Lapsele

Lapsele

Lapsele

Grid
List

Kokku on 239 toodet.

Kuvatakse 1–52 toodet (kokku 239)

Aktiivsed filtrid

Thermobaby Säilitusnõud Lusikaga

Thermobaby Säilitusnõud on tihedalt suletud, korralikult kruvitud ja neid saab hoida külmkapis ja sügavkülmas. Neil on tihedad kaaned ja värviga lusikad. Neid saab kasutada koos pudelisoojendajaga ja mikrolaineahjus. Võib pesta nõudepesumasinas.
Hind 8,00 €
Toode erinevate valikutega

Hauck madrats 60х120 см Sleeper

Hauck madrats 60х120 см Sleeper - See on üks mugavamaid poroloonmadratseid turul. Seda saab kasutada Hucki komplektide lisamadratsina või reisimadratsina. Madrats on ideaalne koht teie lapse magamiseks ja mängimiseks. Seda on väga lihtne kokku voltida ja puhastada, mistõttu on see ideaalne reisimiseks.
Hind 29,00 €
View Detail

Fiki Miki Madratsikate 140x70 cm HP2

Fiki Miki Madratsikate voodisse 140x70 cm HP2. Fiki Miki kaitsev hügieeniline madratsikate kaitseb madratsit mustuse eest ning on suurepärane viis astma ja allergiate ennetamiseks ja raviks. Kate takistab mikroobide arengut ja ei kogune tolmu.
Hind 24,00 €
View Detail

Hauck madrats 60х120 см Sleeper XL Play N Relax

Hauck madrats  60х120 см Sleeper XL Play N Relax - See on üks mugavamaid poroloonmadratseid turul. Seda saab kasutada Haucki komplektide lisamadratsina või reisimadratsina. Madrats on ideaalne koht teie lapse magamiseks ja mängimiseks. Seda on väga lihtne kokku voltida ja puhastada, mistõttu on see ideaalne reisimiseks.
Hind 49,00 €
View Detail

Esperanza Õhuniisutaja Cool Spring 3,5 l

Esperanza Õhuniisutaja Cool Spring 3,5 l - see on uskumatult vaikne seade, mis tagab alati hästi niisutatud õhu. Värske õhk tagab rahuliku ja katkematu une. Esperanza kasutamist on äärmiselt lihtne ja ohutu, kui veepaak on tühi, lülitub niisutaja automaatselt välja.
Hind 18,00 €
View Detail

Fiki Miki Madratsikate 140x70 cm HP1

Fiki Miki Madratsikate voodisse 140x70 cm HP1. Fiki Miki kaitsev hügieeniline madratsikate kaitseb madratsit mustuse eest ning on suurepärane viis astma ja allergiate ennetamiseks ja raviks. Kate takistab mikroobide arengut ja ei kogune tolmu.
Hind 19,00 €
View Detail

Fiki Miki Madratsikate 120x60 cm HP1

Fiki Miki Madratsikate voodisse 120x60 cm HP1. Fiki Miki kaitsev hügieeniline madratsikate kaitseb madratsit mustuse eest ning on suurepärane viis astma ja allergiate ennetamiseks ja raviks. Kate takistab mikroobide arengut ja ei kogune tolmu.
Hind 18,00 €
View Detail

Chicco FD lapse pesa/padi

Chicco FD lapse pesa/padi - suurepärane koht teie pisikesele. Oma pesas saab ta puhata, puhata ja mängida! Chicco toodet saab kasutada beebi esimestest elupäevadest alates. Alates 1 kuust saab laps mugavalt selili lamada. Alates 2. elukuust sobib padjaga vaip ideaalselt kõhuli lebamiseks. Alates 6 kuust saab padjaga matti kasutada istetugina. Toote suur...
Hind 44,00 €
View Detail

Fisher Price GJD32

Fisher Price massaažimatt GJD32 Fisher Price massaaž ja mähkimisvahend. Matt sobib ideaalselt lamamiseks ja beebi masseerimiseks või vahetamiseks. Vaibakomplekti kuuluvad ka padjad ja muud lõbusad aksessuaarid.
Hind 36,00 €
View Detail

Wobbel 360 tasakaalulaud vildita

Wobbel 360 tasakaalulaud vildita  - Universaalne tasakaalulaud kiikumiseks, veeretamiseks või istumiseks, parandab üldist tugevust, stabiilsust, tasakaalu, koordinatsiooni ja motoorseid oskusi.
Hind 145,00 €
View Detail