Loetle tooted brändi Smart Trike järgi

Grid
List

Kokku on 6 toodet.

Kuvatakse 1–6 toodet (kokku 6)

Smart Trike 7in1

Smart Trike ilus ja funktsionaalne kolmerattaline jalgratas. Juhtnupp võimaldab teil otsustada, kes ratast kontrollib - vanem või laps. Ratas klappib kergesti kompaktseks.
Tavahind 165,00 € −10% Hind 148,50 €
View Detail

Smart Trike T1 LED + kott

Smart Trike T1 tõukeratas on mõeldud kõige väiksematele. See on loodud ja toodetud nii, et lapsel on võimalik oskusi hõlpsalt arendada ja enesekindlust saavutada. Eemaldatav iste muudab Smart Trike T1 tasakaalus kolmerattaliseks jalgrattaks. Tänu sellele lahendusele saab laps tasakaalu kasutada. See mudel on lisaks varustatud ratastes olevate...
Tavahind 109,00 € −10% Hind 98,10 €
View Detail

Smart Trike T3 LED + kott

Smart Trike T1 tõukeratas on mõeldud kõige väiksematele al 2+. See on loodud ja toodetud nii, et lapsel on võimalik oskusi hõlpsalt arendada ja enesekindlust saavutada. See mudel on lisaks varustatud ratastes olevate LED-tuledega, mis põlevad sõidu ajal. Lisaks mängu nautimisele tagavad need lapsele hea nähtavuse.
Tavahind 89,00 € −10% Hind 80,10 €
View Detail

Smart Trike Kokkupandav tasakaaluratas

Stiilne kokkuklapitav tasakaaluratas Smart Trike lastele on suurepärane toode, mis aitab teie väikelapsel omandada vajalikud oskused enne rattasõidu alustamist. Jalgratta ainulaadne ja sportlik disain paneb väikesed tundma end professionaalsete jalgratturitena!
Tavahind 60,00 € −10% Hind 54,00 €
View Detail