Loetle tooted brändi Valco järgi

Grid
List

Kokku on 14 toodet.

Kuvatakse 1–14 toodet (kokku 14)

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend Tailor

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend Tailor Tänu alumiiniumkarkassile erineb lihtsuse ja vastupidavuse poolest. Selles saab beebi mugavalt maha istuda või uinakut teha, iste on väga mugav ja ruumikas. See võib kanda last sünnist kuni umbes 4 aastani (20 kg). Istmeosa saab muuta hälliks, nii et võib öelda, et see on 2 ühes jalutuskäru.
Hind 499,00 €

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend Sport

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend jalutuskäru eristab polsterduse tihedam kangas, reguleeritav käepide, öko-nahast valmistatud kaitseraud ja käepide, lisakaitseraam jalakatte kujundamiseks ja laiendatud iste. Laiendav kapuuts kaitseb teie last päikese ja tuule eest. Voldib hõlpsalt kompaktseks, muutes selle reisimisel hõlpsaks. Samuti võtab see kokkuvoldituna...
Hind 499,00 €
View Detail

Valco Baby Snap 4 Sport VS Tailor Made

Valco Baby Snap 4 Sport VS Tailormade on jalatuskäru, mis on valmistatud trendikates värvides kõrgeima kvaliteediga materjalidest. See kajastub lihtsa käitamise, kõrge mugavuse ja ainulaadse kujundusega. Jalutuskärul on võimalus reguleerida istme ja jalatoe kallet, nii et lapsel oleks mugav asend, kui ta magama jääks kõndides.
Hind 339,00 €

Valco Snap Duo Coal Black

Valco Snap Duo on mugav ja väga kerge jalutuskäru kaksikute jalutuskärude jaoks. See kaalub ainult 9,8 kg. Kuni 20 kg kaaluvad väikelapsed saavad igal istmel liikuda.
Hind 399,00 €
View Detail