Loetle tooted brändi Tiny Love järgi

Ettevõte "Tiny Love" tegutseb juba rohkem kui 30. aastat spetsialiseerudes unikaalsete arendavate mänguasjade tootmisele lapse esimeste eluaastate jaoks. Ettevõtte loosung - «püüdlus täiuslikkuse poole». 

Ettevõte peakontoriga Iisraelis omab rohkem kui 30. filiaali Põhja-Lõuna- ja Kesk-Ameerikas, Euroopas, Lähis-Idas ning Austraalias. Ettevõtte president Shoshi Oren usub, et «nii nagu toit pakub lapse füüsilisele tervisele vajalikke tasakaalustatud toiteelemente, arendavad mänguasjad lapse loomulikuks arenguks vajalikke tundeid, motoorseid oskusi, emotsioone ning tunnetusi ». 

Grid
List

Kokku on 20 toodet.

Kuvatakse 1–20 toodet (kokku 20)

Tiny Love Sunny Stroll Meadow Days kaar

Tiny Love Sunny Stroll Meadow Days kaar Mänguasju saab kinnitada turvatooli, kiige, lamamistooli ja jalutuskäru külge. Äärmiselt lihtne kinnitada ja reguleerida, et mänguasja lapse võimaluste järgi kohandada.
Tavahind 33,00 € −10% Hind 29,70 €
View Detail

Tiny Love Sunny Stroll Magical Tales kaar

Tiny Love Sunny Stroll Magical Tales kaar Mänguasju saab kinnitada turvatooli, kiige, lamamistooli ja jalutuskäru külge. Äärmiselt lihtne kinnitada ja reguleerida, et mänguasja lapse võimaluste järgi kohandada.
Tavahind 32,00 € −10% Hind 28,80 €
View Detail

Tiny Love Tiny Smarts Jänes Kõristi Thomas

Tiny Love Tiny Smarts Jänes Kõristi Thomas - Imearmas mänguasi kaasa võtmiseks meeldivate helidega, mis ergutavad meeli ja aitavad arendada peenmotoorikat. Atraktiivsed suure kontrastsusega alusvärvid, mis sobivad eriti hästi väikelastele. Suurepärase leiutaja Thomas Edisoni järgi nime saanud naeratava ja uudishimuliku jänese Thomasega on lõbusam!
Tavahind 13,00 € −10% Hind 11,70 €
View Detail

Tiny Love Sunny Stroll Tiny Princess Tales kaar

Tiny Love Sunny Stroll Tiny Princess Tales kaar Mänguasju saab kinnitada turvatooli, kiige, lamamistooli ja jalutuskäru külge. Äärmiselt lihtne kinnitada ja reguleerida, et mänguasja lapse võimaluste järgi kohandada.
Tavahind 33,00 € −10% Hind 29,70 €
View Detail

Tiny Love Meadow Days Kõristi Thomas

Tiny Love Meadow Days Kõristi Thomas - Imearmas mänguasi kaasa võtmiseks meeldivate helidega, mis ergutavad meeli ja aitavad arendada peenmotoorikat. Atraktiivsed suure kontrastsusega alusvärvid, mis sobivad eriti hästi väikelastele. Suurepärase leiutaja Thomas Edisoni järgi nime saanud naeratava ja uudishimuliku jänese Thomasega on lõbusam!
Tavahind 7,90 € −10% Hind 7,11 €
View Detail