Kummutid

Kummutid

Kummutid

Grid
List

Kokku on 7 toodet.

Kuvatakse 1–7 toodet (kokku 7)

Aktiivsed filtrid

Pinewood kummut käepideme valikuga

Pinewood Männipuidust kummut valiku käepidemete ja kolme sahtliga. Käepidemete värv sobib lauaplaadi valitud värviga. Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Kummut seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja...
Tavahind 170,00 € −10% Hind 153,00 €

Pinewood kummut PTILOU

Pinewood Männipuidust kummut "PTILOU"  kolme sahtliga. Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Kummut seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana hoida ka sellistes rasketes kohtades.
Tavahind 180,00 € −10% Hind 162,00 €

Pinewood kummut LUCKY

Pinewood Männipuidust kummut "LUCKY"  kolme sahtliga. Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Kummut seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana hoida ka sellistes rasketes kohtades.
Tavahind 180,00 € −10% Hind 162,00 €

Pinewood kummut Tähed

Pinewood Männipuidust kummut "Tähed"  kolme sahtliga. Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Kummut seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana hoida ka sellistes rasketes kohtades.
Tavahind 180,00 € −10% Hind 162,00 €

Pinewood kummut Ringid

Pinewood Männipuidust kummut "Ringid"  kolme sahtliga. Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Kummut seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana hoida ka sellistes rasketes kohtades.
Tavahind 180,00 € −10% Hind 162,00 €

Pinewood kummut Südamed

Pinewood Männipuidust kummut "Südamed"  kolme sahtliga. Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Kummut seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana hoida ka sellistes rasketes kohtades.
Tavahind 180,00 € −10% Hind 162,00 €

Pinewood kummut DOMEK käepideme valikuga

Pinewood Männipuidust DOMEK kummut valiku käepidemete ja kolme sahtliga. Käepidemete värv sobib lauaplaadi valitud värviga. Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Kummut seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja...
Tavahind 180,00 € −10% Hind 162,00 €