Soodus

Grid
List

Kokku on 766 toodet.

Kuvatakse 1–52 toodet (kokku 766)
4BABY Stinger
 • -20,00 €

4BABY Stinger

Uus 4Baby Stinger jalutuskäru on kombinatsioon kaasaegsest disainist, mugavusest ja paindlikkusest. Tänu jalutuskäru väiksusele kokkupandamisel on see ideaalne peredele, kellele meeldib reisida ja aktiivselt aega veeta.
Tavahind 185,00 € -20,00 € Hind 165,00 €

Adamex Chantal 2in1

Jalutuskäru Adamex Chantal 2in1 - on ainulaadne stiil ja elegants, aga ka kõrgeima kvaliteediga kangad. Jalutuskärul on eksklusiivne vankrikorv, mis oma disainiga tähelepanu köidab. Läikiv põhi ja täiendavad süvendid muudavad selle ainulaadseks.
Hind 459,00 €
View Detail
Loomingulised Babai lauamäng Tic Tac Toe "Armastus on..."
 • −20%
 • Uus

Babai lauamäng Tic Tac Toe "Armastus on ..."

Babai lauamäng Tic Tac Toe "Armastus on ..." -  Kõik osad on valmistatud looduslikest materjalidest. Areng: loogika, taktika, käte peenmotoorika. Mõõdud: 94x94x15 mm Vanus: alates 3 eluaastast
Tavahind 20,00 € −20% Hind 16,00 €
View Detail
Loomingulised Babai magnetitega kalapüügimäng
 • −20%
 • Uus

Babai magnetitega kalapüügimäng

Babai magnetitega kalapüügimäng - Püsivuse stimulaator ja tähelepanu koondaja.  Kõik osad on valmistatud looduslikest materjalidest. Vanus: alates 1,5 aastast - koos vanematega, alates 3 eluaastast - iseseisvalt
Tavahind 33,00 € −20% Hind 26,40 €
View Detail
Loomingulised Babai õpetlik mäng Nöörimiskomplekt "Lapsepõlve
 • −20%
 • Uus

Babai õpetlik mäng Nöörimiskomplekt "Lapsepõlve linn"

Lastele mõeldud õpetlik mäng Nöörimiskomplekt "Lapsepõlve linn" – väikese ARHITEKTI KOMPLEKT oma lapsepõlvelinna loomiseks. Kõik osad on valmistatud looduslikest materjalidest (Euro-1 kvaliteedistandardi kasevineer). Areng: peenmotoorika, kujutlusvõime, loovus. Mõõdud: 45x60 mm kuni 75x105 mm Vanus: alates 0 eluaastast - dekoor, alates 3 aastast - mäng
Tavahind 52,00 € −20% Hind 41,60 €
View Detail
Loomingulised Babai Piu Piu Piu Puidust ragulka komplekt * 3tk
 • −20%
 • Uus

Babai Piu Piu Piu Puidust ragulka komplekt * 3tk

Babai Piu Piu Piu Puidust ragulka komplekt * 3tk - Kõik osad on valmistatud looduslikest materjalidest. Loodusliku täidisega kangapallid (kanepikiud) - 4 tk + Puuvillane kott. Ragulka– vaher, mittetoksiline veebaasil värv, puuvillane köis. Vanus: alates 3 eluaastast
Tavahind 36,00 € −20% Hind 28,80 €
View Detail
Loomingulised Babai puidust nukumaja magnetiga L
 • −20%
 • Uus

Babai puidust nukumaja magnetiga L

Babai puidust nukumaja magnetiga, suurus L -  Kõik osad on valmistatud looduslikest materjalidest. Maja on lihtne kokku panna ja lahti võtta, nii et saate selle endaga kaasa võtta, kuhu iganes lähete. Areng: peenmotoorika, kujutlusvõime, näitlemine, loovus. (255x155x155 mm) Vanus: alates 3 eluaastast
Tavahind 52,00 € −20% Hind 41,60 €
View Detail

