Kerged jalutuskärud

Kerged jalutuskärud

Kerged jalutuskärud

Grid
List

Kokku on 91 toodet.

Kuvatakse 1–52 toodet (kokku 91)

Aktiivsed filtrid

Joie Tourist Coal

Joie Tourist - kerge jalutuskäru, mis sobib ideaalselt nii linna kui ka pikkade reiside jaoks. Stiilne ja varjatud disain pakub kaasaegsetele vanematele meeldivaid lahendusi ning kompaktsus on meeldiv funktsionaalne lisand.
Hind 189,00 €
View Detail

Easywalker Jackey Forest

Easywalker Jackey Forest vanker on mõeldud hõivatud vanematele, kes hindavad stiili ja lihtsust. Jackey muudab teie lapsega liikumise lihtsaks. Vanker on valmistatud keskkonnasõbralikest kangastest.
Hind 329,00 €
View Detail

Leclerc Hexagon

Leclerc Hexagon jalutuskäru, mille on loonud tunnustatud Hollandi disainer Christian Lagerward, luksusliku perforeeritud kunstnahast ja seemisnahast rikkalik kombinatsioon. Kas otsite luksuslikku mugavust, parimat funktsionaalsust ja eksklusiivset disaini? Leclerc Baby Hexagon on teie parim valik! Leclerc Baby kärusid on väga lihtne kasutada, neid saab...
Hind 599,00 €

Maxi-Cosi Leona

Maxi-Cosi Leona on ülimalt kompaktne kergkäru, mis on mõeldud kasutamiseks lastele kaaluga kuni 22kg. Ainult 7,5kg kaaluv Leona jalutuskäru on lapsevanema jaoks väga lihtsasti kasutatav ning hoiustatav. Samale raamile on võimalik kinnitada ka Maxi-Cosi vankrikorv ning turvahällid. Selliselt saab seda kergkäru kasutada alates sünnist.
Hind 369,00 €

Cybex Melio Street

Cybex Melio Street - see on ainulaadne jalutuskäru, mis on mõeldud vanematele ja lastele, kes armastavad kaasaegset ja ainulaadset stiili! Melio Street sai inspiratsiooni populaarsest grafitikunstist. Melio Street on praktiline ja hõlpsasti kasutatav.
Hind 529,00 €
View Detail

4BABY Twizzy

4BABY Twizzy jalutuskäru on mõeldud nii lastele kui ka nende vanematele. Twizzy jalutuskäru on loodud eelkõige selleks, et pakkuda teie pisikesele mugavat sõitu. Kergekaaluline alumiiniumraam võimaldab teil käru ilma probleemideta transportida mis tahes tingimustes ja mis tahes pinnal!
Hind 110,00 €

Kinderkraft Cruiser LX

Kinderkraft Cruiser LX jalutuskäru on teie lapse ja lapse elus tõeline mugavus. Sellel hämmastaval jalutuskärul on palju funktsioone ja eeliseid. Sobib igale pinnale, vastupidav ja praktiline. Teie lapsel on selles meeldiv ja mugav olla.
Hind 169,00 €
View Detail

Graco Near2Me

Graco Near2Me - see on jalutuskäru, mis annab teile võimaluse olla oma lapsele veelgi lähemal. Istekäru istet saab reguleerida ühele kolmest kõrgusest, mis võimaldab teil käru paremini oma eelistuste järgi kohandada.
Hind 299,00 €

Joie Litetrax E-Light

Joie Litetrax E-Light  - ülifunktsionaalne jalutuskäru (ikoonilise Litetrax 4 kerge versioon), mis ühendab lihtsa sportliku disaini kaasaegse kompaktse disaini ja ainulaadse ühe käega voltimissüsteemiga.
Hind 189,00 €
View Detail

Baby Jogger City Mini 2 Jet

Lastekäru Baby Jogger City Mini 2 on täiesti uus, kerge ja kompaktne disain, mis muudab selle eriti manööverdatavaks. Kompaktsete mõõtmete jaoks iseloomulik ühe käe voltimine võimaldab teil seda kõikjal kaasas võtta
Tavahind 349,00 € −20% Hind 279,20 €
View Detail

Espiro Axel

Espiro Axel on väga kerge linna jalutuskäru, mis on kasulik sagedamini reisivatele vanematele, sest see voldib koos istmega väga väikeseks ja on hõlpsasti transporditav. Vaatamata oma väiksusele ei kaota see mugavust, mis tagab lapsele jalutuskäikude ajal, kuna iste on väga mugav ja avar.
Tavahind 227,00 € −20% Hind 181,60 €
Kerged jalutuskärud  Chicco Goody
  • -24,00 €

Chicco Goody

Chicco Goody istekäru on selle tootja uudsus, mis ühendab endas klassikalise ja kvaliteetse töö. Lisaks on Goody jalutuskäru väga lihtne kokku voltida - ja veelgi lihtsam, sest alustage lihtsalt voltimist ja jalutuskäru voldib end lõpuni. Chicco Goody on ka vastupidav, kuna seda saab kasutada kuni 22 kg.
Tavahind 259,00 € -24,00 € Hind 235,00 €
View Detail

Baby Design Sway

Baby Design Sway jalutuskäru on kerge ja stiilne pakkumine vanematele, kes otsivad oma lapsele mugavat kokkupandavat jalutuskäru. See on varustatud pehme padjaga, mis muudab magamise kõndides veelgi meeldivamaks. The Sway on beebidisaini pakkumise kergeim jalutuskäru, kaalub vaid 5,9 kg, seega on seda mugav kaasas kanda ja näiteks kortermaja korterisse...
Tavahind 108,00 € −20% Hind 86,40 €