Loetle tooted brändi HyperMotion järgi

Grid
List

Kokku on 8 toodet.

Kuvatakse 1–8 toodet (kokku 8)

HyperMotion puidust müügilett kassaaparaadiga

HyperMotion puidust müügilett kassaaparaadiga mänguasi, mis aitab teie lapsel õppida mitte ainult kauplema, vaid ka õigesti toituma. Köögiviljatükke lugedes saab ta aru elementaarsetest matemaatilistest tehtetest ning tänu kriiditahvlile õpib kirjutama ja lugema.
Hind 90,00 €
View Detail

HyperMotion puidust kiik-hobune

HyperMotion puidust kiik-hobune - Traditsiooniline kaasaegses stiilis mänguasi! Mänguasi arendab koordinatsiooni, toetab liikumist ja parandab tasakaalutunnet. Mänguasja õrn värv muudab selle kauniks igas toas. Tugev ja stabiilne puitkonstruktsioon tagab ohutuse mängimise ajal.
Hind 40,00 €
View Detail

HyperMotion puidust parkla

HyperMotion Puidust kolmetasandiline parkla lifti, autode ja helikopteriga Pastelsetes toonides laste garaaž äratab kujutlusvõimet ja ergutab loovust. Sellel on 4 autot, 1 helikopter, platvorm, tõkkepuu, tankla ja autotõstuk. Kolmetasandiline garaaž ja mägi. Kuivõrd laps on loominguline, saab ta puidust mänguasjaga erinevalt mängida. Mängu käigus treenib...
Hind 54,00 €
View Detail

HyperMotion Gordon Hyper jooksuratas 2in1

HyperMotion Gordon Hyper jooksuratas 2in1 - ideaalne lastele, kes soovivad harjutada koordinatsiooni, kuid on traditsioonilise ratta jaoks liiga väikesed. Laps tutvub roolimehhanismi ja sõiduki juhtimisega, valmistudes seeläbi päris jalgrattaga sõitmiseks.
Hind 60,00 €
View Detail

HyperMotion puidust nukumaja + aksessuaarid CA1204

HyperMotion puidust nukumaja + aksessuaarid CA1204 Palju liigutatavaid õrnates toonides mööbliesemeid - see on unistuste maja kõige nõudlikumatele nukkudele! Iga tüdruk unistab oma nukkudega nii ilusas majas mängida! Valmistatud, pöörates suurt tähelepanu igale detailile – kõrgeim kvaliteet. Viimistlus ilma teravate servadeta, kindel konstruktsioon –...
Hind 90,00 €
View Detail

HyperMotion tõukeratas 5in1

HyperMotion 5in1 tõukeratas Nutikas mänguasi, mis kasvab koos teie lapsega. Tõukeratta saate kokku panna lihtsa vaevaga. Võimalus lõbutseda ja olla füüsiliselt aktiivne.
Hind 72,00 €
View Detail