Vatipulgad ja tampoonid

Vatipulgad ja tampoonid

Vatipulgad ja tampoonid

Grid
List

Kokku on 12 toodet.

Kuvatakse 1–12 toodet (kokku 12)

Aktiivsed filtrid

Cleanic Baby Eco Hügieenilised vatipulgad beebidele 60 tk.

Cleanic Baby Eco Hügieenilised vatipulgad beebidele 60 tk. Imikute ja väikelaste vatipungad on valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast, mis on pärit sertifitseeritud istandustest, kus ei kasutata pestitsiide ega kunstväetisi. Keskkonnasõbralik, 100% biolagunev suhkruroo tselluloosist valmistatud paberipulk. Taaskasutatav paberpakend.
Hind 1,90 €
View Detail

Kindii Bamboo Hügieenilised vatipulgad beebidele 60 tk.

Kindii Bamboo Hügieenilised vatipulgad beebidele 60 tk. - ideaalne igapäevaseks silmade, kõrvade, nina või naba hooldamiseks. Pehme, spetsiaalselt profileeritud, valmistatud 100% puuvillast. Pea on valmistatud puuvilla- ja bambuskiududest ning pulk 100% biolagunevast paberist. Paberpakend, täielikult taaskasutatav.
Hind 1,90 €
View Detail

Kindii Bamboo Hügieenilised vatipadjad beebidele 60 tk.

Kindii Bamboo Hügieenilised vatipadjad beebidele 60 tk. Valmistatud puuvilla- ja bambuskiududest, mis muudab need väga pehmeks ja õrnaks. Pakend on täielikult taaskasutatav. Padjad võimaldavad mugavalt teostada hooldust kasutades vett, õli, kreemi või beebipuudrit. Need ei kihistu, ei jäta kiude, on õrnade servadega, sobivad ideaalselt lapse näo ja keha...
Hind 2,70 €
View Detail