Loetle tooted brändi Mattel järgi

Grid
List

Kokku on 62 toodet.

Kuvatakse 1–52 toodet (kokku 62)

Mattel CAVE CLUB nukk Emberly GNL94 / GNL96

Mattel CAVE CLUB  nukk Emberly GNL94 / GNL96 Cave Clubi nukud on armsate ja stiilsete nukkude sari. Igas koopaklubis on stiilsed riided! Riided on värvilised ja huvitava mustriga. Cave Club™ nukkude ja mängukomplektidega saavad lapsed reisida ajas tagasi ja kogeda eelajaloolisi seiklusi oma lemmiktegelastega. Toode on mõeldud üle 4-aastastele lastele.
Hind 25,00 €
View Detail

Mattel Cave Club Dino üllatus GNL97

Mattel Cave Club Dino üllatus GNL97 Ühest kristallist leiate 4 üllatust, nimelt: väike lemmiklooma kujuke, kinnitatavad juuksed, igale lemmikloomale kohandatud mänguasja tarvik ja lima mass või kineetiline liiv. Lisatud lemmikloomade karvu saab kombineerida teiste avastatud loomadega. Soovitatav vanus: alates 4 aastat.
Hind 13,00 €
View Detail

Enchantimals Savanna Sleepover sõbrad telkimas, GTM33

See on päikseline savann ja kaelkirjak ™ Griselda. Ta on kutsunud oma sõbrad külla, telkima. Telgis on mõnusad võrkkiiged puhkamiseks, pingid, et sõbrad saaksid koos lõkke ümber istuda, kruusid ja laternad, et koosveedetud aeg oleks eriti mõnus. Komplekti kuuluvad ka kaelkirjak Antenna ja elevandipoeg Stompah.
Hind 30,00 €
View Detail

Mattel Cave Club Dino Üllatus GVR69

Mattel Cave Club Dino Üllatus GVR69 Ühest kristallist leiate 4 üllatust, nimelt: väike lemmiklooma kujuke, kinnitatavad juuksed, igale lemmikloomale kohandatud mänguasja tarvik ja lima mass või kineetiline liiv. Lisatud lemmikloomade karvu saab kombineerida teiste avastatud loomadega. Soovitatav vanus: alates 4 aastat.
Hind 13,00 €
View Detail

Barbie Enchantimals Barbie Enchantimals Doll + Accy Fox +...

Barbie Enchantimals Doll + Accy Fox + Sleigh GJX31  Armsad tüdrukud oma loomasõpradega. Seelik ja papud on eemaldatavad ja sobivad kõigile selle sarja nukkudele. Komplekti kuuluv 15 cm nukk on omanäolise välimuse ja aksessuaaridega, mis meenutavad nende lemmikloomi. Iga nukk on kaunistatud unikaalsete detailidega. Komplekt sisaldab väikseid osi, ei sobi...
Hind 21,00 €
View Detail

Mattel CAVE CLUB nukk Roaralai GNL94 / GNL95

Mattel CAVE CLUB nukk Roaralai GNL94 / GNL95 Cave Clubi nukud on armsate ja stiilsete nukkude sari. Igas koopaklubis on stiilsed riided! Riided on värvilised ja huvitava mustriga. Cave Club™ nukkude ja mängukomplektidega saavad lapsed reisida ajas tagasi ja kogeda eelajaloolisi seiklusi oma lemmiktegelastega. Toode on mõeldud üle 4-aastastele lastele.
Hind 25,00 €
View Detail

Mattel Polly Pocket Mermaid Cove Ride GYK42

Mattel Polly Pocket Mermaid Cove Ride GYK42 Polly Pocket on kompaktsed komplektid, mis pakuvad palju nalja! Sees on kaks väikest Polly Pocketi nukku ja mõned tarvikud, mis muudavad mängu veelgi loomingulisemaks. Loomad ja liumägi on vaid mõned vaatamisväärsused, mis ootavad väikest Polly Pocketi avastajat! Tänu väikesele suurusele on mänguasja lihtne...
Hind 32,00 €
View Detail

Mattel Polly Pocket Fairy Flight Ride GYK43

Mattel Polly Pocket Fairy Flight Ride GYK43 Polly Pocket on kompaktsed komplektid, mis pakuvad palju nalja! Sees on kaks väikest Polly Pocketi nukku ja mõned tarvikud, mis muudavad mängu veelgi loomingulisemaks. Loomad ja liumägi on vaid mõned vaatamisväärsused, mis ootavad väikest Polly Pocketi avastajat! Tänu väikesele suurusele on mänguasja lihtne...
Hind 34,00 €
View Detail

