Rinnaga toitmine

Rinnaga toitmine

Rinnaga toitmine

Grid
List

Kokku on 44 toodet.

Kuvatakse 1–44 toodet (kokku 44)

Aktiivsed filtrid

Medela Easy Expression rinnahoidja rinnapiima pumpamiseks...

Medela Easy Expression rinnahoidja rinnapiima pumpamiseks - jätab käed vabaks rinnapiima pumpamise ajaks. Tänu lukule, saab rinnahoidja kergesti avada või kanda lihtsalt seda millegi all. Valmistatud 93% puuvillast ja 7% elastaanist. Sobib pumpamiseks kõikide Medela elektriliste 2 faasiliste pumpadega. Suurus L
Hind 40,00 €
View Detail

Medela Easy Expression rinnahoidja rinnapiima pumpamiseks...

Medela Easy expression rinnahoidja rinnapiima pumpamiseks S Must - jätab käed vabaks rinnapiima pumpamise ajaks. Tänu lukule, saab rinnahoidja kergesti avada või kanda lihtsalt seda millegi all. Valmistatud 93% puuvillast ja 7% elastaanist. Sobib pumpamiseks kõikide Medela elektriliste 2 faasiliste pumpadega. Suurus M
Hind 40,00 €
View Detail

Chicco RINNANIBUKREEM 30 ml

Chicco RINNANIBUKREEM 30 ml naha niisutamiseks ja elastsuse suurendamiseks ning seejärel rinnaga toitmise perioodil toitmiskordade vahel, et vältida ja tõrjuda rinnanibude punetust. Lõhnatu, ei vaja loputamist.
Hind 7,50 €
View Detail

Babyono Natural Nursing Silikoonist nibukaitsmed S 823

Babyono Natural Nursing Silikoonist nibukaitsmed S 823 - kaitsevad tundlikke nibusid rinnaga toitmise ajal. Õrn ja pehme silikoon imiteerib ema nahka, mis tekitab lapsel usaldust vahetu kokkupuute ajal. Valmistatud pehmest ja ohutust silikoonist. Anatoomiline kuju vastab rinna loomulikule kujule. 
Hind 4,00 €
View Detail

Avent padjad rinnahoidjasse 100 шт. 254/13

Avent padjad rinnahoidjasse 100 шт. 254/13 Rinnapadjad on ultra-õhukesed ning neid on lihtne teibiga riiete külge paigaldada. Mitmekihilisus tagab kuivuse ning imab niiskuse enda sisse. Patjadel on pehme pealiskiht ning hingatav naturaalne materjal. Dermatoloogiliselt testitud. Pakitud eraldi, tagamaks veelgi parema hügieeni.
Hind 12,00 €
View Detail

Avent padjad rinnahoidjasse 24 шт. 254/24

Avent padjad rinnahoidjasse 24 шт. 254/24 Rinnapadjad on ultra-õhukesed ning neid on lihtne teibiga riiete külge paigaldada. Mitmekihilisus tagab kuivuse ning imab niiskuse enda sisse. Patjadel on pehme pealiskiht ning hingatav naturaalne materjal. Dermatoloogiliselt testitud. Pakitud eraldi, tagamaks veelgi parema hügieeni.
Hind 5,50 €
View Detail

Chicco Thermogel rinnapadjad

Chicco Thermogel rahustavad rinnapadjad pakkuda kiiret leevendust rinnaga toitmise, rindade pinguloleku korral või enne toitmist, et toetada piima voolamist, soodustades rahulikku imetamist. Neid saab kasutada vastavalt vajadusele kuumalt või külmalt.
Hind 17,00 €
View Detail

Medela ühekordselt rinnapadjad 60 tk.

Medela ühekordselt rinnapadjad 60 tk. Kuju sobib ideaalselt rinnaga. Õhuke hingav materjal tagab mugavuse. Spetsiaalselt välja töötatud materjal imab endasse rinnapiima. Teip hoiab ära paigalt libisemise.
Hind 12,50 €
View Detail

Medela ühekordselt rinnapadjad 30 tk.

