Filtreeri

Bränd

Bränd

Hind

Hind

  • 30,00 € - 319,00 €

Raadio- ja video monitorid

Raadio- ja video monitorid

Raadio- ja video monitorid

Grid
List

Kokku on 24 toodet.

Kuvatakse 1–24 toodet (kokku 24)

Aktiivsed filtrid

LUVION EASY PLUS Beebimonitoor

LUVION EASY PLUS Beebimonitoor - see on: 2,4-tolline LCD-värvimonitor Full HD heli ja pildikvaliteet beebi jälgimiseks VOX-funktsiooni aktiveerimine 5m öise nägemisega 100% häirevaba ja turvaline ühendus Hoiatus vahemikust väljas ja aku tühjenemise indikaator
Hind 100,00 €
View Detail

Motorola MBP 67 Connect Beebimonitor

Motorola MBP 67 Connect Beebimonitor - See on HD Wi-Fi videokaamera, mis võimaldab teil ühendada oma nutitelefon või tahvelarvuti Internetiga, et saada täisväärtuslik videomonitor, mis hoolitseb teie lapse eest, olenemata teie asukohast. Motorola MBP 67 Connect sisaldab digitaalset suumi, öist infrapunaühendust ja kahesuunalist sidet, et saaksite oma...
Hind 90,00 €
View Detail

LUVION EASY 2" Beebimonitoor

LUVION EASY Beebimonitoor - see on: - väike suurus - kasutamise ja paigaldamise lihtsus, - kahepoolse suhtlemise võimalus - pildi ja helikvaliteet: digitaalne - 2 tolline LCD-ekraan - öise nägemise funktsioon kuni 5 m, funktsioon VOX, aku tühjenemise indikaator
Hind 97,00 €
View Detail

VTech BM4200 Beebimonitor

VTech BM4200 Beebimonitor - Äärmiselt funktsionaalne ja hõlpsasti kasutatav toode, mis vastab iga lapsevanema ootustele. Täiendav eelis on ebatavaline kuju - elektrooniline lapsehoidja armsa kaisukaru kujul rõõmustab kõiki lapsi! Suur LCD ekraan (4,3 tolli) võimaldab teil vaadata oma väikest, kui te ei saa tema lähedal olla.
Hind 150,00 €
View Detail

VTech BM2200 Beebimonitor-projektor

VTech BM2200 beebimonitor-projektor - lihtsa, puhta disaini ja paljude praktiliste funktsioonide kombinatsioon muudab VTechi ideaalseks tooteks vanematele. Projektor annab lapsele ilusad ja värvilised pildid.
Hind 70,00 €
View Detail

VTech BM2000 Beebimonitor

VTech BM2000 Beebimonitor - see mobiilne lapsehoidja annab sulle rahu igal ajal ja kõikjal. Uuenduslikud funktsioonid ja hällilaul hoolitsevad teie lapse eest. Rahustage oma beebit lülitades sisse hällilaulu või öövalguse. Pidage oma beebiga ühendust teisest toast või väljast. 
Hind 57,00 €
View Detail

Lionelo Babyline 7.1 Beebimonitor Juhtmeta

Tänu kahele suhtlusrežiimile saate oma last mitte ainult näha ja kuulda, vaid ka muretsedes öelda talle paar ilusat sõna. Lionelo Babyline 7.1 -  on sisseehitatud termomeeter, öörežiim,  8 eelseadistatud hällilaulu ja eralduv soe valgus muudab laps tunneb end hästi ja turvaliselt.
Hind 83,00 €
View Detail

VTech VM-3255 Beebimonitor

VTech VM-3255 beebimonitor annab teile ja teie lapsele turvatunde. Beebimonitor on varustatud temperatuurianduriga, kahesuunalise suhtluse, öise režiimi, meloodia taasesitusfunktsiooniga - neid on viis!
Hind 110,00 €
View Detail

Angelcare AC110 Beebimonitor

Angelcare AC110 Beebimonitor - eristab peamiselt teie ja teie lapse vahel edastatav kvaliteetne heli. Heli on selge ja selge ning tänu kahepoolsele suhtlusele tunneb laps teie häält kuuldes ka ärgates öösel end turvaliselt. Beebimonitoril Angelcare AC110 on sisseehitatud termomeeter.
Hind 79,00 €
View Detail

Angelcare AC310 Beebimonitor

Angelcare AC310 Beebimonitor - hea teie ja teie lapse vahel 4,3-tollisel LCD-ekraanil edastatava kvaliteetse heli ja piltide poolest. Heli on selge ja selge ning tänu kahepoolsele suhtlusele tunneb laps teie häält kuuldes ka ärgates öösel end turvaliselt.  Ühendada saab kuni neli kaamerat. Beebimonitoril Angelcare AC310 on sisseehitatud termomeeter.
Hind 145,00 €
View Detail

Chicco Next2Me Magic Scandinavian Wood Võrevoodi +...

BabyHit Beebimonitor, mis võimaldab teil mitte ainult oma last kuulda, vaid ka teda näha ja temaga rääkida. Chicco Next2Me Magic on populaarse Next2Me beebivoodi teine ​​mudel. See võimaldab teil olla beebiga terve öö, säilitades samas täieliku ohutuse. Magic-mudelile on lisatud palju kasulikke funktsioone, näiteks võimalus kiikuda voodi või lihtsam ja...
Hind 319,00 €
View Detail