Isofix alused

Isofix alused

Isofix alused

Grid
List

Kokku on 24 toodet.

Kuvatakse 1–24 toodet (kokku 24)

Aktiivsed filtrid

Tutis Isofix Alus

Kinnitussüsteem Tutis ISOFIX sobib ideaalselt Tutis imikukandjatele. Süsteem tagab lapse turvalise sõidu autos, kinnitades imikukanduri ISOFIX süsteemi külge. Stabiilne ja lihtne paigaldamine; Vastab Euroopa ohutusstandardile ECE R44 / 04; Kergesti reguleeritav hoidik tagab täiendava stabiilsuse; Turvalukk optimeerib kaitset tagurdamise korral. Mõõdud:...
Tavahind 179,00 € −10% Hind 161,10 €
View Detail

Nuna Pipa Next/Arra Autoalus

Nuna Pipa Next/Arra Autoalus -  saab istme sõidukist kiiresti ja hõlpsalt eemaldada. Seda hindavad eriti aktiivsed vanemad, kes võtavad sageli oma lapsed reisidele kaasa. Aluse saab teisele sõidukile ülekandmiseks ühe nupuga vabastada.
Hind 160,00 €
View Detail

Baby Jogger ISOFIX CITY GO AUTOALUS

Baby Jogger ISOFIX CITY GO AUTOALUS on sõidukile kinnitatud ISOFIX-i kinnitustega, mis välistab vale paigaldamise riski ja tagab seega sõiduohutuse. Tugijalg - lisakaitse koostu stabiilsuse tagamiseks.
Tavahind 95,00 € −10% Hind 85,50 €
View Detail

Phil&Teds ISOFIX AUTOALUS

Phil&Teds ISOFIX AUTOALUS - Alus on kompaktne, tasane ja samal ajal ohutu. See on konstrueeritud nii, et pärast aluse paigaldamist autosse kinnituspunktide ja tugijala abil saab see võimalikult kiiresti töötada. Lisaks on alus varustatud indikaatoritega, mis annavad iga kord märku, et see on õigesti paigaldatud.
Tavahind 165,00 € −10% Hind 148,50 €
View Detail

Phil&Teds AUTOALUS ISOFIXIta

Phil&Teds AUTOALUS - universaalne alus on lahendus vanematele, kellel on Phil & Teds Alpha turvatool, kuid eelistavad turvatooli kinnitada turvavööga.
Tavahind 175,00 € −10% Hind 157,50 €
View Detail

Nuna PipaFIX

Ootamatu reisile sõtimine on Nana turvatooli auto alusega Nuna PipaFIX ™ lihtsam kui kunagi varem. Istme kinnitamine autosse võtab tänu True Lock ™ paigaldussüsteemile vaid mõne minuti. Lisa terasest jalg tagab kaitse ja stabiilsuse. Kõik, mida peate tegema, on istuda ja sõita! Omadused: Sobib Pipa ™ Icon, Pipa ™ Lite ja Pipa ™ Lite Lx turvahällide...
Hind 149,00 €
View Detail

Doona + ISOFIX Autoalus

Doona + ISOFIX Autoalus -  Doona turvahällile. Sobib ainult seljaga sõidu suunas kasutamiseks, aga lisajalg aitab vältida vale paigaldust. Lihtne paigaldus  ja usaldusväärne kasutus.
Hind 185,00 €
View Detail

Britax Romer Baby Safe Isofix autoalus

Britax Romer Baby Safe Base Isofix alus säästab turvatooli paigaldamisel / eemaldamisel aega Vähendab vigade tekkimist turvatooli kinnitamisel autosse, lihtsustab turvatooli paigaldamist
Tavahind 220,00 € −10% Hind 198,00 €
View Detail