Turvatoolide lisavarustus

Turvatoolide lisavarustus

Turvatoolide lisavarustus

Grid
List

Kokku on 60 toodet.

Kuvatakse 1–52 toodet (kokku 60)

Aktiivsed filtrid

Safety 1st Päikesekaitse 1tk.

Safety 1st Päikesekaitse 1tk. Ruloo on valmistatud vastupidavatest materjalidest, kinnitatud universaalsete iminappadega, mis sobivad enamiku autoakendega. See on teie lapsele reisi ajal ideaalne kaitse kahjulike UV-kiirte eest.
Hind 10,00 €
View Detail

Cybex isofix suunajad

Cybex isofix suunajad on mõeldud turvatoolide ja -hällide paigutamisel isofix kinnituse suunamiseks auto istme külge.  Uutel toolidel on need komplektis olemas.
Hind 4,00 €
View Detail

Canpol Babies tahavaate peegel Mouse

Canpol Babies tahavaate peegel Mouse - Tänu intuitiivsele kokkupanekule saate peegli tõhusalt paigaldada nii, et näete oma väikest alati. Lisaks pakub peegli võluv välimus huvi ja kindlasti köidab iga lapse tähelepanu.
Hind 13,00 €
View Detail

Britax tahavaate peegel

Britax tahavaate peegel tagab suurepärase nähtavuse lapse vaatamiseks seljaga sõidusuunas istmel ilma, et peaks sõidu ajal pead pöörama. Peegel on väga suur ja kumer. Paigaldamine turvatooli peatoele on kiire ja lihtne.
Hind 23,00 €
View Detail

AeroMoov Air Layer Hingav kate täiskasvanutele

AeroMoov Air Layer hingav kate on ideaalne lahendus kuumadeks suvepäevadeks: see tagab vaba soojuse ringluse, vältides higistamist. 3D kärgstruktuuri toetab õhuvoolu. Seega hoiab tugitool puutumata pikem. Valmistatud ülipehmest ja puudutusele meeldivast orgaanilisest puuvillast, mis garanteerib mugava reisimise. Matti saab pesta 40C juures.
Hind 50,00 €
View Detail

REER kaitsematt

REER kaitsematt praktiline toode, mis aitab teile iste autos parimas korras hoida. Matt sobib ideaalselt lapse turvatooli jaoks.
Hind 22,00 €
View Detail

Osann kaitsematt

Osann kaitsematt praktiline toode, mis aitab teile iste autos parimas korras hoida. Matt sobib ideaalselt lapse turvatooli jaoks.
Hind 15,00 €
View Detail

Cybex topsihoidja turvatoolile

Cybex topsihoidja turvatoolile. Sobib Cybex turvatooli mudelitele: Sirona M2 i-size, Sirona S I-size, Juno M, Juno M-fix, Pallas M-fix, Pallas M, Solution M-fix, Solution M, Pallas S-fix, Solution S-fix.
Hind 30,00 €
View Detail

Besafe Reisipadi

Besafe Reisipadi Autosõidu veelgi turvalisemaks ja mugavamaks muutmiseks on BeSafe loonud padja, mis toetab teie lapse pead reisimise ajal. Padi võimaldab imikutel magades pead puhata, hoides lapse pead peatoe ümber. Padi kinnitub kergesti istmekesta külge. Sobib kõigile BeSafe istmetele rühmadest 1 ja 2. Padja kõrgus on reguleeritav, laps saab seda...
Hind 20,00 €
View Detail

Cottonmoose Mini Moose Yukon

Cottonmoose Mini Moose Yukon - magamiskott, mis pakub soojust ja mugavust külmadel päevadel jalutades - magamiskoti suurus on universaalne, mis tähendab, et see sobib enamusele hällidele. Magamiskoti vooder on pehme ja soe fliis, meeldiv beebi nahale.
Hind 75,00 €
View Detail