Reisivoodid ja mänguaiad

Reisivoodid ja mänguaiad

Reisivoodid ja mänguaiad

Grid
List

Kokku on 30 toodet.

Kuvatakse 1–30 toodet (kokku 30)

Aktiivsed filtrid

Reisivoodid ja mänguaiad  Lionelo Fie
  • −10%
  • Uus

Lionelo Fie

Reisivoodi-maneež Lionelo Fie on ideaalne lahendus neile, kellele meeldib reisida või puhata väljaspool kodu. Kiirelt ja lihtsalt kokkupandav/lahtivõetav süsteem. Reisivoodi-maneež on kiiresti pakendatav komplektis olevasse reisikotti. Reisivoodi-maneeži küljel on tõmblukuga ava, mis võimaldab beebil voodist välja tulla. Reisivoodi-maneež sobib ideaalselt...
Tavahind 88,00 € −10% Hind 79,20 €

Chicco Zip&Go Glacial reisivoodi

Lastevoodi Chicco Zip&Go Aquarelle kasulik vanematele, kes reisivad palju, kuid soovivad, et nende laps magaks tuttavas voodis. Beebivoodi sobib suurepäraselt kaasaegsesse interjööri, klappib kiiresti ja seda on lihtne transportida.
Tavahind 130,00 € −10% Hind 117,00 €
View Detail

Caretero Esti reisivoodi

Caretero Esti - tegemist on reisivoodiga, mille suurimaks plussiks on kokkupandav seina, mis muudab hälli lisavoodiks ja võimaldab beebile kergemini ligi pääseda.
Tavahind 80,00 € −10% Hind 72,00 €
View Detail

Chicco Open Box

Chicco Open Box maneez pakub teie lapsele turvalise koha mängimiseks, uurimiseks ja lõõgastumiseks. Tänu läbipaistvatele võrkdetailidele saate alati oma lapse eest hoolitseda. Mänguaeda saab kasutada sünnist kuni 15 kg.
Tavahind 137,00 € −10% Hind 123,30 €

Chicco Good Night

Chicco Good Night on mõeldud lastele alates sünnist kuni 15 kg. See on suurepärane lahendus vanematele, kes soovivad saada mugavat kohta oma lapse puhkamiseks. Kompaktse suuruse tõttu võib see olla suurepärane reisikaaslane. Maneeži on väga lihtne kanda ja selle kokkupanek on väga kiire. Libisemiskindlad jalad, vastupidav raam.
Tavahind 74,00 € −10% Hind 66,60 €
View Detail

Lionelo Flower

Reisivoodi Lionelo Flower koos integreeritud mähkmevahetuslauaga, eseme organisaatori, mänguasjakaare ja 2 kõrguseastmega madratsiga - ideaalne väikeste lastega peredele, kes reisivad sageli. Äärmiselt mitmekülgsest võrevoodist saab mõlemale lapsele koht, kus lõõgastuda ja mängida. Tõmblukuga külgmine sissepääs võimaldab lapsel maneeži siseneda ja sellest...
Tavahind 100,00 € −10% Hind 90,00 €

Lionelo Thomi

Reisivoodi-maneež Lionelo Thomi sobib ideaalselt sageli reisivatele peredele. See on mugav ja praktiline lahendus, beebiga reisides. Tänu Thomi voodi-maneežile magab beebi turvalises ja tuttavas kohas. Lapse kasvades saab voodit kasutada maneežina lõõgastumiseks ja mängimiseks. Tänu kaasasolevale mähkimisalusele saate mähkmeid vahetada kõikjal.
Tavahind 95,00 € −10% Hind 85,50 €

Bumprider reisivoodi

Bumprider Reisivoodi loodi reisimiseks vastavalt lennuettevõtjate standarditele. Võrevoodi kaal on 3,7 kg, mis teeb selle kandmiseks ideaalseks.
Tavahind 96,00 € −10% Hind 86,40 €
View Detail

Lionelo Roel

Lionelo Roel Maneež on turvaline koht lapsele. Pehme ja paindlik põhi stabiliseerib beebi esimesi samme. Põhi on täidetud kvaliteetse vahtplastiga suurema elastsuse ja vastupidavuse tagamiseks. Lisaks on põhi suurepärase soojusisolatsiooniga, nii et saate maneeži kasutada õues. Maksimaalne maneeži kandevõime 15 kg. Aluse põhi on kaetud riidega, mis on...
Tavahind 80,00 € −10% Hind 72,00 €
View Detail