Loetle tooted brändi BabySafe järgi

Grid
List

Kokku on 20 toodet.

Kuvatakse 1–20 toodet (kokku 20)

BabySafe kaitsematt

BabySafe kaitsematt täiuslik turvatooli kaitse määrdunud lastejalatsite ja kriimustuste eest. Seda saab kasutada BeSafe turvatoolidega koos ISOfixiga ja ilma. Valmistatud vastupidavast materjalist.
Hind 27,00 €
View Detail

BabySafe Rhodesian Black

Turvatool BabySafe Rhodesian -  mudel, mis tagab laste ohutu transpordi vastavalt uutele ohutusstandarditele ja paljudele praktilistele funktsioonidele, mis on kasutamise ajal kasuks.
Hind 269,00 €
View Detail

BabySafe Lucky 2in1

Istekäru BabySafe Lucky on mõeldud väikestele ränduritele. Hulk funktsioone täidab ka kõige nõudlikumaid vanemaid. Ülimalt kerge alumiiniumkonstruktsiooniga pole kitsastel ja rahvarohketel tänavatel kõndimine enam lapsevanemate õudusunenägu. Jalutuskäru, mis kasvab koos teie lapsega!
Hind 420,00 €
View Detail

Babysafe Akita

BabySafe Akita on 0-18 kg turvatool. Selle iseloomulikuks omaduseks on see, et saate lapse transportida ainult liikumise suunas. See parameeter suurendab märkimisväärselt lastele mõjuvate jõudude ohutust ja korrektset amortisatsiooni kokkupõrke ajal. Istme kokkupanekut kasutatakse turvavöö abil. Mugavus Termoplastsetest materjalidest koosnev redutseeriv...
Hind 155,00 €
View Detail