Filtreeri

Bränd

Bränd

Toote tüüp

Toote tüüp

Lutipudeli soojendajad

Lutipudeli soojendajad

Lutipudeli soojendajad

Grid
List

Kokku on 7 toodet.

Kuvatakse 1–7 toodet (kokku 7)

Aktiivsed filtrid

Chicco Home&Travel Pudelisoojendaja

Chicco Home PUDELISOOJENDAJA sobib aktiivsetele vanematele, kes hindavad kvaliteeti ja oma aega. Soojendab mis tahes tüüpi imikutoitu vaid umbes 4 minutiga, kontrollib seadme sisetemperatuuri ja suudab seda hoida kuni tund. Nüüdsest saate lapsega reisida ilma toidu pärast muretsemata. Pudelisoojendaja saab hõlpsasti ühendada sigaretisüütaja pesaga ja anda...
Hind 46,00 €
View Detail

Tommee Tippee Pudelisoojendaja 42323751

Tommee Tippee Pudelisoojendaja 42323751 võimaldab kiiresti ja ohutult pudelites ja purkides toitu uuesti soojendada. Kuumutatud toidud ei kaota oma kasulikke omadusi, mis on teie lapsele eriti kasulikud ja vajalikud. Kuum toit aurutatakse vaid 4 minutiga.
Hind 46,00 €
View Detail

Chicco pudelisoojendaja steriliseerijaga 4in1

Chicco pudelisoojendaja steriliseerijaga 4in1 Tootel on koguni 7 funktsiooni: sulatamine, steriliseerimine, mitte ainult piima, vaid ka toidupurkide kuumutamine. Tänu spetsiaalsele süsteemile suudab see säilitada soovitud toidutemperatuuri kuni tund.
Hind 55,00 €
View Detail

Chicco Home Pudelisoojendaja

Chicco Home PUDELISOOJENDAJA sobib aktiivsetele vanematele, kes hindavad kvaliteeti ja oma aega. Soojendab mis tahes tüüpi imikutoitu vaid umbes 4 minutiga, kontrollib seadme sisetemperatuuri ja suudab seda hoida kuni tund.
Hind 40,00 €
View Detail

NUK lutipudeli soojendaja THERMO 3in1

NUK pudelisoojendaja soojendab lutipudelid ja purgid auruga 90 sekundiga. Soojendi mahutavus on reguleeritav, seega sobib see igasuguste lutipudelite ja purkide jaoks. Peate lihtsalt valima imikutoidu soovitud temperatuuri - umbes 37 ° C. Kütteseadme energiatarve on 500 W. NUK pudelisoojendaja lülitatakse sisse ühe nupuvajutusega. Sisseehitatud märgutuli...
Hind 25,00 €
View Detail