Jalutuskärud

Jalutuskärud

Jalutuskärud

Grid
List

Kokku on 135 toodet.

Kuvatakse 1–52 toodet (kokku 135)

Aktiivsed filtrid

Cybex Gazelle S Soho Grey Taupe Vankriraamiga

Mitmekülgne Cybex Gazelle S jalutuskäru on mõeldud kõigile põlvkondadele. Selle mudeli  funktsionaalsus on kohandatud vanemate muutuvatele vajadustele. See vastab kõigile tänapäevaste vanemate nõuetele ühe või kahe beebiga meeldivateks jalutuskäikudeks. Gazelle S mudeli üks omadusi on selle mõõtmed, mis pakuvad vanematele sama palju mugavust kui lapsele....
Hind 689,00 €
View Detail

Petite&Mars Street + Premium Fantasy Cool Space

Petite&Mars Street + Premium see on elegantne ja kvaliteetne jalutuskäru, on mõeldud lastele vanuses 6 kuud kuni 25 kg. Jalutuskäru eristab kergus ja paindlikkus, tänu millele võime vabalt liikuda linnamaastikul. Jalutuskärul tugevad rattad ja täielik löögineeldumine võimaldavad meil stabiilselt sõita, sõltumata pinna tüübist.
Hind 279,00 €
View Detail
Jalutuskärud  Baby Jogger City Premier
  • -90,00 €

Baby Jogger City Premier

Baby Jogger City Premier on ümberpööratava istmega jalutuskäru. Suurepärane demihooaja variant. Tal on suurepärane murdmaasõidu võime nii linnas kui ka maismaateedel. Suurepärane võimalus reisimiseks ja jalutamiseks. Laps tunneb end selles vankris mugavalt ja hubaselt. Lihtsalt kasutatav jalutuskäru on vanematele mugav ja lapsele mugav. Pakume kõiki...
Tavahind 589,00 € -90,00 € Hind 499,00 €
View Detail
Jalutuskärud  Baby Jogger Summit X3
  • -50,00 €

Baby Jogger Summit X3

Baby Jogger Summit X3 - avastage uusi võimalusi - kõndige ja treenige! Pange jooksukingad selga ja minge selle jalutuskäruga jooksma. Summit X3-l on kummist täispuhutavad rattad ja kõigil ratastel amortisaatorid, mis tagavad erakordse hõljumise ja sujuva sõidu. Ja käsipidur ning võimalus esiratast lukustada muudavad selle lapsevankriga sõitmise veelgi...
Tavahind 569,00 € -50,00 € Hind 519,00 €
View Detail
Jalutuskärud  Easywalker Harvey 2 All-Terrain
  • -100,00 €

Easywalker Harvey 2 All-Terrain

Tunnustatud sõidumugavuse ja kasutusmugavuse eest on auhinnatud Easywalker Harvey 2 veelgi parem. Pange tähele uut kapuutsi, millel on kaks selget akent ja ventilatsiooni, kokkupandav varikatus, reguleeritav jalatugi ja stiilsed värvid. Täissuuruses jalutuskärude segmendis pole kompaktsemat ja mugavamat mudelit. Sellega on rõõm sõita!
Tavahind 799,00 € -100,00 € Hind 699,00 €
View Detail

Baby Jogger City Select Lux MUST RAAM

Baby Jogger City Select Lux on ainulaadne sportliku kujundusega multifunktsionaalne jalutuskäru. See võimaldab teil muuta lapsevankriks, jalutuskäruks, kahekordseks jalutuskäruks, korviga vastsündinule, istekohaga, erinevas vanuses kaksikutele ning vendadele ja õdedele. Kuni 16 võimalikku kombinatsiooni.
Hind 759,00 €
View Detail

4Baby Rapid XIX

4Baby Rapid XIX on jalutuskäru, mis kindlasti meeldib igale lapsele, ka kõige nõudlikumale sõidukile. Jalutuskäru valmistatud materjalide maitsekas disain ja vastupidavus on omakorda austusavaldus tähelepanelikumatele vanematele. Terasraam on tugevuse võti.
Hind 95,00 €
Jalutuskärud  Nuna Demi Grow
  • -80,00 €

Nuna Demi Grow

Nuna Demi Grow on uus mitmekülgne jalutuskäru, mis sobib kaksikutele, üheaastastele või ühele lapsele. Universaalne jalutuskäru raam võimaldab teil paigaldada kõndimisplokid ja hällid absoluutselt ükskõik millisesse kombinatsiooni! Kokku on moodulite installimiseks 23 võimalust.
Tavahind 799,00 € -80,00 € Hind 719,00 €
View Detail

Espiro Sonic

Espiro Sonic on jalutuskäru, mis toimib hästi linnapindadel, see on äärmiselt manööverdatav, tänu kõigi rataste löögienergiale vähendab see ebatasastest teedest põhjustatud lööki. See voldib sõna otseses mõttes ühe käeliigutusega, seetõttu võite isegi lapse käes hoides seda voltida või lahti pöörata. See jalutuskäru meeldib kindlasti vanematele, kes...
Hind 209,00 €