Medela ühekordselt rinnapadjad 30 tk. Kuju sobib ideaalselt rinnaga. Õhuke hingav materjal tagab mugavuse. Spetsiaalselt välja töötatud materjal imab endasse rinnapiima. Teip hoiab ära paigalt libisemise.
Hind 9,90 €
View Detail

Chicco antibakteriaalsed rinnahoidjapadjad 60 tk.

Chicco antibakteriaalsed rinnahoidjapadjad 60 tk. Ühekordsed rinnapadjad on mõeldud kasutamiseks imetamise ajal. Rinnapadjad hoiavad naha kuiva ja mõnusa. Rinnapadjad on õhukesed ja kleepkinnitusega. Pehme sisemine kiht ei ärrita rinda. Iga padi on eraldi pakitud.
Hind 6,00 €
View Detail

Chicco antibakteriaalsed rinnahoidjapadjad 30 tk.

Chicco antibakteriaalsed rinnahoidjapadjad 30 tk. Ühekordsed rinnapadjad on mõeldud kasutamiseks imetamise ajal. Rinnapadjad hoiavad naha kuiva ja mõnusa. Rinnapadjad on õhukesed ja kleepkinnitusega. Pehme sisemine kiht ei ärrita rinda. Iga padi on eraldi pakitud.
Hind 3,50 €
View Detail

Canpol Babies padjad rinnahoidjasse 60 шт. 1/652

Canpol Babies padjad rinnahoidjasse 60 шт. 1/652  Ühekordsed padjad, materjal, millest need on valmistatud, on pehme ja õrn. Ei ärrita ema rinda. See imab niiskust hästi, omab isoleerivat kihti, mis annab pikka aega kuivuse ja värskuse tunde. Padjad koosnevad kolmest kihist: lekkekaitsekiht, niiskustõkke kiht ja hingav väliskiht. Iga padi on pakitud...
Hind 6,99 €
View Detail

Akuku Silikoonist nibukaitsmed

Akuku Silikoonist nibukaitsmed kaitsevad tundlikke nibusid rinnaga toitmise ajal. Õrn ja pehme silikoon imiteerib ema nahka, mis tekitab lapsel usaldust vahetu kokkupuute ajal. Valmistatud pehmest ja ohutust silikoonist. Anatoomiline kuju vastab rinna loomulikule kujule. 
Hind 4,00 €
View Detail

Medela Easy Expression rinnahoidja rinnapiima pumpamiseks...

Medela Easy expression rinnahoidja rinnapiima pumpamiseks S Must - jätab käed vabaks rinnapiima pumpamise ajaks. Tänu lukule, saab rinnahoidja kergesti avada või kanda lihtsalt seda millegi all. Valmistatud 93% puuvillast ja 7% elastaanist. Sobib pumpamiseks kõikide Medela elektriliste 2 faasiliste pumpadega. Suurus S
Hind 40,00 €
View Detail

Medela Easy Expression rinnahoidja rinnapiima pumpamiseks...

Medela Easy Expression rinnahoidja rinnapiima pumpamiseks - jätab käed vabaks rinnapiima pumpamise ajaks. Tänu lukule, saab rinnahoidja kergesti avada või kanda lihtsalt seda millegi all. Valmistatud 93% puuvillast ja 7% elastaanist. Sobib pumpamiseks kõikide Medela elektriliste 2 faasiliste pumpadega. Suurus S
Hind 40,00 €
View Detail

Linoderm RINNANIBUKREEM 15 ьд

Linoderm RINNANIBUKREEM mõeldud tundlike, ärritusele kalduvate nibude hooldamiseks. Linodermi kreem rahustab ärritunud ja valusaid nibusid. Taastab naha pehmuse, elastsuse ja mugavuse.
Hind 3,80 €
View Detail

LOVI Skin Touch Silikoonist nibukaitsmed 2 tk S 5/605

LOVI Skin Touch Silikoonist nibukaitsmed 2 tk S 5/605 Need on valmistatud pehmest silikoonist, BPA-vabad, maitse- ja lõhnavabad. Nende hägusus asendab suurepäraselt ema rindade nahka. Järgides neuroloogi soovitusi, kasutage regulaarselt nibude suurenenud tundlikkusega.
Hind 6,00 €
View Detail

Bocioland padjad rinnahoidjasse 100 tk.

