Loetle tooted brändi Akuku järgi

Grid
List

Kokku on 32 toodet.

Kuvatakse 1–32 toodet (kokku 32)

Akuku sünnitusjärgsed aluspüksid 2 tk L

Akuku sünnitusjärgsed aluspüksid 2 tk L hoiavad pärast sünnitust sidemeid kindlalt. Spetsiaalselt disainitud ülikerged ja mugavad aluspüksid lasevad õhul vabalt ringelda, mis annab värskustunde. Aluspüksid on valmistatud vastupidavast ja õrnast materjalist, mis kaitseb nahaärrituste eest, annab mugavustunde ja aitab hoida korralikku hügieeni.
Tavahind 2,90 € −10% Hind 2,61 €
View Detail

Akuku sünnitusjärgsed aluspüksid 2 tk M

Akuku sünnitusjärgsed aluspüksid 2 tk M hoiavad pärast sünnitust sidemeid kindlalt. Spetsiaalselt disainitud ülikerged ja mugavad aluspüksid lasevad õhul vabalt ringelda, mis annab värskustunde. Aluspüksid on valmistatud vastupidavast ja õrnast materjalist, mis kaitseb nahaärrituste eest, annab mugavustunde ja aitab hoida korralikku hügieeni.
Tavahind 2,90 € −10% Hind 2,61 €
View Detail

Akuku ühekordsed aluspüksid 5 tk. S

Ühekordsed aluspüksid on spetsiaalselt loodud naistele pärast rasedust. Äärmiselt hingav disain laseb õhul vabalt ringelda, et tekitada värske tunne. Valmistatud vastupidavast ja väga pehmest materjalist, mis hoiab ära ärrituse ja soodustab perineaalsete haavade paranemist. S (puus umbes 90-96 cm)
Tavahind 3,00 € −10% Hind 2,70 €
View Detail

Akuku silikoonist ja puidust närimisrõngas Koala

Hammaste tulek on lapsele raske aeg. See on aeg, mil beebil on tugev tung närida ja igemed väga sügelevad. Meile tuleb appi  Akuku puidust ja silikoonist hammastik. See on valmistatud ohutust materjalist, pöökpuidust ja loomulikult BPA -vaba. Närimisrõngas on lapsele käepärane ja mugav ning mis kõige tähtsam - see toob beebile leevendust.
Tavahind 7,00 € −10% Hind 6,30 €
View Detail

Akuku Silikoonist nibukaitsmed

Akuku Silikoonist nibukaitsmed kaitsevad tundlikke nibusid rinnaga toitmise ajal. Õrn ja pehme silikoon imiteerib ema nahka, mis tekitab lapsel usaldust vahetu kokkupuute ajal. Valmistatud pehmest ja ohutust silikoonist. Anatoomiline kuju vastab rinna loomulikule kujule. 
Tavahind 4,00 € −10% Hind 3,60 €
View Detail

Akuku Beebikäärid

Beebikäärid Akuku pakuvad laste küünte korralikku lõiget. Kääride lõikamise vältimiseks on ümarad servad.
Tavahind 2,90 € −10% Hind 2,61 €
View Detail

Akuku sünnitusjärgsed aluspüksid 2 tk XXL

Akuku sünnitusjärgsed aluspüksid 2 tk XXL hoiavad pärast sünnitust sidemeid kindlalt. Spetsiaalselt disainitud ülikerged ja mugavad aluspüksid lasevad õhul vabalt ringelda, mis annab värskustunde. Aluspüksid on valmistatud vastupidavast ja õrnast materjalist, mis kaitseb nahaärrituste eest, annab mugavustunde ja aitab hoida korralikku hügieeni.
Tavahind 2,90 € −10% Hind 2,61 €
View Detail

Akuku sünnitusjärgsed aluspüksid 2 tk XL

Akuku sünnitusjärgsed aluspüksid 2 tk XL hoiavad pärast sünnitust sidemeid kindlalt. Spetsiaalselt disainitud ülikerged ja mugavad aluspüksid lasevad õhul vabalt ringelda, mis annab värskustunde. Aluspüksid on valmistatud vastupidavast ja õrnast materjalist, mis kaitseb nahaärrituste eest, annab mugavustunde ja aitab hoida korralikku hügieeni.
Tavahind 2,90 € −10% Hind 2,61 €
View Detail

Akuku ühekordsed aluspüksid 6 tk XL

Akuku ühekordsed aluspüksid 6 tk 42 suurus - hoiavad pärast sünnitust sidemeid kindlalt. Spetsiaalselt disainitud ülikerged ja mugavad aluspüksid lasevad õhul vabalt ringelda, mis annab värskustunde. Aluspüksid on valmistatud vastupidavast ja õrnast materjalist, mis kaitseb nahaärrituste eest, annab mugavustunde ja aitab hoida korralikku hügieeni.
Tavahind 2,80 € −10% Hind 2,52 €
View Detail

Akuku ninaaspiraator A0036

Akuku ninaaspiraator A0036 mõeldud eritiste eemaldamiseks lapse ninast, et hõlbustada hingamist ja vältida ninakinnisust. Aspiraatori toimemehhanism seisneb selles, et vanem korjab jääksaladuse üles oma kopsude jõul. Selline aspiraator on reisil või jalutuskäigul väga mugav, kuna see on väike ja seda saab kasutada kõikjal, näiteks autos või lapsega...
Tavahind 7,00 € −10% Hind 6,30 €
View Detail

Akuku FROTTE veekindel aluslina 70x50 cm

Akuku veekindel aluslina 70x50sm - See on ideaalne alus mitmeks otstarbeks. Ülemine kiht on kaetud puuvillaga, mis pakub beebile erakordset mugavust, ja alumine on kaetud kilega, nii et ta ei liiguks. Kile kaitseb märjaks saamise eest, suurepärane nii kodus kui ka reisidel.
Tavahind 8,00 € −10% Hind 7,20 €
View Detail

Akuku Easy manuaalne rinnapump

Akuku Easy manuaalne rinnapump äärmiselt hõlpsasti kasutatav seade, mis muudab iga imetava ema igapäevase elu lihtsamaks. Kiire ja õrn imemismeetod aitab üleliigse piima välja pumbata, mis kaitseb galaktoosi moodustumise ja mastiidi eest. Pehme silikoonist otsik, mis on kohanduv rindade kujuga. Hügieeniline - piim imetakse otse pudelisse. Ei sisalda BPA-d.
Tavahind 8,99 € −10% Hind 8,09 €
View Detail

Akuku silikoonist närimislelu hammastele Snail

Akuku silikoonist närimislelu hammastele Snail Närimisrõngas sobib lapse lõikuvate hammastega suurepäraselt. Pehme ja tugev täppidega kumm vähendab igemete sügelust ja huvitav kuju äratab teie lapses huvi. Mugav vorm väikseimatele kätele. Valmistatud ohututest materjalidest, ei sisalda BPA-d. Soovitatav vanus on alates 0k+
Tavahind 6,90 € −10% Hind 6,21 €
View Detail