Loetle tooted brändi 4BABY järgi

Grid
List

Kokku on 11 toodet.

Kuvatakse 1–11 toodet (kokku 11)

4Baby Rapid XIX

4Baby Rapid XIX on jalutuskäru, mis kindlasti meeldib igale lapsele, ka kõige nõudlikumale sõidukile. Jalutuskäru valmistatud materjalide maitsekas disain ja vastupidavus on omakorda austusavaldus tähelepanelikumatele vanematele. Terasraam on tugevuse võti.
Hind 95,00 €

4BABY Rapid Unique

Uus 4BABY Rapid Unique jalutuskäru on kombinatsioon kaasaegsest disainist, mugavusest ja paindlikkusest. Tänu jalutuskäru väiksusele kokkupandamisel on see ideaalne peredele, kellele meeldib reisida ja aktiivselt aega veeta.
Hind 132,00 €
View Detail
Jalutuskärud  4BABY Stinger
  • -20,00 €

4BABY Stinger

Uus 4Baby Stinger jalutuskäru on kombinatsioon kaasaegsest disainist, mugavusest ja paindlikkusest. Tänu jalutuskäru väiksusele kokkupandamisel on see ideaalne peredele, kellele meeldib reisida ja aktiivselt aega veeta.
Tavahind 185,00 € -20,00 € Hind 165,00 €
View Detail

4Baby Roto-Fix Roto-Fix

4Baby Roto-Fix Roto-Fix turvatool saab paigaldada Isofixi või Top Teatheriga, ette või taha. 4baby Roto-Fixi eeliseks on see, et seda saab pöörata 360 kraadi. Nii on lapsel lihtsam istmele istuda ja istmest maha saada.
Hind 159,00 €
View Detail

4Baby Captivia RWF

4Baby Captivia RWF turvatool on üks uusimaid 4Baby turvatoole. Iste on kinnitatud autovöödega. Kaaluvahemik 0-36 kg. Vanemate reisijate jaoks on istmel peatoe reguleerimise funktsioonid, tänu millele on lapsel reisi ajal mugav olla.
Hind 99,00 €
View Detail

4Baby Scandy

Lastetool 4Baby Scandy on praktiline kaaslane, kui teie laps hakkab ise toitma. Scandy on minimalistliku Skandinaavia kujunduse ja võluvate pastelsete värvidega. Toolijalad on puidust, reguleeritavad, viimistletud libisemiskindlate padjanditega, mis annab kogu konstruktsioonile stabiilsuse. Tooli tagaosa on mugava profiiliga ja polster on valmistatud...
Hind 89,00 €
View Detail

4Baby Nano-Fix RWF

Turvatool 4Baby Nano-Fix on tool, mille abil ei pea te lapsele pikka aega järgmise istme leidmise pärast muretsema. Vanematel on palju lihtsam beebi autost välja saada, turvatooli panna ja turvavööd kinnitada / reguleerida, kuna iste on pööratav.
Hind 219,00 €