Seisulauad

Seisulauad

Seisulauad

Grid
List

Kokku on 9 toodet.

Kuvatakse 1–9 toodet (kokku 9)

Aktiivsed filtrid

Leclerc Istmega seisulaud

Leclerc Istmega seisulaud muudab ühelapsekäru mõne hetkega kahele lapsele sobivaks. Turvarihm turvalisemaks sõiduks. Iste on eemaldatav.  Universaalsete kinnitustega seisulauda saab kasutada koos enamike jalutuskärude või vankritega. Sobib kasutamiseks 2-5aastaste lastega.  Maksimaalne kandevõime on 25 kg.
Hind 121,00 €
View Detail

MOBY-SYSTEM Mr Buggy seisulaud istmega

Mr Buggy Universaalne jalatugi teisele lapsele sobib tänu universaalsele pistikule peaaegu igale kärule. Teise lapse jalatugi on mõeldud lastele vanuses 2-5 aastat ja kaaluga kuni 20 kg. Istmel on ka turvarihm. Eemaldatavad, kummist rattad. Vedrustus ratastel. Saab kasutada koos istmega või ilma. Kaal (kg): 3,5
Hind 99,00 €
View Detail

Lascal Buggyboard Mini

Lascal BuggyBoard Mini võimaldab teil minna jalutama kahe lapse ja ühe jalutuskäruga. Lihtne paigaldussüsteem võimaldab kinnitada valikulise jalatoe peaaegu igale turulolevale jalutuskärule. Kui teie laps kõndimisest väsib, saab ta hõlpsasti lisajalatoele ronida ja puhata. BuggyBoard Mini on mõeldud lastele kaaluga kuni 22 kg.
Hind 80,00 €

Bumprider seisulaud

Bumprider seisulaud võimaldab teil ühe jalutuskäruga kahekesi jalutama viia. Kui vanem laps kõndimisest väsib, saab ta hüpata lisaastmele ja teha pausi. Toode on mõeldud lastele vanuses 2-5 aastat (kuni 30 kg). Pind on libisemiskindel, nii et isegi märjad kingad ei libise jalast. Tasub teada, et ratastel on amortisatsioon.
Hind 105,00 €
View Detail