Loetle tooted brändi Easywalker järgi

Grid
List

Kokku on 7 toodet.

Kuvatakse 1–7 toodet (kokku 7)

Easywalker Buggy XS Disney

Easywalker Buggy XS Disney jalutuskärul on vapustav disain. See on üks kergemaid, eriti kompaktseid jalutuskärusid turul. Mugava käepidemega on seda hõlpsalt käsitseda isegi ühe käega. Easywalker Buggy XS sobib ideaalselt igaks reisiks, olgu selleks siis jalgsi käimine, ostlemine, sõitmine või teisele poole maailma lendamine.
Hind 229,00 €
View Detail
Jalutuskärud  Easywalker Harvey 2 All-Terrain
  • -100,00 €

Easywalker Harvey 2 All-Terrain

Tunnustatud sõidumugavuse ja kasutusmugavuse eest on auhinnatud Easywalker Harvey 2 veelgi parem. Pange tähele uut kapuutsi, millel on kaks selget akent ja ventilatsiooni, kokkupandav varikatus, reguleeritav jalatugi ja stiilsed värvid. Täissuuruses jalutuskärude segmendis pole kompaktsemat ja mugavamat mudelit. Sellega on rõõm sõita!
Tavahind 799,00 € -100,00 € Hind 699,00 €
View Detail

Easywalker Charley Komplekt

Easywalker Charley on mõeldud peredele, kes armastavad koos olla. Easywalkeri jalutuskärud ja nende lisaseadmed on mõeldud eeskätt lastega vanemate igapäevase elu hõlbustamiseks, et nad saaksid ühiselt aega tähistada rahus ja ilma takistusteta, olgu siis reisil või kõndides, kõndides edasi või kõndides maja lähedal asuvatel tänavatel. ... Neid eristab...
Hind 650,00 €
View Detail