Köögid ja köögi aksessuaarid

Köögid ja köögi aksessuaarid

Köögid ja köögi aksessuaarid

Grid
List

Kokku on 11 toodet.

Kuvatakse 1–11 toodet (kokku 11)

Aktiivsed filtrid

Little Dutch Puidust rösteri komplekt

Little Dutch Puidust rösteri komplekt Alusta oma hommikut maitsva hommikusöögiga. See super armas Little Dutchi puidust röster on tõeline meistriteos, mille abil laps saab teha maitsvaid saiu lisades endale meelepärase lisandi. Vajutades nupule, hüppab sai rösterist välja.
Hind 26,00 €
View Detail

Little Dutch Puidust mängu teeserviis ´Wild Flowers´

Little Dutch Puidust mängu teeserviis ´Wild Flowers´ Kohe algab kellaviietee! Tegemist on lapsi arendava rollimänguga. Imelõbus mäng, pidamaks maha teepidusid oma sõprade, nukkude ja kaisuloomadega. Ilusa disainiga pastellsetes toonides Little Dutch´i puidust teeserviis.
Hind 29,00 €
View Detail

Little Dutch Puidust Lõigatavad köögiviljad

Little Dutch Puidust Lõigatavad köögiviljad Krõmpsuta maitsvaid köögivilju! See Little Dutch´i puidust köögiviljade komplekt on mänguline viis oma lapse rollimängu stimuleerimiseks. Söögi valmistamine koos on ju palju lõbusam. Viiluta puidust noaga lõikelaual oma köögiviljad ja oledki juba väike tippkokk! Kõik köögiviljad saab jagada kaheks osaks ja...
Hind 17,00 €
View Detail

Little Dutch Puidust mänguköök ´Münt´

Little Dutchi puidust mänguköök sobitub igasse elutuppa või mängunurka ning on igale lapsele ideaalne mängimiseks. Köögi juurde kuuluvad ahi koos uksega, hoiustamise riiul, kraan koos valamuga, kell, gaasipliit, samuti utenslid, pott ja pann, pajalapp, pipra- ja soolatopsid. Ahjunupud teevad keerates häält.
Hind 121,00 €
View Detail

Little Dutch Puidust mänguköök ´Roosa´

Little Dutchi puidust mänguköök sobitub igasse elutuppa või mängunurka ning on igale lapsele ideaalne mängimiseks. Köögi juurde kuuluvad ahi koos uksega, hoiustamise riiul, kraan koos valamuga, kell, pliit, samuti utenslid, pott ja pann, pipra- ja soolatopsid. Ahjunupud teevad keerates häält.
Hind 131,00 €
View Detail