
View Detail
Rinnapumbad ja aksessuaarid Microlife BC 200 Comfy
 • −10%
 • Uus

Microlife BC 200 Comfy Elektrooniline rinnapump

Microlife BC 200 Comfy - See seade võimaldab imetavatel emadel mugavalt oma kodus rinnapiima väljutada. Kui hiljuti sünnitanud emad ei ole veel rinnapiima tootma hakanud, võib see kaasa tuua valuliku piima kuhjumise, mis halvemal juhul võib põhjustada rinnapõletikku (mastiiti). Seda piima kogunemist saab vältida rinnapumbaga rinnapiima lüpsmisega.
Tavahind 120,00 € −10% Hind 108,00 €
View Detail
Känguru kott, Kõhukotid Chicco Hip Seat Kandekott
 • −10%
 • Uus

Chicco Hip Seat Kandekott

Chicco Hip Seat Kandekott puusaistmega on suurepärane kolm-ühes lahendus igale lapsevanemale. Kindla põhjaga seljakott muudab teie igapäevatöö kindlasti lihtsamaks. Sobib igale lapsele sünnist kuni 15 kg.
Tavahind 90,00 € −10% Hind 81,00 €
View Detail

Carriwell kõhuvöö rasedatele XL Must 5013

Carriwell kõhuvöö rasedatele - toetab kasvades kõhtu ja lülisamba alumist osa, mis annab rasedatele suurt leevendust. Valmistatud pehmest ja hingavast kangast, mis ei vigasta ega ärrita õrna nahka. Sile, õmblusteta materjal muudab vöö riiete all nähtamatuks.
Tavahind 17,00 € −10% Hind 15,30 €
View Detail

Carriwell kõhuvöö rasedatele L Must 5012

Carriwell kõhuvöö rasedatele - toetab kasvades kõhtu ja lülisamba alumist osa, mis annab rasedatele suurt leevendust. Valmistatud pehmest ja hingavast kangast, mis ei vigasta ega ärrita õrna nahka. Sile, õmblusteta materjal muudab vöö riiete all nähtamatuks.
Tavahind 17,00 € −10% Hind 15,30 €
View Detail

Carriwell kõhuvöö rasedatele XL Valge 5008

Carriwell kõhuvöö rasedatele - toetab kasvades kõhtu ja lülisamba alumist osa, mis annab rasedatele suurt leevendust. Valmistatud pehmest ja hingavast kangast, mis ei vigasta ega ärrita õrna nahka. Sile, õmblusteta materjal muudab vöö riiete all nähtamatuks.
Tavahind 17,00 € −10% Hind 15,30 €
View Detail

Carriwell kõhuvöö rasedatele L Valge 5007

Carriwell kõhuvöö rasedatele - toetab kasvades kõhtu ja lülisamba alumist osa, mis annab rasedatele suurt leevendust. Valmistatud pehmest ja hingavast kangast, mis ei vigasta ega ärrita õrna nahka. Sile, õmblusteta materjal muudab vöö riiete all nähtamatuks.
Tavahind 17,00 € −10% Hind 15,30 €
View Detail

Carriwell kõhuvöö rasedatele M Valge 5006

Carriwell kõhuvöö rasedatele - toetab kasvades kõhtu ja lülisamba alumist osa, mis annab rasedatele suurt leevendust. Valmistatud pehmest ja hingavast kangast, mis ei vigasta ega ärrita õrna nahka. Sile, õmblusteta materjal muudab vöö riiete all nähtamatuks.
Tavahind 17,00 € −10% Hind 15,30 €
View Detail

Medela Rasedate aluspüksid M/L Must 2 tk.

Medela Rasedate aluspüksid 2 tk. Õmblusteta tehnoloogia tagab mugava istuvuse. Pehme mikrokiud, millest meie rasedus- ja imetamispesu on valmistatud, hoiab ära tundlike nahapiirkondade ärrituse. Pehme siidine kangas sobib ideaalselt kehaga vormi kaotamata.
Tavahind 19,00 € −10% Hind 17,10 €
View Detail

Medela Rasedate aluspüksid XL Must 2 tk.

Medela Rasedate aluspüksid 2 tk. Õmblusteta tehnoloogia tagab mugava istuvuse. Pehme mikrokiud, millest meie rasedus- ja imetamispesu on valmistatud, hoiab ära tundlike nahapiirkondade ärrituse. Pehme siidine kangas sobib ideaalselt kehaga vormi kaotamata.
Tavahind 19,00 € −10% Hind 17,10 €
View Detail

Medela Rasedate aluspüksid XS/S Must 2 tk.

Medela Rasedate aluspüksid 2 tk. Õmblusteta tehnoloogia tagab mugava istuvuse. Pehme mikrokiud, millest meie rasedus- ja imetamispesu on valmistatud, hoiab ära tundlike nahapiirkondade ärrituse. Pehme siidine kangas sobib ideaalselt kehaga vormi kaotamata.
Tavahind 19,00 € −10% Hind 17,10 €
View Detail

Medela Rasedate aluspüksid XL Valge 2 tk.

Medela Rasedate aluspüksid 2 tk. Õmblusteta tehnoloogia tagab mugava istuvuse. Pehme mikrokiud, millest meie rasedus- ja imetamispesu on valmistatud, hoiab ära tundlike nahapiirkondade ärrituse. Pehme siidine kangas sobib ideaalselt kehaga vormi kaotamata.
Tavahind 19,00 € −10% Hind 17,10 €
View Detail

Medela Rasedate aluspüksid M/L Valge 2 tk.

Medela Rasedate aluspüksid 2 tk. Õmblusteta tehnoloogia tagab mugava istuvuse. Pehme mikrokiud, millest meie rasedus- ja imetamispesu on valmistatud, hoiab ära tundlike nahapiirkondade ärrituse. Pehme siidine kangas sobib ideaalselt kehaga vormi kaotamata.
Tavahind 19,00 € −10% Hind 17,10 €
View Detail

Medela kõhuvöö rasedatele XL Valge

Medela kõhuvöö rasedatele Valge - Loodud optimaalse kõhutoe pakkumiseks raseduse ajal ja varasel sünnitusjärgsel perioodil, kui teie kõht on endiselt vormis. Koostis: 91% polüamiid, 9% elastaan
Tavahind 20,00 € −10% Hind 18,00 €
View Detail

Medela kõhuvöö rasedatele L Valge

Medela kõhuvöö rasedatele Valge - Loodud optimaalse kõhutoe pakkumiseks raseduse ajal ja varasel sünnitusjärgsel perioodil, kui teie kõht on endiselt vormis. Koostis: 91% polüamiid, 9% elastaan
Tavahind 20,00 € −10% Hind 18,00 €
View Detail