Teised

Teised

Teised

Grid
List

Kokku on 48 toodet.

Kuvatakse 1–48 toodet (kokku 48)

Aktiivsed filtrid

Nuna Cari Next vankrikorv-turvahäll

Nuna Cari Next ühendab endas turvahälli turvalisuse ja vankrikorvi mugavuse! CARI next ülimugav vankrikorv võimaldab beebil rahulikult lamada täislamavas asendis - parim asend areneva selgroo jaoks. Nuna NEXT-süsteemiga ühilduvas vankrikorvis on orgaanilisest villast madrats ja beebisisu, mis lisavad mugavust, turvalisust lisavad kolmepunkti turvarihmad....
Hind 349,00 €
View Detail

EASYWALKER HARVEY TWIN VANKRIKORV

Kaksikute vankrikorv on kasutatav koos pikenduskomplektiga raamil alumises asendis. Komplektis vihmakile ja madrats Kasutatav kuni 9kg ​Mõõdud: 83(l) x 43(w) x 47(h) cm
Tavahind 169,99 € −10% Hind 152,99 €
View Detail

Easywalker Harvey 3 vankrikorv must nahk + Vihmakile

Easywalker Harvey 3 Premium vankrikorv tagab teie lapsele mugava sõidu olenemata ilmast. Korvi on teie Harvey³ käru raamile lihtne paigaldada. Lisamugavuse tagamiseks on madrats täielikult ventileeritud. XL päikesevarju saab kasutada kolmes asendis ja sisu on varustatud pehme polsterdusega, mida on lihtne pesta.
Tavahind 169,99 € −10% Hind 152,99 €

Easywalker Harvey 3 Premium vankrikorv pruun nahk +...

Easywalker Harvey 3 Premium vankrikorv - pruun nahk tagab teie lapsele mugava sõidu olenemata ilmast. Korvi on lihtne ühendada teie Harvey³ Premium jalutuskäru raamiga. Reflux kaldega madrats on täiendava mugavuse tagamiseks täielikult ventileeritud. XL päikesevarju saab kasutada kolmes asendis ja korvil on lisaks ventilatsiooniaken. See sobib...
Tavahind 199,99 € −10% Hind 179,99 €

Cybex Gazelle S istumisosa must Vankriraamille

Cybex Gazelle S istumisosa saab paigaldada šassiile ja minna jalutama. Istmel on 3 seljatoe lamamistasandit, mis volditakse horisontaalasendisse. Mugav hingavast materjalist iste on ohutu ka tänu kaitserauale, 5-punktilistele kesklukustusega rakmetele ja lisavõrgusektsioonile, mis varjab last uudishimulike pilkude, tolmu, putukate eest.
Tavahind 269,00 € −10% Hind 242,10 €

Cybex Gazelle S istumisosa Taupe Vankriraamille

Cybex Gazelle S istumisosa saab paigaldada šassiile ja minna jalutama. Istmel on 3 seljatoe lamamistasandit, mis volditakse horisontaalasendisse. Mugav hingavast materjalist iste on ohutu ka tänu kaitserauale, 5-punktilistele kesklukustusega rakmetele ja lisavõrgusektsioonile, mis varjab last uudishimulike pilkude, tolmu, putukate eest.
Tavahind 289,00 € −10% Hind 260,10 €

CYBEX GAZELLE S vankrikorv

Cybex Gazelle S vankrikorv on mõeldud vastsündinutele ja kuni 7-kuulistele imikutele. Suur päikesevisiiriga kapuuts kaitseb teie last päikese eest. Väikeste õigeks asendiks turvahällis on ette nähtud mäluefektiga ja kõva põhjaga ortopeediline madrats. Vankrikorvi kandmiseks on kapuutsi integreeritud kandekäepide.
Tavahind 239,00 € −10% Hind 215,10 €

Maxi-Cosi Oria Vankrikorv

Lai ja avar Maxi-Cosi Oria vankrikorv pakub lapsele vajalikku mugavust sünnist kuni lapse kaaluni 9kg. Vankrikorvil on lisaks ergonoomilisele madratsile ka lukuga avatav jalgadeosa kate ning pikendatav kaarvari. Hõlpsasti kahe klõpsuga kinnitatav Maxi-Cosi jalutuskärude peale. 
Tavahind 179,00 € −10% Hind 161,10 €