Loetle tooted brändi Fisher Price järgi

Fisher-Price on Ameerika ettevõte, mis toodab lastele ja väikelastele mõeldud harivaid mänguasju, mille peakorter asub New Yorgis, East Auroras. Fisher-Price on Matteli tütarettevõte alates 1993. aastast.

Grid
List

Kokku on 6 toodet.

Kuvatakse 1–6 toodet (kokku 6)

Fisher-Price päikesekaitse autosse

Fisher-Price Päikeseruloo pakub tõhusat kaitset päikesekiirte eest. Kinnitub tuuleklaasile kahe kummist iminapaga. Sobib kõikidele automudelitele. Valmistatud vastupidavatest, lastele ohututest ftalaadivabadest materjalidest. Atraktiivne graafika meeldib igale reisivale lapsele. Kardina laius umbes 41 cm.
Tavahind 10,00 € −10% Hind 9,00 €
View Detail
Mängukomplektid ja tegelaskujud  Fisher Price Mängukomplekt
  • −10%
  • Uus

Fisher Price Mängukomplekt Kondiiter GNC60/2

Sellel Fisher Price'i mängukomplektil on armas kohvik, teisaldatav vihmavari, mida saab kaotada ja pöörata, ning eemaldatavad toolid ja laud õues pakutavate roogade nautimiseks. Kliendid saavad maiustuste aknal vaadata maitsvate toodete näitust ja seejärel esitada ettekandjale tellimuse. Mängukomplekti kuulub 1 kelner, 2 tooli ja 1 mängulaud Väikelastele...
Tavahind 15,00 € −10% Hind 13,50 €
View Detail

Fisher Price GJD32

Fisher Price massaažimatt GJD32 Fisher Price massaaž ja mähkimisvahend. Matt sobib ideaalselt lamamiseks ja beebi masseerimiseks või vahetamiseks. Vaibakomplekti kuuluvad ka padjad ja muud lõbusad aksessuaarid.
Tavahind 36,00 € −10% Hind 32,40 €
View Detail

Fisher Price Thomas & Friends Track Master FXX69

Fisher Price Thomas & Friends Track Master Thomas&Friends Track master rada, motoriseeritud rongidele. Rajakomplektist saab ehitada 5 erinevat rada. Üle 20 ne rajaosa. Kaasasoleva karbi kaas on ühtlasi üks raja osa, kui ka hea säilitamiseks.
Tavahind 36,00 € −10% Hind 32,40 €
View Detail