Kapid

Kapid

Kapid

Grid
List

Kokku on 7 toodet.

Kuvatakse 1–7 toodet (kokku 7)

Aktiivsed filtrid

Pinewood kapp käepideme valikuga

Pinewood Männipuidust kapp valiku käepidemete ja kolme sahtliga. Käepidemete värv sobib lauaplaadi valitud värviga. Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Kapp seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab...
Tavahind 240,00 € −10% Hind 216,00 €

Pinewood DOMEK kapp käepideme valikuga

Pinewood DOMEK  Männipuidust kapp valiku käepidemete ja kolme sahtliga. Käepidemete värv sobib lauaplaadi valitud värviga. Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Kapp seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja...
Tavahind 240,00 € −10% Hind 216,00 €

Pinewood kapp PTILOU

Pinewood Männipuidust kapp "PTILOU". Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Kapp seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana hoida ka sellistes rasketes kohtades.
Tavahind 240,00 € −10% Hind 216,00 €

Pinewood kapp LUCKY

Pinewood Männipuidust kapp "LUCKY". Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Kapp seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana hoida ka sellistes rasketes kohtades.
Tavahind 240,00 € −10% Hind 216,00 €

Pinewood kapp Ringid

Pinewood Männipuidust kapp "Ringid". Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Kapp seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana hoida ka sellistes rasketes kohtades.
Tavahind 240,00 € −10% Hind 216,00 €

Pinewood kapp Tähed

Pinewood Männipuidust kapp "Tähed". Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Kapp seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana hoida ka sellistes rasketes kohtades.
Tavahind 240,00 € −10% Hind 216,00 €

Pinewood kapp Südamed

Pinewood Männipuidust kapp "Südamed". Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Kapp seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana hoida ka sellistes rasketes kohtades.
Tavahind 240,00 € −10% Hind 216,00 €