Loetle tooted brändi Medela järgi

Ettevõtte Medela eesmärk - võimaldada emal ning lapsel olla tervislikum tänu rinnapiima looduslikele kasuteguritele. 

Liikumise «Rinnaga toitmine» raames pakub Medela teile lahendusi ning palju kasulikku informatsiooni rinnaga toitmise kohta.

Grid
List

Kokku on 23 toodet.

Kuvatakse 1–23 toodet (kokku 23)

Medela ühekordselt rinnapadjad 30 tk.

Medela ühekordselt rinnapadjad 30 tk. Kuju sobib ideaalselt rinnaga. Õhuke hingav materjal tagab mugavuse. Spetsiaalselt välja töötatud materjal imab endasse rinnapiima. Teip hoiab ära paigalt libisemise.
Hind 9,90 €
View Detail

Medela ühekordselt rinnapadjad 60 tk.

Medela ühekordselt rinnapadjad 60 tk. Kuju sobib ideaalselt rinnaga. Õhuke hingav materjal tagab mugavuse. Spetsiaalselt välja töötatud materjal imab endasse rinnapiima. Teip hoiab ära paigalt libisemise.
Hind 12,50 €
View Detail

Medela Easy Expression rinnahoidja rinnapiima pumpamiseks...

Medela Easy expression rinnahoidja rinnapiima pumpamiseks S Must - jätab käed vabaks rinnapiima pumpamise ajaks. Tänu lukule, saab rinnahoidja kergesti avada või kanda lihtsalt seda millegi all. Valmistatud 93% puuvillast ja 7% elastaanist. Sobib pumpamiseks kõikide Medela elektriliste 2 faasiliste pumpadega. Suurus M
Hind 40,00 €
View Detail

Medela Easy Expression rinnahoidja rinnapiima pumpamiseks...

Medela Easy Expression rinnahoidja rinnapiima pumpamiseks - jätab käed vabaks rinnapiima pumpamise ajaks. Tänu lukule, saab rinnahoidja kergesti avada või kanda lihtsalt seda millegi all. Valmistatud 93% puuvillast ja 7% elastaanist. Sobib pumpamiseks kõikide Medela elektriliste 2 faasiliste pumpadega. Suurus L
Hind 40,00 €
View Detail

Medela Pump&save Piima säilituskotid 180 ml. 50 tk.

Medela Pump&save Piima säilituskotid 180 ml. 50 tk. Suurepärane pakkumine Medelalt rinnapiima säilitamiseks. Valmistatud kvaliteetsetest, ohututest ja sertifitseeritud materjalidest, tihedalt suletud kotid koos kinnitustega, mis sobivad Medela rinnapumpadele.
Hind 15,00 €
View Detail

Medela Easy Expression rinnahoidja rinnapiima pumpamiseks...

Medela Easy Expression rinnahoidja rinnapiima pumpamiseks - jätab käed vabaks rinnapiima pumpamise ajaks. Tänu lukule, saab rinnahoidja kergesti avada või kanda lihtsalt seda millegi all. Valmistatud 93% puuvillast ja 7% elastaanist. Sobib pumpamiseks kõikide Medela elektriliste 2 faasiliste pumpadega. Suurus S
Hind 40,00 €
View Detail

Medela Easy Expression rinnahoidja rinnapiima pumpamiseks...

Medela Easy expression rinnahoidja rinnapiima pumpamiseks S Must - jätab käed vabaks rinnapiima pumpamise ajaks. Tänu lukule, saab rinnahoidja kergesti avada või kanda lihtsalt seda millegi all. Valmistatud 93% puuvillast ja 7% elastaanist. Sobib pumpamiseks kõikide Medela elektriliste 2 faasiliste pumpadega. Suurus S
Hind 40,00 €
View Detail
Rinnapumbad  Medela Solo
  • -25,00 €

Medela Solo

Medela Solo on kahefaasiline elektriline piimapump, mis on kompaktne, hõlpsasti kasutatav, sisseehitatud aku, kahefaasilise Expression® tehnoloogia ja PersonalFit Flex ™ rinnapadjaga. Ideaalne aktiivsetele emadele. Kogemused põhinevad teadusel, kliiniliselt, uuritud.
Tavahind 210,00 € -25,00 € Hind 185,00 €
View Detail
Rinnapumbad  Medela Swing Maxi Flex
  • -61,00 €

