Loetle tooted brändi Coto Baby järgi

Grid
List

Kokku on 15 toodet.

Kuvatakse 1–15 toodet (kokku 15)

Coto Baby Sparrow

Coto Baby Sparrow on kompaktne ja kerge jalutuskäru. Sellest saab suurepärane reisikaaslane, sest kokkupanduna peetakse lapsevankrit lennukis käsipagasiks. Eesmised pöörlevad rattad sobivad ideaalselt linna kõnniteedele või kaubanduskeskustesse. Kui tahame minna konarlikumatesse kohtadesse, saame rattad siiski otse ette lukustamiseks lukustada, mis muudab...
Tavahind 85,00 € −15% Hind 72,25 €
View Detail

Coto Baby Verona Comfort Line

Lastekäru Coto Baby Verona Comfort Line on ideaalne lahendus vanematele, kes otsivad liikuvat, kerget ja praktilist lapsevankrit. Selle jalutuskäru suurim eelis on ergonoomiline disain, mis sobib hästi nii pikkade jalutuskäikude tegemiseks lapsega kui ka reisil, kuna lapsevankrit saab väga kiiresti ja hõlpsalt kokku voltida.
Tavahind 140,00 € −15% Hind 119,00 €
View Detail

Coto Baby Tulipo

Coto Baby Tulipo jalutuskäru - hoolitseb beebi ja tema vanemate mugavuse eest. Vankrit on lihtne kasutada, see on varustatud hea istme ja suure kapuutsiga, kompaktselt volditav transportimiseks.
Tavahind 169,00 € −15% Hind 143,65 €
View Detail

Coto Baby Rosalio hõbedane raam

Coto Baby Rosalio on täpselt selline jalutuskäru, millega on mõnus iga päev jalutada või reisida. Mudel on täielikult kohandatud lapsele alates kuust kuni 22 kg.
Tavahind 219,00 € −15% Hind 186,15 €
View Detail

Coto Baby Loca

Jalatuskäru Coto Baby Loca - Mudel sobib võrdselt hästi ka igapäevasteks jalutuskäikudeks ja reisimiseks. Jalutuskäru esiletõstmiseks on mega mugav mitmeosaline kuplikujuline kapuuts, mis kaitseb last tõhusalt päikese või halva ilma eest, säilitades samal ajal lapsevankri sees meeldiva mikrokliima.
Tavahind 165,00 € −15% Hind 140,25 €
View Detail

Coto Baby Quara KOMPLEKT

Multifunktsionaalne jalutuskäru QUARA on ideaalne transport teie lapsele esimestest elupäevadest alates. Kerge alumiiniumkonstruktsioon, pöörlevad rattad, ette ja taha suunatud istmed on omadused, mis muudavad mudeli vanemate ja laste seas populaarseks.
Tavahind 449,00 € −15% Hind 381,65 €