Loetle tooted brändi Quinny järgi

Moodsad ning tänapäevased lapsevankrid Quinny - stiilne disain, usaldusväärsus ning vastupidavus. Quinny vankreid võib kasutada mistahes tasapinnal. Hoolivad lapsevanemad hindavad kõrgelt Quinny vankreid ja aksessuaare.

 Quinny lapsevankrid on loodud eesmärgiga kindlustada lapse turvalisus ja mugavus, vanematele - mugav kasutamine. Iga vankri detail omab oma funktsiooni. Kõige selle juures on vankrid ergonoomilised ja silmatorkavad, olles täiendavalt ka stiilseks aksessuaariks. Värvide mitmekesisus ning sportlik disain rahuldavad ka kõige nõudlikumaid lapsevanemaid.

Grid
List

Kokku on 8 toodet.

Kuvatakse 1–8 toodet (kokku 8)

Quinny Moodd

Quinny Moodd on absoluutselt ikooniline jalutuskäru ja kõige populaarsem valik nõudlike ja moodsate vanemate seas. Sellel on futuristlik disain ja kasutusmugavus. Kasutajad hindavad kindlasti kiiret voltimis- / lahtipakkimissüsteemi, hõlpsat ligipääsu kõikidele osadele ja mugavat sõitmist.
Hind 399,00 €
View Detail

Quinny Zapp Flex

Quinny Zapp Flex jalutuskäru on hästi manööverdatav ja kompaktselt kokkupandav. Sobib ideaalselt nii turvahälli alusraamiks kui ka reisidele kaasa võtmiseks. Quinny Zapp Flex jalutuskäru on mõeldud kasutamiseks lapsele alates 6. elukuust kuni lapse kaaluni 15kg.
Hind 299,00 €