Aksessuaarid

Aksessuaarid

Aksessuaarid

Grid
List

Kokku on 22 toodet.

Kuvatakse 1–22 toodet (kokku 22)

Aktiivsed filtrid

Chicco Bubble Nest

Chicco Bubble Nest see on praktiline lahendus beebi duši all või vannis vannitamiseks ehk vannitugi, tänu millele saad last mugavalt vannitada turvalises keskkonnas. Kaitse reelingu kujul ja jalgade vahel, samuti pehme libisemiskindel sisetükk istmes ei lase lapsel välja libiseda. Lihtne kokku panna ja hoiustada, võtab väga vähe ruumi. Saate selle ka...
Hind 99,00 €

Beaba vannijalad Camele'o Light Mist

Beaba vannijalad Camele'o Light Mist - funktsionaalne lahendus, mis võimaldab teil lapse eest hoolitseda iga päev vanema jaoks mugavas asendis. Stabiilsuse tagavad libisemiskindlad jalad ja suur vahe nende vahel. Aluse saab lihtsaks hoiustamiseks voltida.
Hind 65,00 €
View Detail

Maltex Lulu vanniiste Panda

Maltex Lulu vannitool võimaldab teil oma last mugavalt ja vaevata supelda. Tool on väga stabiilne, sest sellel on neli tugevat iminappi, mille ülesanne on vältida tooli libisemist. Sisemised servad on kaetud kulumisvastase materjaliga, tänu millele saab laps suplemise ajal vabalt liikuda. See ei libise toolist välja - selle disain ei võimalda seda.
Hind 18,00 €
View Detail

Blooming Bath vannialus

Blooming Bath vannialus - see on kõige meeldivam ja mugavam viis beebi suplemiseks. Erinevalt traditsioonilistest vannidest on Blooming Baths valmistatud uskumatult pehmetest plüüsmaterjalidest, et tagada maailma kõige tähtsamale inimesele turvaline, mugav ja uskumatult veetlev supluskogemus. Omadused: Uskumatult pehme Ohutu ja vastupidav Väga mugav...
Hind 35,00 €
View Detail

Maltex Lulu Vannitool

Maltex Lulu Vannitool - lihtsustab lapse vannis suplemist, - lapse kehale kohandatud erikuju, - spetsiaalsed iminapad takistavad istme libisemist, - mõeldud kuni umbes 6 -kuustele imikutele.
Hind 7,00 €
View Detail