Jalutuskärud

Jalutuskärud

Jalutuskärud

Grid
List

Kokku on 164 toodet.

Kuvatakse 1–52 toodet (kokku 164)

Aktiivsed filtrid

Kiddy Evostar 1 Steel Grey

Kiddy Evostar 1 on kaasaegne ja uuenduslik jalutuskäru. Suured rattad ja hea vedrustus. Saame jalutuskäru muuta kahe lapse reisisüsteemiks ja paigaldada täiendav turvatool, istme või vankrikorvi.
Hind 215,00 €
View Detail
Kaupluses kohal  Cybex Talos S 2in1 Magnolia Pink
  • -40,00 €
  • Uus

Cybex Talos S 2in1 Magnolia Pink

Jalutuskäru Cybex Talos S on luksuslik mitte ainult nime poolest. Nii laps kui ka tema vanemad võivad armuda Talos S ja see on igati õigustatud. Istekärul on rattad kõrge maastikuvõimega ja sellel on ka palju muid eeliseid.
Tavahind 529,00 € -40,00 € Hind 489,00 €
View Detail

Cybex Avi Sport Collection Silver Pink

Cybex Avi Sport Collection - jalutuskäru, millega saab spordiarmastuse lihtsalt ja meeldivalt ühendada emadusega. Lapse saamine ei takista mingil juhul enda eest hoolitsemist. Avi käru abil saate väiksele näidata, kuidas olla aktiivne juba varajasest east peale.
Hind 509,00 €
View Detail

Muuvo Flex Deep Forest Green

MUUVO FLEX on usaldusväärne jalutuskäru, vanematele, kes hindavad kvaliteeti. Käru hästi sobib iga ilmaga ning vedrustus ja head kummirattad tagavad sujuva liikumise nii maastikul kui linnas.
Tavahind 339,00 € −43% Hind 193,23 €
View Detail

Petite&Mars Royal Kummirattad

Petite&Mars Royal käru on oma elegantsi, rikkaliku varustuse ja peenete detailide tõttu kärude kuningas. Kvaliteetne nahkpolster kangast, lehestiku riidest muster sees, samal ajal, Royal on sama lihtne kasutada, see on suurepärane sõiduomadused ja beebi on mugav iga ilmaga.
Hind 300,00 €

MAST Swiss Design M4

Mast Swiss Design M4 jalutuskäru sobib lapsele alates 6 kuust. Mast Swiss Design M4 jalutuskäru on varustatud suurte ratastega, mis muudab selle erinevatel pindadel hõlpsaks sõitmiseks. Kaal : 8kg
Hind 429,00 €
View Detail

Mamas&Papas Ocarro ONYX

Mamas&Papas Ocarro jalutuskäru on sobilik kasutamiseks nii metsas kui linnas. Suured rattad ja vedrustus aitavad maastikuläbivust parandada ning tagada ka linnas sujuva liiklemise. Ilus disain ning suurepärane mugavus tagavad premium kvaliteedi, mille Ocarro teieni toob. Mamas&Papas Ocarro sobib ideaalselt kasutamiseks vankrina. Selleks tuleb...
Hind 790,00 €
View Detail

GoodBaby Maris Lux Black

GB Maris on mudel, mis ühendab funktsioone, mis mõjutavad nii lapse kui ka vanemate mugavust. Spetsifikatsioonid Lahtikäiv: Pikkus: 88 cm Laius: 54 cm Kõrgus: 103,5 cm Kokkupandud: Pikkus: 37 cm Laius: 54 cm Kõrgus: 80 cm Kaal: 12,2 kg Istekäru istme kaal: 4,8 kg
Hind 349,00 €
View Detail

Joie Litetrax 4 DLX

Joie Litetrax 4 DLX see on uuendatud Litetrax 4, millest on juba saanud legend erinevates linnades üle maailma. See pole üllatav, sest Joie kaubamärk on kvaliteetsed ja mugavad ingliskeelsed jalutuskärud väga mõistliku hinnaga. Kombineeritud kaasaegne disain, suurepärased tekstiilid ja rikkalik funktsionaalsus. Mitmekülgne jalutuskäru, mis sobib igal...
Hind 219,00 €

Espiro Magic 2020

Espiro Magic 2020 on legendaarne käru Espirost. Toodetud üle 10 aasta. See on ennast tõestanud tänu oma usaldusväärsele konstruktsioonile ja suurepärasele löögisummutusele. Kerge käru pehme pehmendus on Espiro Magic vankri esiletõstetud koht.
Hind 155,00 €
View Detail