Loetle tooted brändi GB järgi

Goodbaby bränd toodab kõrgkvaliteetseid tooteid lastele juba rohkem kui 26 aastat. Suurepärast kvaliteeti kinnitab inimeste positiivne tagasiside igast maailma osast.

Tänu uutele innovatiivsetele lahendustele õnnestus ettevõttel jõuda täiesti uute kõrgusteni. Soetades Goodbaby tooteid on teil võimalus saada osa Euroopa toodangu analoogiast soodsa hinnaga. Suured ülemaailmsed ettevõtted nagu Hauck (Saksamaa), Bebe (Prantsusmaa), Maxi-Cosi (Holland) ning Disney (USA), valmistavad oma tooteid Goodbaby tehastes.

Grid
List

Kokku on 14 toodet.

Kuvatakse 1–14 toodet (kokku 14)

Goodbaby QBIT Plus Atlantic Orange All Terrain

Jalutuskäru Goodbaby QBIT Plus sobib täiuslikult vanematele, kes elavad linnaelu ning reisivad tihti. Qbit + on sama moodi nagu ka teised Goodbaby jalutuskärud mugav ning kompaktne. Qbit + omab aga täiendavaid funktsioone.
Tavahind 299,00 € −10% Hind 269,10 €
View Detail

Cybex Maris Kott

Kott Goodbaby Marise jalutuskäru on praktiline ja stiilne aksessuaar igaks reisiks. Kotil on palju praktilisi lahendusi, sealhulgas veekindel eraldaja, pudelihoidja ja mähkimisalus. Kott on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest.
Tavahind 59,00 € −10% Hind 53,10 €
View Detail

GoodBaby Vaya I-Size

Goodbaby GB Vaya i-Size & SensorSafe on uus turvatool, millel on puhas „tuleviku täiuslik” disain, kõrgtehnoloogiline turvatehnoloogia ja mitmed kasutajasõbralikud funktsioonid. Tänu 360 ° pöörlevale mehhanismile on see autoistmel lihtne vahetada tagaküljele ja tagab mugava sõidu kuni 105 cm pikkustele lastele (umbes 4 aastat vana) Goodbaby GB Vaya...
Tavahind 409,00 € −10% Hind 368,10 €
View Detail

GoodBaby Everna-fix

GoodBaby Everna-fix on 1/2/3 grupi näoga sõidusuunas turvatool, mis on disainitud kasvama koos lapsega alates 9 kuust kuni 12 eluaastani. Tool on sobilik lapsele alates 9kg-st,mil laps kinnitatakse turvatooli 5-punkti rihmadega. Alates 18kg-st (ligikaudu 105 cm) kinnitatakse laps turvatooli sõiduki turvarihmaga. Everna-fix turvatool seob endas...
Tavahind 349,00 € −10% Hind 314,10 €

Goodbaby Vaya 2 I-Size & Sensorsafe

Goodbaby Vaya 2 I-Size turvatool on uusim Platinum mudel. Turvatool on ületanud kõige rangemad ohutusstandardid, muutes selle erakordselt mugavaks. Veelgi enam, ainulaadne disain meeldib kõigile teismelistele reisijatele.
Tavahind 529,00 € −10% Hind 476,10 €
View Detail

Goodbaby QBIT Plus All Terrain

Jalutuskäru Goodbaby QBIT Plus sobib täiuslikult vanematele, kes elavad linnaelu ning reisivad tihti. Qbit + on sama moodi nagu ka teised Goodbaby jalutuskärud mugav ning kompaktne. Qbit + omab aga täiendavaid funktsioone.
Tavahind 299,00 € −10% Alates Hind 269,10 €