Medela Swing Maxi Flex

Elektriline topeltrinnapump Medela Swing Maxi Flex sobib täiuslikult kasutamiseks nii kodus kui ka liikvel olles. 2-faasiline pumba programm - see on rinnaga toitmise uuringute tulemus, mis immiteerib loomulikku lapse imemise rütmi. 
Tavahind 260,00 € -61,00 € Hind 199,00 €
View Detail

Medela Swing Flex

Medela Swing Flex 2-faasiline elektriline rinnapump 2-faasiline elektriline rinnapump, mis sobib ideaalselt sagedaseks ja pikaajaliseks kasutamiseks aktiivsele emale.
Hind 189,00 €
View Detail

Medela Harmony Flex tarvikute komplektiga

Medela Harmony Flex tarvikute komplektiga - manuaalne rinnapump on mõeldud ainult imetavatele emadele. Ideaalne reisimiseks või elektrilise rinnapumba asenduseks. Harmony Flex manuaalne rinnapump on rinnapump, mis põhineb kahefaasilisel pumpamisrütmil (voolu induktsioonifaas - kiire ja madal imemisfaas ning efektiivne pumpamisfaas - aeglane ja sügav...
Hind 47,00 €
View Detail

Medela FREESTYLE FLEX

Medela FREESTYLE FLEX stiilselt ümber kujundatud elektriline rinnapump, mis on loodud teie elu osaks suurema vabaduse ja mugavuse nimel. Selle kerge, kompaktse disaini ja laetava USB-aku abil saate piima väljendada igal ajal ja igal pool ilma probleemideta. Kõik kaasaegsed uuendused on koondatud sellesse kergesse ja praktilisse kujundusse, mis võib...
Hind 370,00 €
View Detail

Medela Harmony Flex

Medela Harmony Flex - manuaalne rinnapump on mõeldud ainult imetavatele emadele. Ideaalne reisimiseks või elektrilise rinnapumba asenduseks. Harmony Flex manuaalne rinnapump on rinnapump, mis põhineb kahefaasilisel pumpamisrütmil (voolu induktsioonifaas - kiire ja madal imemisfaas ning efektiivne pumpamisfaas - aeglane ja sügav imemine).
Hind 40,00 €
View Detail

Medela Swing Maxi RD

Medela Swing Maxi RD on kahe pudeli ja lehtriga rinnapump. See tähendab, et saate piima väljendada korraga kahest rinnast. Rinnapump võib jäljendada looduslikku imemisviisi, mis motiveerib teie keha piimatoodangut kiiremini suurendama.
Hind 230,00 €
View Detail

Medela Rinnanibukaitsmed

Medela Rinnanibukaitsmed  Kaitseb tundlikke ja lõhenenud rinnanibusid toitmise vaheaegadel. Pehmed nahasõbralikud silikoonümbrised on anatoomiliselt sobivad. Avaused ülaosas tagavad õhu juurdepääsu rindadele. Kogub ka immitsevat rinnapiima.
Hind 16,00 €
View Detail

Medela Purelan rinnanibukreem 37g

Medela Purelan rinnanibukreem 37g Pehmendab tundlikke või kuivi rinnanibusid, beebi või täiskasvanu kuiva nahka. Koostis 100% puhas lanoliin (lambarasv), ei sisalda kunstlikke lisa- ja säilitusaineid. Lapsele ohutu ja ei pea eemaldama enne rinnaga toitmist.
Hind 16,00 €
View Detail

Medela Quick Clean steriliseerimiskotid mikrolaineahjus 5...

Medela Quick Clean mikrolaineahjus steriliseerimiskotid 5 tk. kasutamiseks võimaldab desinfitseerida imetamisvahendeid vähem kui kolme minutiga - ja ainult kolme sammuga. See on kiirem, lihtsam ja mugavam kui keetmine. Sobib ideaalselt piimapudelite, luttide, nibukaitsmete, rinnapumba voolikute ja teiste mikrolaineahju kindlate plastmass toodete...
Hind 20,00 €
View Detail

Medela Pump&save Piima säilituskotid 180 ml. 25 tk.

Medela Pump&save Piima säilituskotid 180 ml. 25 tk. Suurepärane pakkumine Medelalt rinnapiima säilitamiseks. Valmistatud kvaliteetsetest, ohututest ja sertifitseeritud materjalidest, tihedalt suletud kotid koos kinnitustega, mis sobivad Medela rinnapumpadele.
Hind 10,00 €
View Detail