Loetle tooted brändi Tiny Love järgi

Ettevõte "Tiny Love" tegutseb juba rohkem kui 30. aastat spetsialiseerudes unikaalsete arendavate mänguasjade tootmisele lapse esimeste eluaastate jaoks. Ettevõtte loosung - «püüdlus täiuslikkuse poole». 

Ettevõte peakontoriga Iisraelis omab rohkem kui 30. filiaali Põhja-Lõuna- ja Kesk-Ameerikas, Euroopas, Lähis-Idas ning Austraalias. Ettevõtte president Shoshi Oren usub, et «nii nagu toit pakub lapse füüsilisele tervisele vajalikke tasakaalustatud toiteelemente, arendavad mänguasjad lapse loomulikuks arenguks vajalikke tundeid, motoorseid oskusi, emotsioone ning tunnetusi ». 

Grid
List

Kokku on 10 toodet.

Kuvatakse 1–10 toodet (kokku 10)

Tiny Love Meadow Days

Tiny Love Meadow Days Mänguasju saab kinnitada turvatooli, kiige, lamamistooli ja jalutuskäru külge. Äärmiselt lihtne kinnitada ja reguleerida, et mänguasja lapse võimaluste järgi kohandada.
Hind 33,00 €
View Detail

Tiny Love Tiny Princess Tales

Tiny Love Tiny Princess Tales Mänguasju saab kinnitada turvatooli, kiige, lamamistooli ja jalutuskäru külge. Äärmiselt lihtne kinnitada ja reguleerida, et mänguasja lapse võimaluste järgi kohandada.
Hind 33,00 €
View Detail

Tiny Love karussell

Karussell Tiny Love võib teie väikest meelelahutust pakkuda juba sünnist saati. Karussellil on 3 töörežiimi. Toide AAx3 patareidega.
Hind 30,00 €
View Detail

Tiny Love Magical Night Mobile 3in1 Polar Wonder

Tiny Love Magical Night Mobile 3in1 Polar Wonder - See kaisukas kahtlemata muutub teie lapse uinumise ajal parimaks kaaslaseks! See töötab kolmel viisil: see kiirgab rahulikku, hubast valgust, pöörlev külg muutub kergesti projektoriks ja mängib ka rahustavaid meloodiaid!
Hind 64,00 €
View Detail

Tiny Love Into The Forest

Tiny Love Into The Forest Mänguasju saab kinnitada turvatooli, kiige, lamamistooli ja jalutuskäru külge. Äärmiselt lihtne kinnitada ja reguleerida, et mänguasja lapse võimaluste järgi kohandada.
Hind 36,00 €
View Detail