Loetle tooted brändi Fisher Price järgi

Fisher-Price on Ameerika ettevõte, mis toodab lastele ja väikelastele mõeldud harivaid mänguasju, mille peakorter asub New Yorgis, East Auroras. Fisher-Price on Matteli tütarettevõte alates 1993. aastast.

Grid
List

Kokku on 6 toodet.

Kuvatakse 1–6 toodet (kokku 6)

Fisher Price Home Decor ööpott HBX68

Fisher Price Home Decor ööpott HBX68 - pakub realistlikke tualetielemente, mis on ühendatud kogemusliku õppimise ning lõbusa julgustusega. Potil on vee tõmbamise imiteerimiseks käepide, mis teeb klõpsuvat häält, libisemisvastane põhi ning eemaldatav sisu kiireks ja lihtsaks tühjendamiseks. Potti saab kasutada ka jalatoena igapäevaste toimingute ajal,...
Hind 55,00 €
View Detail

Fisher Price lamamistool-kiik GWD39

Fisher Price lamamistool-kiik GWD39 sobib nii väga väikestele lastele kui ka neile, kes on juba suureks saanud! Kõik tänu sellele, et tooli saab muuta hälliks ja seljatoeks. Kõige väiksemad valetavad selles mugavalt kaarel rippuvaid kõristeid vaadates. Ja kui beebi suureks saab, saab kaare eemaldada ja hällist muuta kiiktooliks, milles saab istuda ja...
Hind 75,00 €
View Detail

Fisher Price GJD32

Fisher Price massaažimatt GJD32 Fisher Price massaaž ja mähkimisvahend. Matt sobib ideaalselt lamamiseks ja beebi masseerimiseks või vahetamiseks. Vaibakomplekti kuuluvad ka padjad ja muud lõbusad aksessuaarid.
Hind 36,00 €
View Detail

Fisher Price Thomas & Friends Track Master FXX69

Fisher Price Thomas & Friends Track Master Thomas&Friends Track master rada, motoriseeritud rongidele. Rajakomplektist saab ehitada 5 erinevat rada. Üle 20 ne rajaosa. Kaasasoleva karbi kaas on ühtlasi üks raja osa, kui ka hea säilitamiseks.
Hind 36,00 €
View Detail