Mähkmislauad ja alused

Mähkmislauad ja alused

Mähkmislauad ja alused

Grid
List

Kokku on 20 toodet.

Kuvatakse 1–20 toodet (kokku 20)

Aktiivsed filtrid

Albero Mio Mähkimisalus raske 50x70 sm Karud

Albero Mio Mähkimisalus raske 50x70 sm kummutile paigutamiseks. Mõeldud igapäevaseks beebihoolduseks. Beebi nahale ohutu kate, mis ei sisalda ftalaate. Küljed on spetsiaalselt profileeritud, et kaitsta last mähkimislaualt maha libisemise eest.
Hind 20,00 €
View Detail

Albero Mio Mähkimisalus raske 50x70 sm Forest

Albero Mio Mähkimisalus raske 50x70 sm Forest kummutile paigutamiseks. Mõeldud igapäevaseks beebihoolduseks. Beebi nahale ohutu kate, mis ei sisalda ftalaate. Küljed on spetsiaalselt profileeritud, et kaitsta last mähkimislaualt maha libisemise eest.
Hind 18,00 €
View Detail

Albero Mio Mähkimisalus raske 50x70 sm Savanna

Albero Mio Mähkimisalus raske 50x70 sm Savanna kummutile paigutamiseks. Mõeldud igapäevaseks beebihoolduseks. Beebi nahale ohutu kate, mis ei sisalda ftalaate. Küljed on spetsiaalselt profileeritud, et kaitsta last mähkimislaualt maha libisemise eest.
Hind 18,00 €
View Detail

Albero Mio Mähkimisalus pehme 50x70 sm N001 Rose

Albero Mio Mähkimisalus pehme 50x70 sm N001 Rose kummutile paigutamiseks. Mõeldud igapäevaseks beebihoolduseks. Beebi nahale ohutu kate, mis ei sisalda ftalaate. Küljed on spetsiaalselt profileeritud, et kaitsta last mähkimislaualt maha libisemise eest.
Hind 18,00 €
View Detail

Thermobaby Mähkimismatt

Tega Mähkimismatt 45 x 7,5 x 70 cm väga funktsionaalne mähkimisalus. Kõrged küljed kaitsevad last, et ta maha ei libiseks. Valmistamiseks kasutati kõrgeima kvaliteediga ja lastele ohutuid materjale. Tänu oma kujule on madrats ideaalne reisimiseks, seda on lihtne transportida ja hoida.
Hind 16,00 €
View Detail

Elodie Details mähkimisaluse kate Kindness Cat

Elodie Details mähkimisaluse kate Kindness Cat - lisage veidi stiili ja muutke oma vana mähkimislaud atraktiivsemaks. Valmistatud OEKO-TEX sertifikaadiga puuvillast, ülimalt õrn tundlikule nahale. Suurus kohandub enamiku madratsite ja mähkimislaudade mudelitega. Pakendis on kaks katet, mis võimaldab neid vaheldumisi vahetada. Mõõdud: 74 x 48 cm
Hind 28,00 €
View Detail

Chicco Cuddle&Bubble Mähkimislaud vanniga

Chicco Cuddle&Bubble Mähkimislaud vanniga - pakub muu hulgas stabiilset ja mugavat reguleeritava kõrgusega raami. See tagab, et vann sobib ideaalselt vanemate kasvuga. Mugav konteiner tarvikutele hõlbustab kõigi vajalike esemete hoiustamist ja ämber hõlbustab beebi pea loputamist - komplekt sisaldab pehmet mugavat mähkimislauda, ​​mis on lapsele...
Hind 150,00 €
View Detail