Categories

Mūsu Veikals

Babyhit 

Jakobsoni 14, Tallinn, Estonia, 10121

Darba laiks
Darba dienās: 10:00 - 18:00

Blog Category

Recent Articles

Виды детских колясок и их особенности

 schedule   label  Apskats   rate_review  0 Comments

Laste käru ei ole lihtsalt vahend lapse viimiseks punktist A punkti B, vaid äärmiselt oluline abivahend nii lapsele kui vanematele lapse elu kõige olulisemal perioodil - sünnist kuni 3-4 aastani. Sobiva mudeli valimine sel perioodil on ülioluline. Käru peab tagama lapse mugavuse, turvalisuse ja vanematele kasutusmugavuse esimestel eluaastatel.

Käru tüübid:

Vankrikorv

Vankrikorvidel ei ole istuvat osa, vaid ainult korv ratastel. Need on vajalikud vastsündinutel kuni aastani. Kõige tuntumad sellise tüübi mudelid on sageli nimetatud klassikalisteks. Vankrikorv pakub tasast ja jäika pinda, mis on oluline lapse selgroo nõuetekohaseks arenguks. Raami amortisatsioonisüsteem võimaldab last õrnalt kiigutada, soodustades sügavat und. Suured rattad tagavad hea läbivuse ebatasasel pinnal, kaitstes lapse und välismõjutuste eest.

Transformeri

Transformeeritava käru saab kasutada alates sünnist kuni 3-4 aastani, muutudes vankrikorvist jalutuskäruks ilma osi vahetamata. Sellised käru võimaldavad reguleerida seljatoe asendit lamamisest istumiseni, kohandudes lapse kasvavate vajadustega. Need on universaalsed, aastaringsed ja varustatud tuule- ja päikesekaitse süsteemidega. Sageli nimetatakse transformeeritavaid kärusid 2 in 1 kärudeks, kuid õigem on neid siiski eristada. Transformeeritavates kärudes muudetakse korv istmeks lihtsate toimingutega, mis näitab keerukamat konstruktsiooni ja suuremaid nõudmisi usaldusväärsusele.

Jalutuskäru

Ideaalne valik üle kuue kuu vanustele lastele. Jalutuskärud on kerged, manööverdatavad ja kokkupandult kompaktsed. Neil on mitu seljatoe asendit, sealhulgas horisontaalne, mis võimaldab lapsel mugavalt puhata jalutuskäikude ajal. Keerukamad jalutuskäru mudelid on varustatud pööratava istmeosaga - istet saab paigutada nii liikumissuunas kui ka vanemate poole.

Kerged käru

Kerged käru on reisikärud. Tootja eesmärk on minimeerida kaalu, lihtsustada kokkupanekut ja kandmist. Need kärud on mõeldud lastele, kes juba kindlalt istuvad. Need on kompaktsed, saavad lennuki salongis kaasa võtta - hea valik reisimiseks ja sagedasteks väljasõitudeks. Valimisel kontrollige näiteks ühe käega juhtimise lihtsust. Sellised kärud kuuluvad sageli jalutuskäru tüüpi, kuid jalutuskärudel on siiski suuremad rattad.

Lapsevanker 2in1 ja 3in1

Need mudelid pakuvad maksimaalset funktsionaalsust. Komplekti kuuluvad mitmed osad: vankrikorv, jalutuskäru osa, mõnikord ka turvatool (see ongi 2 in 1 ja 3 in 1 erinevus). Sellised kärud on väga vastupidavad, multifunktsionaalsed ja sobivad kasutamiseks igal aastaajal. Üks käru sünnist kuni umbes 4 aasta vanuseni. Siin on olulisem usaldusväärsus.

Muud tüüpi kärud

Samuti võib mainida lapsevanker kaksikutele, jooksukäru, kolmerattalisi käru, turvatooli-käru. Neid kohtab harvemini, kuid igal on oma eripärane otstarve.

Käru valimine

Valides käru, arvestage tingimustega, milles seda kasutatakse: pinnase tüüp, kliima, jalutuskäikude sagedus ja teie füüsilised võimalused käru juhtimiseks. Ärge unustage täiendavaid funktsioone, nagu suvine ventilatsioonisüsteem ja talvised soojendusega mudelid. Pöörake tähelepanu varustusele - on mudeleid, mille puhul ei ole vaja midagi juurde osta.

Praktilised nõuanded käru hooldamiseks ja hoolduseks

Õige hooldus mitte ainult ei pikenda käru eluiga, vaid tagab ka teie lapse ohutuse ja mugavuse. Puhastage käru alati tootja juhiste järgi, kasutades soovitatud puhastusvahendeid, et mitte kahjustada materjale. Kontrollige regulaarselt kõigi kinnitusdetailide ja kokkupanekumehhanismide terviklikkust, eriti enne pikki reise. Hoidke käru kuivas ja puhtas kohas, et vältida metallkomponentide roostetamist ja kangaste riknemist. Määrige liikuvad osad, nagu rattad ja liigesed, mis tagab sujuva liikumise ja vähendab kulumist. Kui käru on varustatud eemaldatavate kangast osadega, peske neid perioodiliselt vastavalt sildil olevatele juhistele, et säilitada puhtus ja hügieenilised tingimused teie lapse jaoks.

Meie ettevõttes Babyhit.ee pakume laia valikut lastekärusid, kus iga vanem leiab endale ideaalse variandi, mis vastab kõigile nõuetele ja soovidele. Meie spetsialistid on alati valmis aitama teid valikul, pakkudes kõige põhjalikumat teavet iga mudeli kohta.