Aksessuaarid

Aksessuaarid

Aksessuaarid

Grid
List

Kokku on 20 toodet.

Kuvatakse 1–20 toodet (kokku 20)

Aktiivsed filtrid

Maltex Lulu vanniiste Panda

Maltex Lulu vannitool võimaldab teil oma last mugavalt ja vaevata supelda. Tool on väga stabiilne, sest sellel on neli tugevat iminappi, mille ülesanne on vältida tooli libisemist. Sisemised servad on kaetud kulumisvastase materjaliga, tänu millele saab laps suplemise ajal vabalt liikuda. See ei libise toolist välja - selle disain ei võimalda seda.
Tavahind 18,00 € −10% Hind 16,20 €
View Detail
Aksessuaarid  LUMA Elektrooniline vannitermomeeter
  • −10%
  • Uus

LUMA Elektrooniline vannitermomeeter

LUMA elektrooniline vannitermomeeter aitab vanematel valida lapse vannitamiseks õige temperatuuri, et vesi ei oleks liiga külm ega kuum. Termomeetrit on lihtne kasutada. Lihtsalt langetage termomeeter veepinnale (termomeeter ei vaju) ja jälgige, kuidas indikaatori värvus muutub. Sinine tähendab, et vesi on liiga külm, punane tähendab liiga kuuma ja...
Tavahind 25,00 € −10% Hind 22,50 €

Tega vanniiste Duck

Tega vanniiste  - Lapsele sobiva anatoomilise kujuga. Libisemiskindlad kummiiminapad tagavad vannitamise ajal mugavuse ja ohutuse.
Tavahind 7,00 € −10% Hind 6,30 €
View Detail

Chicco Bubble Nest

Chicco Bubble Nest see on praktiline lahendus beebi duši all või vannis vannitamiseks ehk vannitugi, tänu millele saad last mugavalt vannitada turvalises keskkonnas. Kaitse reelingu kujul ja jalgade vahel, samuti pehme libisemiskindel sisetükk istmes ei lase lapsel välja libiseda. Lihtne kokku panna ja hoiustada, võtab väga vähe ruumi. Saate selle ka...
Tavahind 99,00 € −10% Hind 89,10 €

Tega vanniiste

Tega vanniiste  - Lapsele sobiva anatoomilise kujuga. Libisemiskindlad kummiiminapad tagavad vannitamise ajal mugavuse ja ohutuse.
Tavahind 7,00 € −10% Hind 6,30 €
View Detail

Beaba vannijalad Camele'o Light Mist

Beaba vannijalad Camele'o Light Mist - funktsionaalne lahendus, mis võimaldab teil lapse eest hoolitseda iga päev vanema jaoks mugavas asendis. Stabiilsuse tagavad libisemiskindlad jalad ja suur vahe nende vahel. Aluse saab lihtsaks hoiustamiseks voltida.
Tavahind 65,00 € −10% Hind 58,50 €
View Detail

Blooming Bath vannialus

Blooming Bath vannialus - see on kõige meeldivam ja mugavam viis beebi suplemiseks. Erinevalt traditsioonilistest vannidest on Blooming Baths valmistatud uskumatult pehmetest plüüsmaterjalidest, et tagada maailma kõige tähtsamale inimesele turvaline, mugav ja uskumatult veetlev supluskogemus. Omadused: Uskumatult pehme Ohutu ja vastupidav Väga mugav...
Tavahind 35,00 € −10% Hind 31,50 €
View Detail

Maltex Lulu Vanniiste libisemisvastase matiga

Maltex Lulu Vannitool libisemisvastase matiga: - lihtsustab lapse vannis suplemist, - tänu libisemiskindlale matile ei libise laps, - lapse kehale kohandatud erikuju, - mõeldud alla 6 kuu vanustele lastele.
Tavahind 8,00 € −10% Hind 7,20 €
View Detail

Maltex Lulu Vannitool

Maltex Lulu Vannitool - lihtsustab lapse vannis suplemist, - lapse kehale kohandatud erikuju, - spetsiaalsed iminapad takistavad istme libisemist, - mõeldud kuni umbes 6 -kuustele imikutele.
Tavahind 7,00 € −10% Hind 6,30 €
View Detail