Loetle tooted brändi Espiro järgi

Grid
List

Kokku on 26 toodet.

Kuvatakse 1–26 toodet (kokku 26)

Espiro Next 2.0

Lapsevanker Espiro Next 2.0 on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest, sellel on rikkalik pakend, moodne disain ja moes värvid. Samuti on võimalus paigaldada raamile 0-13 kg turvatool. Jalutuskäru kiire voltimine, võimalus seada see kahte asendisse (ette või taha) ja seljatoe lamamine on mõned paljudest Next Limited pakutavatest võimalustest.
Alates Hind 600,00 €

Espiro Sonic

Espiro Sonic on jalutuskäru, mis toimib hästi linnapindadel, see on äärmiselt manööverdatav, tänu kõigi rataste löögienergiale vähendab see ebatasastest teedest põhjustatud lööki. See voldib sõna otseses mõttes ühe käeliigutusega, seetõttu võite isegi lapse käes hoides seda voltida või lahti pöörata. See jalutuskäru meeldib kindlasti vanematele, kes...
Hind 219,00 €

Espiro Sonic 2021

Uus Espiro Sonic 2021 jalutuskäru on manövreeritav ja mugav linnakäru. Uuendatud 2021. aasta kollektsioon. Vankril on täiesti uued geeliga rattad, käepide on kaetud elegantse ökonahaga, õmblusmeetodit on muudetud. Lisaks on kaasas jalakate. Espiro Sonic 2021 jalutuskäru on mõeldud kuni 22 kg kaaluvatele lastele.
Hind 249,00 €

Espiro Next 2.0 Special Edition

Lapsevanker Espiro Next 2.0 Special Edition on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest, sellel on rikkalik pakend, moodne disain ja moes värvid. Samuti on võimalus paigaldada raamile 0-13 kg turvatool. Jalutuskäru kiire voltimine, võimalus seada see kahte asendisse (ette või taha) ja seljatoe lamamine on mõned paljudest Next Limited pakutavatest...
Hind 600,00 €
View Detail

Espiro Axel

Espiro Axel on väga kerge linna jalutuskäru, mis on kasulik sagedamini reisivatele vanematele, sest see voldib koos istmega väga väikeseks ja on hõlpsasti transporditav. Vaatamata oma väiksusele ei kaota see mugavust, mis tagab lapsele jalutuskäikude ajal, kuna iste on väga mugav ja avar.
Hind 199,00 €
View Detail

Espiro Galaxy

Lastekäru Espiro Galaxy on 2020. aasta uus toode, mis rõõmustab vanemaid oma disaini ja funktsionaalsusega. Selle jalutuskäru üks olulisemaid eeliseid on võime istet sõidusuunas ette või taha pöörata.
Hind 309,00 €
View Detail

Espiro Magic Style

Espiro Magic Style on jalutuskäru uusimast Espiro kollektsioonist, millel on originaalsed moeprindid ja öko-nahast elemendid. Kõigi rataste amortisatsioon muudab jalutuskäru ideaalseks igasugusel pinnal kõndimiseks. 
Hind 145,00 €
View Detail

Espiro Galaxy + Espiro Una + adapterid

Lastekäru Espiro Galaxy on 2020. aastal absoluutne uudsus, mis rõõmustab vanemaid oma disaini ja funktsionaalsusega. Selle jalutuskäru üks olulisemaid eeliseid on võime istet sõidusuunas ette või taha pöörata. Vanema poole pöördumine tagab lapsega pideva kontakti, kui ta kasvab suuremaks saades väiksemaks, saame ta turvaliselt pöörata maailma poole, et ta...
Hind 479,00 €