Turvalisus

Turvalisus

Turvalisus

Grid
List

Kokku on 29 toodet.

Kuvatakse 1–29 toodet (kokku 29)

Aktiivsed filtrid

Trunki Turvarihmad

Trunki Turvarihmad - äärmiselt kasulik toode, mitte ainult siis, kui laps teeb esimesi samme. Need sobivad suurepäraselt ka iseseisvaks maailma tundmiseks – võimaldavad lapsel vabalt liikuda ja samal ajal vanemat pidevalt jälgida.
Tavahind 23,00 € −10% Hind 20,70 €
View Detail

Canpol NURGAKAITSE 4 tk. 74/012

Canpol  NURGAKAITSE 4 tk. Valmistatud painduvast plastikust, mööbli nurgakorgid kaitsevad väikesi lapsi vigastuste eest. See on universaalne kaitse laua, tööpinna ja muu mööbli teravate nurkade jaoks.
Tavahind 5,50 € −10% Hind 4,95 €
View Detail

Chicco NURGAKAITSE 4 tk.

Chicco NURGAKAITSE 4 tk. Valmistatud painduvast plastikust, mööbli nurgakorgid kaitsevad väikesi lapsi vigastuste eest. See on universaalne kaitse laua, tööpinna ja muu mööbli teravate nurkade jaoks.
Tavahind 8,90 € −10% Hind 8,01 €
View Detail

InnoGIO GIOuvLight ultraviolettlamp GIO-210

InnoGIO GIOuvLight ultraviolettlamp GIO-210 puhastab õhku, eemaldab hallituse lõhnad, negatiivsed hapnikuioonid ja ultraviolettkiirgusega desinfitseerimine muudab ruumi eriti värskendavaks. UV-desinfitseerimine avalikes kohtades võib takistada mõnede bakterite levikut õhku või esemete pinnale. Lamp on väike ja kerge ning saame selle endaga kaasa võtta...
Tavahind 38,00 € −10% Hind 34,20 €
View Detail

InnoGIO GIOuvLight ultraviolettlamp GIO-200

InnoGIO GIOuvLight ultraviolettlamp GIO-200 puhastab õhku, eemaldab hallituse lõhnad, negatiivsed hapnikuioonid ja ultraviolettkiirgusega desinfitseerimine muudab ruumi eriti värskendavaks. UV-desinfitseerimine avalikes kohtades võib takistada mõnede bakterite levikut õhku või esemete pinnale.
Tavahind 51,00 € −10% Hind 45,90 €
View Detail

Safety 1st Easy Close Metal turvavärav lampiga

Safety'i laiendväravad on töökindlad ja vastupidavad. Värava on lihtne paigaldada igasse usse, sellel on 90-kraadine avanemismehhanism, mis muudab avamise nii beebile kui ka suurematele lastele keeruliseks. Väravates kasutatud materjalid on kvaliteetsed ja vastupidavad.
Tavahind 45,00 € −10% Hind 40,50 €
View Detail

Chicco turvavärav lampiga

Chicco turvaväravad sobivad ukseavadele alates 76-82cm.Vajadusel saad kasutada pikendusega (ei kuulu komplekti). Turvavärav on 77 cm kõrgune ning paigaldatav kiiresti ja ilma puurimiseta. Need lukustuvad ise ja neid ei saa laste käed avada. Helendav avamisnupp tagab täiendava, veelgi suurema turvalisuse ja mugavuse. Chicco turvaväravad paigaldatakse...
Tavahind 57,00 € −10% Hind 51,30 €
View Detail

Bocioland sissetõmmatav turvavärav BL016

Bocioland sissetõmmatav turvavärav BL016 - ideaalne lahendus laste eraldamiseks trepist või ustest teise ruumi. Kinnitussüsteem muudab värava täiesti nähtamatuks, kui seda ei kasutata.
Tavahind 64,00 € −10% Hind 57,60 €
View Detail

Bocioland TURVALUKK Süda 1 tk.

Bocioland TURVALUKK Süda 1 tk. - See on lihtsalt paigaldatav ja väga tõhus ukselukk. Lukk sobib käepidemetega, mille vahe peab olema alla 100 mm. Lukk aitab kaitsta väikseid ukse ohtliku avanemise eest.
Tavahind 4,50 € −10% Hind 4,05 €
View Detail

Bocioland TURVALUKK 1 tk.

Bocioland TURVALUKK 1 tk. - See on lihtsalt paigaldatav ja väga tõhus ukselukk. Lukk aitab kaitsta väikseid ukse ohtliku avanemise eest.  Saab kasutada paljudes kohtades, nagu kapid, sahtlid, WC istmed, külmiku uksed  ja lükanduksed jne.
Tavahind 4,50 € −10% Hind 4,05 €
View Detail

Bocioland uksestopper

Bocioland uksestopper ideaalne kaitse ukse ettenägematu sulgemise eest. Universaalne kuju võimaldab toodet kasutada igas ukses, isegi autoukses.
Tavahind 4,50 € −10% Hind 4,05 €
View Detail

MoMi Paxi turvavärav

MoMi Paxi turvavärav Selle maksimaalne laius (koos pikendustega) on 103 cm. Peavärava saab reguleerida vahemikus 75-82 cm. Kaasas kaks pikendust: 7 cm ja 14 cm pikk. MoMi PAXI väravaid on lihtne paigaldada, need ei vaja seina puurimist ega mingite tööriistade kasutamist. Seda saab avada mõlemas suunas. MoMi PAXI väraval on topeltlukk, mis ei lase lapsel...
Tavahind 55,00 € −10% Hind 49,50 €
View Detail

BabyHit Basics turvavärav

BabyHit Basics turvavärav  laps jääb alati turvalisesse kohta ja vanemad võivad olla kindlad, et miski ei ohusta nende last. Värav on täielikult läbimõeldud toode. See on kinnitatud vahetükkidega, mistõttu ei ole vaja auke puurida ja seina lõhkuda. Babyhit Basics värava paigaldus on tänu kvaliteetsete materjalide kasutamisele turvaline ja vastupidav....
Tavahind 57,00 € −10% Hind 51,30 €
View Detail

Dreambaby Roll Up sissetõmmatav turvavärav

Dreambaby Roll Up sissetõmmatav turvavärav - Aitab luua turvalise keskkonna lapse kasvatamiseks. Kaitseb lapse sattumist ohtlikesse olukordadesse näiteks köögis, trepil, rõdul jne. Kindel ja vastupidav disain.Turvaväravat mitte kasutades saab selle lihtsalt kokku voltida. Raami materjal: alumiinium. Kasutamiseks: trepil, rõdul, köögis jne. Kõrgus: 88 cm...
Tavahind 98,00 € −10% Hind 88,20 €
View Detail

Lionelo Tulia sissetõmmatav turvavärav

Lionelo Tulia sissetõmmatav turvavärav on ette nähtud paigaldamiseks betoon-, kiviseintele ja puitkonstruktsioonidele. Võtab väga vähe ruumi. Spetsiaalne klambriga mehhanism, mis võimaldab ruloode kokku- ja lahti voltimist. Nupp asub lastele kättesaamatus kohas. Kaitse õigest toimimisest teavitab spetsiaalne indikaator. Venib kuni 140 cm Kaalub ainult...
Tavahind 57,00 € −10% Hind 51,30 €
View Detail