Riiulid

Riiulid

Riiulid

Grid
List

Kokku on 7 toodet.

Kuvatakse 1–7 toodet (kokku 7)

Aktiivsed filtrid

Pinewood DOMEK riiul käepideme valikuga

Pinewood DOMEK riiul käepideme valikuga. Käepidemete värv sobib lauaplaadi valitud värviga. Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Riiul seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana...
Tavahind 170,00 € −10% Hind 153,00 €

Pinewood riiul PTILOU

Pinewood riiul PTILOU. Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Riiul seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana hoida ka sellistes rasketes kohtades.
Tavahind 170,00 € −10% Hind 153,00 €

Pinewood riiul Lucky

Pinewood riiul Lucky. Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Riiul seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana hoida ka sellistes rasketes kohtades.
Tavahind 170,00 € −10% Hind 153,00 €

Pinewood riiul Ringid

Pinewood riiul Ringid. Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Riiul seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana hoida ka sellistes rasketes kohtades.
Tavahind 170,00 € −10% Hind 153,00 €

Pinewood riiul Tähed

Pinewood riiul Tähed. Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Riiul seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana hoida ka sellistes rasketes kohtades.
Tavahind 170,00 € −10% Hind 153,00 €

Pinewood riiul Südamed

Pinewood riiul Südamed. Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Riiul seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana hoida ka sellistes rasketes kohtades.
Tavahind 170,00 € −10% Hind 153,00 €

Pinewood riiul käepideme valikuga

Pinewood riiul käepideme valikuga. Käepidemete värv sobib lauaplaadi valitud värviga. Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Riiul seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana hoida...
Tavahind 170,00 € −10% Hind 153,00 €