Vankri korvid, istumisosad ja raamid

Vankri korvid, istumisosad ja raamid

Vankri korvid, istumisosad ja raamid

Grid
List

Kokku on 66 toodet.

Kuvatakse 1–52 toodet (kokku 66)

Aktiivsed filtrid

Egg 2 vankrikorv

Pehme puudutusega materjal, siledad kumerused, lõputud jooned ja suurepärane disain – EGG 2 tagab lapsele sujuva sõidu ja värsketele vanematele erakordse kasutusmugavuse.
Tavahind 330,00 € −13% Hind 287,10 €
View Detail

Cybex Kookon S Navy Blue

Cybex Kookon S Navy Blue - see on praktiline täiendus teie Cybexi jalutuskärule. Tänu sellele saate oma beebi alates sünnist turvaliselt istumisosas transportida.
Tavahind 149,00 € −13% Hind 129,63 €
View Detail

Cybex Kookon S Fashion Strength Dark Grey

Cybex Kookon S Fashion Strength Dark Grey - see on praktiline täiendus teie Cybexi jalutuskärule. Tänu sellele saate oma beebi alates sünnist turvaliselt istumisosas transportida.
Tavahind 149,00 € −13% Hind 129,63 €
View Detail

Cybex Gazelle S istumisosa must Vankriraamille

Cybex Gazelle S istumisosa saab paigaldada šassiile ja minna jalutama. Istmel on 3 seljatoe lamamistasandit, mis volditakse horisontaalasendisse. Mugav hingavast materjalist iste on ohutu ka tänu kaitserauale, 5-punktilistele kesklukustusega rakmetele ja lisavõrgusektsioonile, mis varjab last uudishimulike pilkude, tolmu, putukate eest.
Tavahind 259,00 € −13% Hind 225,33 €

Cybex Gazelle S istumisosa Taupe Vankriraamille

Cybex Gazelle S istumisosa saab paigaldada šassiile ja minna jalutama. Istmel on 3 seljatoe lamamistasandit, mis volditakse horisontaalasendisse. Mugav hingavast materjalist iste on ohutu ka tänu kaitserauale, 5-punktilistele kesklukustusega rakmetele ja lisavõrgusektsioonile, mis varjab last uudishimulike pilkude, tolmu, putukate eest.
Tavahind 279,00 € −13% Hind 242,73 €

CYBEX GAZELLE S vankrikorv

Cybex Gazelle S vankrikorv on mõeldud vastsündinutele ja kuni 7-kuulistele imikutele. Suur päikesevisiiriga kapuuts kaitseb teie last päikese eest. Väikeste õigeks asendiks turvahällis on ette nähtud mäluefektiga ja kõva põhjaga ortopeediline madrats. Vankrikorvi kandmiseks on kapuutsi integreeritud kandekäepide.
Tavahind 229,00 € −13% Hind 199,23 €