Muud

Muud

Muud

Grid
List

Kokku on 17 toodet.

Kuvatakse 1–17 toodet (kokku 17)

Aktiivsed filtrid

Muud  BabySafe Rasedate turvavöö adapter
  • −10%
  • Uus

BabySafe Rasedate turvavöö adapter

BabySafe Rasedate turvavöö adapter suurendab lapse turvalisust ja rasedate reisimise mugavust. Ideaalne alates teisest raseduskuust. Tänu adapterile ei läbi auto turvavöö raseda kõhtu ega avalda lapsele survet. Kokkupõrke korral vähendab see kõhupiirkonna marrastuste või lapsele ohtlike turvavööde ohtu. Adapteril on kolm kinnituskohta ning tänu...
Tavahind 34,00 € −10% Hind 30,60 €
View Detail

Cybex isofix suunajad

Cybex isofix suunajad on mõeldud turvatoolide ja -hällide paigutamisel isofix kinnituse suunamiseks auto istme külge.  Uutel toolidel on need komplektis olemas.
Tavahind 4,00 € −10% Hind 3,60 €
View Detail

Cybex topsihoidja turvatoolile

Cybex topsihoidja turvatoolile. Sobib Cybex turvatooli mudelitele: Sirona M2 i-size, Sirona S I-size, Juno M, Juno M-fix, Pallas M-fix, Pallas M, Solution M-fix, Solution M, Pallas S-fix, Solution S-fix.
Tavahind 30,00 € −10% Hind 27,00 €
View Detail

Besafe Reisipadi

Besafe Reisipadi Autosõidu veelgi turvalisemaks ja mugavamaks muutmiseks on BeSafe loonud padja, mis toetab teie lapse pead reisimise ajal. Padi võimaldab imikutel magades pead puhata, hoides lapse pead peatoe ümber. Padi kinnitub kergesti istmekesta külge. Sobib kõigile BeSafe istmetele rühmadest 1 ja 2. Padja kõrgus on reguleeritav, laps saab seda...
Tavahind 20,00 € −10% Hind 18,00 €
View Detail

CocoBelt turvahälli kandmise rihm

Turvaline ja mugav kandmisrihm beebi turvahällile: Cocobelt®   Cocobelt on käsitsi valmistatud kvaliteetsetest materjalidest , testitud ning ohutu , lihtne kasutada. Cocobelt on ohutu , lihtne , kiire ja moodne!.
Tavahind 23,00 € −10% Hind 20,70 €
View Detail