Bocioland padjad rinnahoidjasse 100 tk. Õrn ja pehme vooder ei ärrita tundlikku nahka rindadel. Spetsiaalselt disainitud kiht imab niiskuse sisse ja kaitseb riideid. Vooderdus laseb õhku läbi ja rahustab tundlikku nibu. Naistele anatoomilise kujuga rinnapadjad sobituvad ideaalselt Teie rindadega ja kleepuva teibiga on neid lihtne kleepida rinnahoidja...
Hind 5,90 €
View Detail

Medela Purelan rinnanibukreem 37g

Medela Purelan rinnanibukreem 37g Pehmendab tundlikke või kuivi rinnanibusid, beebi või täiskasvanu kuiva nahka. Koostis 100% puhas lanoliin (lambarasv), ei sisalda kunstlikke lisa- ja säilitusaineid. Lapsele ohutu ja ei pea eemaldama enne rinnaga toitmist.
Hind 16,00 €
View Detail

Medela Rinnanibukaitsmed

Medela Rinnanibukaitsmed  Kaitseb tundlikke ja lõhenenud rinnanibusid toitmise vaheaegadel. Pehmed nahasõbralikud silikoonümbrised on anatoomiliselt sobivad. Avaused ülaosas tagavad õhu juurdepääsu rindadele. Kogub ka immitsevat rinnapiima.
Hind 16,00 €
View Detail

Lovi Discreet Elegance ühekordselt rinnapadjad 20...

Lovi Discreet Elegance ühekordselt rinnapadjad 20 tk.19/611 Must - väga imav, niiskust blokeeriva geelitaolise vahetükiga, hästi hingav, et rinnanahk ei ärrituks. Sisaldab kahte isekleepuvat riba, vahetükid ei muuda kasutamise ajal asendit. Spetsiifiline kuju võimaldab vabalt kohaneda rinna kujuga. Kõrgeimate hügieenistandardite täitmiseks on rinnapadjad...
Hind 5,00 €
View Detail

Lovi Discreet Elegance ühekordselt rinnapadjad 60...

Lovi Discreet Elegance ühekordselt rinnapadjad 60 tk.19/607 Valge - väga imav, niiskust blokeeriva geelitaolise vahetükiga, hästi hingav, et rinnanahk ei ärrituks. Sisaldab kahte isekleepuvat riba, vahetükid ei muuda kasutamise ajal asendit. Spetsiifiline kuju võimaldab vabalt kohaneda rinna kujuga. Kõrgeimate hügieenistandardite täitmiseks on rinnapadjad...
Hind 7,50 €
View Detail

Lovi Discreet Elegance ühekordselt rinnapadjad 20...

Lovi Discreet Elegance ühekordselt rinnapadjad 20 tk.19/610 Beež -  väga imav, niiskust blokeeriva geelitaolise vahetükiga, hästi hingav, et rinnanahk ei ärrituks. Sisaldab kahte isekleepuvat riba, vahetükid ei muuda kasutamise ajal asendit. Spetsiifiline kuju võimaldab vabalt kohaneda rinna kujuga. Kõrgeimate hügieenistandardite täitmiseks on rinnapadjad...
Hind 5,00 €
View Detail

Canpol EasyStart Silikoonist nibukaitsmed S 18/602 med

Canpol EasyStart Silikoonist nibukaitsmed S 18/602 med kaitsevad tundlikke nibusid rinnaga toitmise ajal. Õrn ja pehme silikoon imiteerib ema nahka, mis tekitab lapsel usaldust vahetu kokkupuute ajal. Valmistatud pehmest ja ohutust silikoonist. Anatoomiline kuju vastab rinna loomulikule kujule. 
Hind 4,50 €
View Detail