Loetle tooted brändi Tiny Love järgi

Ettevõte "Tiny Love" tegutseb juba rohkem kui 30. aastat spetsialiseerudes unikaalsete arendavate mänguasjade tootmisele lapse esimeste eluaastate jaoks. Ettevõtte loosung - «püüdlus täiuslikkuse poole». 

Ettevõte peakontoriga Iisraelis omab rohkem kui 30. filiaali Põhja-Lõuna- ja Kesk-Ameerikas, Euroopas, Lähis-Idas ning Austraalias. Ettevõtte president Shoshi Oren usub, et «nii nagu toit pakub lapse füüsilisele tervisele vajalikke tasakaalustatud toiteelemente, arendavad mänguasjad lapse loomulikuks arenguks vajalikke tundeid, motoorseid oskusi, emotsioone ning tunnetusi ». 

Grid
List

Kokku on 25 toodet.

Kuvatakse 1–25 toodet (kokku 25)

Tiny Love Treasure the Ocean kaar

Tiny Love Treasure the Ocean kaar Mänguasju saab kinnitada turvatooli, kiige, lamamistooli ja jalutuskäru külge. Äärmiselt lihtne kinnitada ja reguleerida, et mänguasja lapse võimaluste järgi kohandada.
Hind 33,00 €
View Detail

Tiny Love Sunny Stroll Meadow Days kaar

Tiny Love Sunny Stroll Meadow Days kaar Mänguasju saab kinnitada turvatooli, kiige, lamamistooli ja jalutuskäru külge. Äärmiselt lihtne kinnitada ja reguleerida, et mänguasja lapse võimaluste järgi kohandada.
Hind 33,00 €
View Detail

Tiny Love Classic Forest Karussell

Tiny Love Classic Forest Karussell - Muusika ja liikumise kombinatsioon ergutab beebi meeli ja valmistab teda ette magamiseks. Karussell liigub neljas erinevas suunas ja õige kallutusnurk tagab mänguasja iga elemendi nähtavuse.
Hind 47,00 €
View Detail