Mattel Polly Pocket Birthday Cake Countdown GYW06

Mattel Polly Pocket Birthday Cake Countdown GYW06 Sünnipäevakoogi mängukomplekt Polly Pocket aitab tähistada Polly sünnipäeva. Sobib lastele, kes armastavad korraldada erinevaid pidustusi. Tordi saab muuta mitme kambriga platvormiks, mida saab varustada mööbli, tehnika, kaunistustega. Sisaldab: 1 kooki; 25 tarvikut. Komplekt on valmistatud kvaliteetsest...
Hind 27,00 €
View Detail

Mattel Barbie Princess Adventure + Horse GML79

Mattel Barbie Princess Adventure + Horse - Barbie-nukk ja tema hobune Printsess Barbie saab iga väikese printsessi parimaks sõbraks ja viib ta unistuste maale. Mänguasi ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele. Olge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad ära tulla või mille võib laps ära hammustada, sest laps võib nende tõttu lämbuda! Kasutada täiskasvanu...
Hind 85,00 €
View Detail

Mattel Enchantimals Blooms Playset

Mattel Enchantimals Blooms Playset Mänguasi ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele. Olge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad ära tulla või mille võib laps ära hammustada, sest laps võib nende tõttu lämbuda! 
Hind 18,00 €
View Detail

Mattel Enchantimals Bathtime Splash

Mattel Enchantimals Bathtime Splash Mänguasi ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele. Olge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad ära tulla või mille võib laps ära hammustada, sest laps võib nende tõttu lämbuda! 
Hind 18,00 €
View Detail

Mattel Cave Club nukk Rockelle + Tyrasaurus

Mattel Doll Cave Club Rockelle + Tyrasaurus Mänguasi ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele. Olge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad ära tulla või mille võib laps ära hammustada, sest laps võib nende tõttu lämbuda! Kasutada täiskasvanu järelevalve all.
Hind 55,00 €
View Detail

Mattel Enchantimals Redward Rooster + Cluck

Mattel Enchantimals Redward Rooster + Cluck Saa tuttavaks Enchantimalsi tegelastega! Imearmsate tüdrukute sõpruskond ja nende sõbrad, kellel pole mitte ainult eriline side oma lemmikutega, vaid ka palju sarnaseid iseloomuomadusi.  Mänguasi ei sobi alla 4 aasta vanustele lastele. Olge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad ära tulla või mille võib laps...
Hind 11,00 €
View Detail

Mattel Cave Club Fernessa & Furrah nukud GNL92

Mattel Cave Club Fernessa & Furrah nukud Tänu nendele nukkudele saavad lapsed naasta minevikku, eelajaloolistesse aegadesse! Komplekt sisaldab mitmesuguseid tarvikuid. Mänguasi ei sobi alla 4 aasta vanustele lastele. Olge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad ära tulla või mille võib laps ära hammustada, sest laps võib nende tõttu lämbuda! Kasutada...
Hind 34,00 €
View Detail

Mattel Barbie Foodtruck GMW07

Mattel Barbie Foodtruck - Komplektis Barbie auto ja 30 temaatilist tarvikut. TÄHELEPANU! Barbie nukk müüakse eraldi! Toode on mõeldud lastele alates 3. eluaastast. Olge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad ära tulla või mille võib laps ära hammustada, sest laps võib nende tõttu lämbuda! Kasutada täiskasvanu järelevalve all.
Hind 80,00 €
View Detail

Mattel Barbie Dream Camper GHL93

Mattel Barbie Dream Camper autoelamu GHL93  Toode on mõeldud lastele alates 3. eluaastast. Olge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad ära tulla või mille võib laps ära hammustada, sest laps võib nende tõttu lämbuda! Kasutada täiskasvanu järelevalve all.
Hind 112,00 €
View Detail

Mattel Barbie Fashionistas + nukk GBK10

Mattel Barbie Fashionistas nukk ja riidekapp koos tarvikutega Barbie saab iga väikese printsessi parimaks sõbraks ja viib ta unistuste maale. Mänguasi ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele. Olge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad ära tulla või mille võib laps ära hammustada, sest laps võib nende tõttu lämbuda! Kasutada täiskasvanu järelevalve all.
Hind 75,00 €
View Detail

Mattel Barbie Skipper Babysitters Bedtime Playset

Mattel Barbie Skipper Babysitters Bedtime Playset Barbie saab iga väikese printsessi parimaks sõbraks ja viib ta unistuste maale. Mänguasi ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele. Olge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad ära tulla või mille võib laps ära hammustada, sest laps võib nende tõttu lämbuda! Kasutada täiskasvanu järelevalve all.
Hind 35,00 €
View Detail