Loetle tooted brändi AVENT järgi

Bränd Avent on tuntud maailmale kui kõrgkvaliteetsete vastsündinutele vajalike toodete valmistaja. Tänapäeval toodetakse Avent brändi all mitte ainult tooteid vastsündinutele, vaid ka tooteid imetavatele emadele ning lihtsalt vahendeid, mis võimaldavad vanematel paremini oma laste eest hoolt kanda. 

Bränd Avent loodi 1984. aastal, kui loodi lutipudel, millest sai asendamatu aksessuaar laste toitmisel. Brändi nimi ei ole valitud lihtsalt niisama. Sõna Avent ühendab endas sõnad arrival ja avent ("saabumine" ja "vastsündinu") - sõna Avent jääb kergesti meelde ning kõlab kõikides keeltes ühte moodi.

Grid
List

Kokku on 22 toodet.

Kuvatakse 1–22 toodet (kokku 22)

Avent padjad rinnahoidjasse 24 шт. 254/24

Avent padjad rinnahoidjasse 24 шт. 254/24 Rinnapadjad on ultra-õhukesed ning neid on lihtne teibiga riiete külge paigaldada. Mitmekihilisus tagab kuivuse ning imab niiskuse enda sisse. Patjadel on pehme pealiskiht ning hingatav naturaalne materjal. Dermatoloogiliselt testitud. Pakitud eraldi, tagamaks veelgi parema hügieeni.
Hind 5,50 €
View Detail

Avent padjad rinnahoidjasse 100 шт. 254/13

Avent padjad rinnahoidjasse 100 шт. 254/13 Rinnapadjad on ultra-õhukesed ning neid on lihtne teibiga riiete külge paigaldada. Mitmekihilisus tagab kuivuse ning imab niiskuse enda sisse. Patjadel on pehme pealiskiht ning hingatav naturaalne materjal. Dermatoloogiliselt testitud. Pakitud eraldi, tagamaks veelgi parema hügieeni.
Hind 12,00 €
View Detail