Loetle tooted brändi BeSafe järgi

Grid
List

Kokku on 16 toodet.

Kuvatakse 1–16 toodet (kokku 16)
Turvatoolide lisavarustus  BeSafe iZi Fix Belt Rasedate turvavöö
  • −10%
  • Uus

BeSafe iZi Fix Belt Rasedate turvavöö

BeSafe Pregnant iZi Fix Belt rasedatele on kaitseks nii oodatavale lapsele kui ka lapseootel emale. Lisaks muutub auto turvavöö kasutamine mugavamaks. Vööd tuleks kasutada alates teisest raseduskuust.
Tavahind 66,00 € −10% Hind 59,40 €
View Detail

BeSafe iZi Turn i-Size

BeSafe iZi Turn i-Size turvatool transpordib teie last kogu elu jooksul viis korda turvalisemalt. Turvatool BeSafe iZi Turn i-Size on pööratav iste kategooria 0 + / 1 laste transportimiseks. Sobib beebidele vanuses 6 kuud kuni 3-4 aastat. See mudel on teie soovil, sõltuvalt lapse vanusest, paigaldatud nii "ettepoole" kui "tagasi ettepoole".
Tavahind 619,00 € −10% Hind 557,10 €

Besafe Voksi lapse pesa

Besafe Voksi FD lapse pesa - Munakujuline pesa annab beebile kaitse, soojuse ja mugavuse tunde. Sel ajal, kui me külastame peret või sõpru, tunneb laps end tuttavas keskkonnas mugavalt ning tal on beebi jaoks uues kohas palju lihtsam magada, lõõgastuda ja mängida.
Tavahind 105,00 € −10% Hind 94,50 €

Besafe Reisipadi

Besafe Reisipadi Autosõidu veelgi turvalisemaks ja mugavamaks muutmiseks on BeSafe loonud padja, mis toetab teie lapse pead reisimise ajal. Padi võimaldab imikutel magades pead puhata, hoides lapse pead peatoe ümber. Padi kinnitub kergesti istmekesta külge. Sobib kõigile BeSafe istmetele rühmadest 1 ja 2. Padja kõrgus on reguleeritav, laps saab seda...
Tavahind 20,00 € −10% Hind 18,00 €
View Detail