Loetle tooted brändi Tiny Love järgi

Ettevõte "Tiny Love" tegutseb juba rohkem kui 30. aastat spetsialiseerudes unikaalsete arendavate mänguasjade tootmisele lapse esimeste eluaastate jaoks. Ettevõtte loosung - «püüdlus täiuslikkuse poole». 

Ettevõte peakontoriga Iisraelis omab rohkem kui 30. filiaali Põhja-Lõuna- ja Kesk-Ameerikas, Euroopas, Lähis-Idas ning Austraalias. Ettevõtte president Shoshi Oren usub, et «nii nagu toit pakub lapse füüsilisele tervisele vajalikke tasakaalustatud toiteelemente, arendavad mänguasjad lapse loomulikuks arenguks vajalikke tundeid, motoorseid oskusi, emotsioone ning tunnetusi ». 

Grid
List

Kokku on 26 toodet.

Kuvatakse 1–26 toodet (kokku 26)

Tiny Love Sunny Stroll Meadow Days kaar

Tiny Love Sunny Stroll Meadow Days kaar Mänguasju saab kinnitada turvatooli, kiige, lamamistooli ja jalutuskäru külge. Äärmiselt lihtne kinnitada ja reguleerida, et mänguasja lapse võimaluste järgi kohandada.
Tavahind 33,00 € −20% Hind 26,40 €
View Detail

Tiny Love Sunny Stroll Into The Forest kaar

Tiny Love Sunny Stroll Into The Forest kaar Mänguasju saab kinnitada turvatooli, kiige, lamamistooli ja jalutuskäru külge. Äärmiselt lihtne kinnitada ja reguleerida, et mänguasja lapse võimaluste järgi kohandada.
Tavahind 34,00 € −20% Hind 27,20 €
View Detail
Mänguasjad kärule  Tiny Love Treasure the Ocean kaar
  • −20%
  • Uus

Tiny Love Treasure the Ocean kaar

Tiny Love Treasure the Ocean kaar Mänguasju saab kinnitada turvatooli, kiige, lamamistooli ja jalutuskäru külge. Äärmiselt lihtne kinnitada ja reguleerida, et mänguasja lapse võimaluste järgi kohandada.
Tavahind 33,00 € −20% Hind 26,40 €
View Detail

Tiny Love Sunny Stroll Tiny Princess Tales kaar

Tiny Love Sunny Stroll Tiny Princess Tales kaar Mänguasju saab kinnitada turvatooli, kiige, lamamistooli ja jalutuskäru külge. Äärmiselt lihtne kinnitada ja reguleerida, et mänguasja lapse võimaluste järgi kohandada.
Tavahind 33,00 € −20% Hind 26,40 €
View Detail

Tiny Love Pack&Go Karussell

Tiny Love Pack&Go Karussell - Karussell klappib kergesti ja võtab teie kotis vähe ruumi. Kinnitatakse mugava klambri või takjakinnitusega.
Tavahind 12,00 € −20% Hind 9,60 €
View Detail

Tiny Love Classic Forest Karussell

Tiny Love Classic Forest Karussell - Muusika ja liikumise kombinatsioon ergutab beebi meeli ja valmistab teda ette magamiseks. Karussell liigub neljas erinevas suunas ja õige kallutusnurk tagab mänguasja iga elemendi nähtavuse.
Tavahind 47,00 € −20% Hind 37,60 €
View Detail

Tiny Love karussell

Karussell Tiny Love võib teie väikest meelelahutust pakkuda juba sünnist saati. Karussellil on 3 töörežiimi. Toide AAx3 patareidega.
Tavahind 30,00 € −20% Hind 24,00 €
View Detail

Tiny Love Sunny Stroll Magical Tales kaar

Tiny Love Sunny Stroll Magical Tales kaar Mänguasju saab kinnitada turvatooli, kiige, lamamistooli ja jalutuskäru külge. Äärmiselt lihtne kinnitada ja reguleerida, et mänguasja lapse võimaluste järgi kohandada.
Tavahind 32,00 € −20% Hind 25,60 €
View Detail