• -45,00 €

Cybex Aton Q PLUS

Cybex Aton Q PLUS turvahäll - Turvalisus käsikäes disainiga. Aton Q jätkab eduluga auhindu võitnud Aton perekonnas Grupis 0+ saades suurepärase tulemuse 1.6 (hea) Stiftung Warentest turvatestis. ADAC turvatestis sai Aton Q samuti tulemuseks "Hea". ÖAMTC testis sai Aton Q tulemuseks "Hea", saades ajalooliselt kõrged punktid just suurepärase külgkokkupõrke kaitse eest kasutatuna koos ISOFIX põhjaga. Turvalisuse ja kahjulike ainete kategoorias sai Aton Q tulemuseks "Väga hea"

209,00 €
164,00 € Soodus 45,00 €
Kuumakse al. 8.71€
Värv
 • Princess Pink
  Eeldatav tarne 1 kuni 7 t.p
Kogus

1% tagastatakse

Teie boonuskontole - 1,64 €

 • Turvalised maksed Turvalised maksed
 • Tarneaeg on toote värvi kõrval või alla hinna! Tarneaeg on toote värvi kõrval või alla hinna!
 • 14-päevane tagastusõigus 14-päevane tagastusõigus
 • Teleskoop lisa küljekaitsed (L.S.P. Süsteem)
 • Reguleeritav istumekõrgendus
 • Reguleeritava kõrgusega peatugi koos integreeritud rihmade süsteemiga
 • Integreeritud XXL päikesevari
 • Reisisüsteem koos CYBEX ja teiste brändide vankritega

Kaval teleskoop lisa küljekaitse (L.S.P. Süsteem) ja reguleeritava kõrgusega peatugi koos integreeritud rihmasuunajaga tagab parima turvalisuse ja mugavuse. Lisaks võimaldab uus funktsioon võimalikult lamavat kaldenurka peale, kaelale ja rindkerele, vähendades hingamisraskusi enneaegsetel ja väga väikestel vastsündinud lastel. XXL kokku käiv katus koos UV50+ kaitsega kaitseb last tugeva päikeseärrituse ja tuule eest.

Teleskoop L.S.P. Süsteem - Teleskoop lisa küljekaitse

Teleskoop L.S.P. Süsteem

Teleskoop lisa küljekaitse

Uus teleskoop lisa küljekaitse (L.S.P.Süsteem) koos energiat absorbeeriva kestaga hajutab külgkokkupõrkest tekkiva löögijõu.

Uut teleskoop lisa küljekaitset on võimalik lihtsalt ja individuaalselt reguleerida. Esimene kokkupõrkest tekkinud löögijõud summutatakse välja tõmmatud lisa küljekaitse, mis on ukse pool ja turvahälli kesta poolt. Turvahälli paindlik materjal ja struktuur hajutab kokkupõrkest tekkiva löögijõu ja suunab selle lapsest eemale.

Turvahälli automaatne kõrguse reguleerimine. - peaaegu täislamav ja ideaalne lamamis positsioon

Turvahälli automaatne kõrguse reguleerimine.

peaaegu täislamav ja ideaalne lamamis positsioon

Üks suurimaid väljakutseid turvalisuse inseneridele on parima transportimise väljatöötamine enneaegsetele lastele ja väga väikestele vastsündinutele, kelle kaelalihased ja refleksid ei ole veel piisavalt välja arenenud. Kahjuks võib see viia lapse pea vajumisele ette, kui ta magab, mis võib tekitada tõsiseid hingamis probleemideni.

Koostöös Saksamaa meditsiini spetsialistide ja ämmaemandatega ning võttes arvesse mitmete turvatestide tulemusi, on välja töötatud uus funktsioon, mis võimaldab võimalikult lamavat kaldenurka lapse pea, kaela ja rindkere vahel. Vähendades oluliselt hingamisraskuste riski. Reguleerides peatuge muutub istumise kaldenurk automaatselt ning turvahäll kasvab koos lapsega. Samuti pakub turvahäll koos integreeritud automaatse reguleerimisega lapsele rohkem ruumi ja mugavust.

Integreeritud XXL lahtikäiv päikesevari - ideaalne päikese- ja tuulekaitse koos UVP50+ kaitsega

Integreeritud XXL lahtikäiv päikesevari

ideaalne päikese- ja tuulekaitse koos UVP50+ kaitsega

Maksimaalseks lapse naha kaitseks vastab XXL lahtikäiv päikesvari rangeimatele Austraalia UVP50+ päikesekaitse standarditele.

Integreeritud ekstra suur päikesevari peitub elegantselt sirmi taha. Seda on võimalik avada astmeliselt pakkudes kaitset mitte ainult päikese vaid ka tuule ja vihma eest.

8 positsiooniline reguleeritava kõrgusega peatugi - täiuslik kaitse, mis kastab koos lapsega

8 positsiooniline reguleeritava kõrgusega peatugi

täiuslik kaitse, mis kasvab koos lapsega

Koos teleskoop lisa küljekaitse süsteemiga pakub reguleeritava kõrgusega peatugi ideaalset külgkaitset.

Koos uue 8 positsioonilise reguleeritava kõrgusega peatoega, millel on integreeritud rihmade suunaja, reguleerub rihmade pikkus automaatselt, kui peatuge reguleeritakse. See välistab tüütu rihmade käsitsi reguleerimise ja välistab rihmade vale kasutuse.

Reisisüsteem - Turvalisus, disain ja mobiilsus ühes

Reisisüsteem

Turvalisus, disain ja mobiilsus ühes

Aton Q turvahälli on võimalik lihtsalt muuta reisisüsteemiks koos CYBEX ja teiste brändide vankrite ja jalutuskärudega.

Aton Q disaini DNA ulatub üle kogu PLATINUM toodete valiku ning see on esindatud ka CYBEX jalutuskärudes. Lihtsate adapterite abiga muutub turvahäll koos CYBEX Callisto, Topaz ja Onyx jalutuskärudega kavalaks, visuaalselt harmooniliseks reisisüsteemiks. Aton Q turvahälli saab kombineerida ka mitmete teiste brändide vankrite ja jalutuskärudega, et moodustada praktiline reisisüsteem.

Värvid ja kangas - Turvalisus, Disain ja Funktsionaalsus

Värvid ja kangas

Turvalisus, Disain ja Funktsionaalsus

Jätkates CYBEX traditsiooni pakkuda moodsaid värve on PLATINUM sarja turvahällid väga laia värvivaliku ja kahe erineva kanga variatsiooniga.

30123

Lisainfo

Tootja
Cybex

Eriviited