Baby Born Käru nukkudele koos kotiga tarvikute jaoks

Baby Born Käru nukkudele koos kotiga tarvikute jaoks - sobib ideaalselt päikeselisel päeval jalutamiseks! Kärul on mugav ja turvaline kinnitus, mis kaitseb nukul kukkumast sõidu ajal. Kärul on jalutuskäigu jaoks vajalik tarvikutekott.
Tavahind 20,00 € −20% Hind 16,00 €
View Detail

Baby Born kleit

Baby Born kleit nukule kuni 43 sm pikkusega Mängides Baby Born nukuga ei hakka iialgi igav. Ta vajab hoolt ja armastust ja pakub seda kuhjaga ise vastu. Baby Borni tootevalikusse kuulub peale nuku veel palju aksessuaare, mööblit, vankrid, vann , potike ja palju muud ideaalseks rollimänguks. Tähelepanu! Saadetakse juhuslikult sõltuvalt laoseisule!
Tavahind 15,00 € −20% Hind 12,00 €
View Detail

Baby Born magamiskott

Baby Born magamiskott Mängides Baby Born nukuga ei hakka iialgi igav. Ta vajab hoolt ja armastust ja pakub seda kuhjaga ise vastu. Baby Borni tootevalikusse kuulub peale nuku veel palju aksessuaare, mööblit, vankrid, vann , potike ja palju muud ideaalseks rollimänguks.
Tavahind 15,00 € −20% Hind 12,00 €
View Detail

Baby Born Magic Boy interaktiivne nukk 43cm 827963

Baby Born Magic Boy interaktiivne nukk 43cm 827963 - Interaktiivne nukk muutub teie lapse parimaks sõbraks. Mänguasi mitte ainult ei anna tüdrukutele rõõmu, kuid ka aitab arendada sotsiaalseid oskusi - hoolitseda teiste eest. Interaktiivne nukk Baby Born nagu tõelinne laps, saab juua pudelist ja urineerida potti. Komplekt sisaldab lisatarvikuid, mis...
Tavahind 52,00 € −20% Hind 41,60 €
View Detail

Baby Born Rannapüksid

Baby Born Rannapüksid Mängides Baby Born nukuga ei hakka iialgi igav. Ta vajab hoolt ja armastust ja pakub seda kuhjaga ise vastu. Baby Borni tootevalikusse kuulub peale nuku veel palju aksessuaare, mööblit, vankrid, vann , potike ja palju muud ideaalseks rollimänguks. TÄHELEPANU! Saadetakse juhuslikult sõltuvalt laoseisule!
Tavahind 10,00 € −20% Hind 8,00 €
View Detail

Baby Born riided

Baby Born riided Mängides Baby Born nukuga ei hakka iialgi igav. Ta vajab hoolt ja armastust ja pakub seda kuhjaga ise vastu. Baby Borni tootevalikusse kuulub peale nuku veel palju aksessuaare, mööblit, vankrid, vann , potike ja palju muud ideaalseks rollimänguks. Tähelepanu! Saadetakse juhuslikult sõltuvalt laoseisule!
Tavahind 16,00 € −20% Hind 12,80 €
View Detail

Baby Born riided

Baby Born riided Mängides Baby Born nukuga ei hakka iialgi igav. Ta vajab hoolt ja armastust ja pakub seda kuhjaga ise vastu. Baby Borni tootevalikusse kuulub peale nuku veel palju aksessuaare, mööblit, vankrid, vann , potike ja palju muud ideaalseks rollimänguks.
Tavahind 23,00 € −20% Hind 18,40 €
View Detail

Baby Born Riiete komplekt

Baby Born Riiete komplekt Mängides Baby Born nukuga ei hakka iialgi igav. Ta vajab hoolt ja armastust ja pakub seda kuhjaga ise vastu. Baby Borni tootevalikusse kuulub peale nuku veel palju aksessuaare, mööblit, vankrid, vann , potike ja palju muud ideaalseks rollimänguks.
Tavahind 36,00 € −20% Hind 28,80 €
View Detail