JOIE Muze

Parima hinna ja kvaliteedi suhtega jalutuskäru pakub Joie Muze. Huvitava disaini ja ergonoomilise ehitusega hõlpsasti kokkupandav jalutuskäru, sellel on kõik, mida healt jalutuskärult oodata võiksite.
Hind 95,00 €
View Detail

Quinny Moodd

Quinny Moodd on absoluutselt ikooniline jalutuskäru ja kõige populaarsem valik nõudlike ja moodsate vanemate seas. Sellel on futuristlik disain ja kasutusmugavus. Kasutajad hindavad kindlasti kiiret voltimis- / lahtipakkimissüsteemi, hõlpsat ligipääsu kõikidele osadele ja mugavat sõitmist.
Hind 399,00 €
View Detail

Valco Baby Snap 4 Sport VS Tailor Made

Valco Baby Snap 4 Sport VS Tailormade on jalatuskäru, mis on valmistatud trendikates värvides kõrgeima kvaliteediga materjalidest. See kajastub lihtsa käitamise, kõrge mugavuse ja ainulaadse kujundusega. Jalutuskärul on võimalus reguleerida istme ja jalatoe kallet, nii et lapsel oleks mugav asend, kui ta magama jääks kõndides.
Hind 339,00 €
Toode erinevate valikutega

Espiro Magic Style

Espiro Magic Style on jalutuskäru uusimast Espiro kollektsioonist, millel on originaalsed moeprindid ja öko-nahast elemendid. Kõigi rataste amortisatsioon muudab jalutuskäru ideaalseks igasugusel pinnal kõndimiseks. 
Hind 145,00 €
View Detail

KIDDY EVOSTAR 1 LIGHT

Jalatuskäru KIDDY EVOSTAR 1 LIGHT kaubamärgi uusim lisa. See on täiuslik kombinatsioon disainist ja funktsionaalsusest. Selle mudeli vaieldamatu eelis on väikesed jalutuskärude kokkuklapitavad mõõtmed (raami kokku volditud iste) ning võimalus istet, visiiri ja turvavööd reguleerida. Evostar 1 kerget jalutuskäru saab kasutada lapse esimestest elupäevadest...
Hind 579,00 €

4BABY Rapid Unique

Uus 4BABY Rapid Unique jalutuskäru on kombinatsioon kaasaegsest disainist, mugavusest ja paindlikkusest. Tänu jalutuskäru väiksusele kokkupandamisel on see ideaalne peredele, kellele meeldib reisida ja aktiivselt aega veeta.
Hind 132,00 €
View Detail
Jalutuskärud  4BABY Stinger
  • -20,00 €

4BABY Stinger

Uus 4Baby Stinger jalutuskäru on kombinatsioon kaasaegsest disainist, mugavusest ja paindlikkusest. Tänu jalutuskäru väiksusele kokkupandamisel on see ideaalne peredele, kellele meeldib reisida ja aktiivselt aega veeta.
Tavahind 185,00 € -20,00 € Hind 165,00 €
View Detail

Espiro Galaxy

Lastekäru Espiro Galaxy on 2020. aasta uus toode, mis rõõmustab vanemaid oma disaini ja funktsionaalsusega. Selle jalutuskäru üks olulisemaid eeliseid on võime istet sõidusuunas ette või taha pöörata.
Hind 299,00 €
View Detail

Kinderkraft Grande City

Lastekäru Kinderkraft Grande City eesmärk on ohutus ja innovatsioon. Selle ettevõtte toodete kvaliteeti kinnitavad 6 sõltumatu Euroopa asutuse sertifikaadid, mis kontrollivad ohutuse taset.
Hind 135,00 €
View Detail

Coletto Nevia

Jalutuskäru Coletto Nevia on mõeldud pisikestele, kes on juba vankrikorvist välja kasvanud. Kui otsite kerget ja hõlpsasti kasutatavat jalutuskäru, mis näeb välja hea ja vastupidav, olete õigel teel.
Hind 199,00 €
View Detail

Baby Jogger City Elite

Kolmerattaline jalutuskäru Baby Jogger City Elite on üks Ameerika kaubamärgi paremaid mudeleid alla 5-aastastele lastele (kehakaaluga kuni 29,5 kg). Jalutuskäru on tõeline maastikusõiduk, see on mõeldud igapäevaseks mugavaks jalutamiseks igal teepinnal. See ühendab edukalt suure kandevõime, suurepärase juhitavuse, juhitavuse ja innovaatilise patenteeritud...
Hind 439,00 €
View Detail

Cybex Gazelle S Soho Grey must Vankriraamiga

Mitmekülgne Cybex Gazelle S jalutuskäru on mõeldud kõigile põlvkondadele. Selle mudeli  funktsionaalsus on kohandatud vanemate muutuvatele vajadustele. See vastab kõigile tänapäevaste vanemate nõuetele ühe või kahe beebiga meeldivateks jalutuskäikudeks. Gazelle S mudeli üks omadusi on selle mõõtmed, mis pakuvad vanematele sama palju mugavust kui lapsele....
Hind 649,00 €
View Detail