Baby Born Riiete komplekt

Baby Born Riiete komplekt  - Mängides Baby Born nukuga ei hakka iialgi igav. Ta vajab hoolt ja armastust ja pakub seda kuhjaga ise vastu.
Tavahind 13,00 € −20% Hind 10,40 €
View Detail

Baby Born seelik

Baby Born seelik Mängides Baby Born nukuga ei hakka iialgi igav. Ta vajab hoolt ja armastust ja pakub seda kuhjaga ise vastu. Baby Borni tootevalikusse kuulub peale nuku veel palju aksessuaare, mööblit, vankrid, vann , potike ja palju muud ideaalseks rollimänguks.
Tavahind 17,00 € −20% Hind 13,60 €
View Detail

Baby Born seljakott mähkimisalusega

Baby Born seljakott mähkimisalusega Mängides Baby Born nukuga ei hakka iialgi igav. Ta vajab hoolt ja armastust ja pakub seda kuhjaga ise vastu. Baby Borni tootevalikusse kuulub peale nuku veel palju aksessuaare, mööblit, vankrid, vann , potike ja palju muud ideaalseks rollimänguks.
Tavahind 28,00 € −20% Hind 22,40 €
View Detail

Baby Born söögitool

Baby Born söögitool Mängides Baby Born nukuga ei hakka iialgi igav. Ta vajab hoolt ja armastust ja pakub seda kuhjaga ise vastu. Baby Borni tootevalikusse kuulub peale nuku veel palju aksessuaare, mööblit, vankrid, vann , potike ja palju muud ideaalseks rollimänguks.
Tavahind 33,00 € −20% Hind 26,40 €
View Detail

Baby Born Sukkpüksid 2 tk.

Baby Born Sukkpüksid 2 tk. Mängides Baby Born nukuga ei hakka iialgi igav. Ta vajab hoolt ja armastust ja pakub seda kuhjaga ise vastu. Baby Borni tootevalikusse kuulub peale nuku veel palju aksessuaare, mööblit, vankrid, vann , potike ja palju muud ideaalseks rollimänguks. TÄHELEPANU! Komplektis 2 tükki, saadetud juhuslikult!
Tavahind 15,00 € −20% Hind 12,00 €
View Detail

Baby Born Sünnipäevatort

Baby Born Sünnipäevatort Komplekt sisaldab kleit,kroon, kuldkingad, küünaldega tort ja palju muud! Nukk ei kuulu komplekti!
Tavahind 21,00 € −20% Hind 16,80 €
View Detail

Baby Design Bueno 2in1

Lastekäru Baby Design Bueno on 2020. aasta uudsus tootjalt Baby Design! Selle mudeli eristavateks omadusteks ja eelisteks on hämmastav disain, mida rõhutavad atraktiivsed tikandid, võimalus paigaldada iste nii ees kui ka taga vanemate suhtes, läbitungimatud rattad, UV-kiirgusega kaitstud kangas ja lai valik tarvikuid.
Tavahind 633,00 € −20% Hind 506,40 €

Baby Design Lolly

Beebidisain Lolly söögitool on parima kujundusega ja väikese kaaluga. Ergonoomiline raam, kvaliteetne kate, sametmaterjalist mugav vooder.
Tavahind 95,00 € −20% Hind 76,00 €
View Detail

Baby Design Look Air

Look Air on Baby Design uusim jalutuskäru. Ettepanek lapsevanematele, kes otsivad igale maastikule sobivat jalutuskäru, tänu esirehvide täispuhutud ratastele ja paljudele teistele on jalutuskäru väga mugav juhtida.
Tavahind 308,00 € −20% Hind 246,40 €
View Detail

Baby Design Look Gel

Mugav jalutuskäru Baby Design Look Gel suure kaiga - 97 cm, pikendatud kapuuts, reguleeritava kõrgusega käepide vanematele. Gel 2021 modifikatsiooni eripäraks on heeliumrattad, mis on sama pehmed kui täispuhutavad ja samas ei saa neid torgata.
Tavahind 279,00 € −20% Hind 223,20 €