Loetle tooted brändi Mattel järgi

Grid
List

Kokku on 55 toodet.

Kuvatakse 1–52 toodet (kokku 55)

Enchantimals Savanna Sleepover sõbrad telkimas, GTM33

See on päikseline savann ja kaelkirjak ™ Griselda. Ta on kutsunud oma sõbrad külla, telkima. Telgis on mõnusad võrkkiiged puhkamiseks, pingid, et sõbrad saaksid koos lõkke ümber istuda, kruusid ja laternad, et koosveedetud aeg oleks eriti mõnus. Komplekti kuuluvad ka kaelkirjak Antenna ja elevandipoeg Stompah.
Tavahind 30,00 € −10% Hind 27,00 €
View Detail

Barbie Enchantimals Barbie Enchantimals Doll + Accy Fox +...

Barbie Enchantimals Doll + Accy Fox + Sleigh GJX31  Armsad tüdrukud oma loomasõpradega. Seelik ja papud on eemaldatavad ja sobivad kõigile selle sarja nukkudele. Komplekti kuuluv 15 cm nukk on omanäolise välimuse ja aksessuaaridega, mis meenutavad nende lemmikloomi. Iga nukk on kaunistatud unikaalsete detailidega. Komplekt sisaldab väikseid osi, ei sobi...
Tavahind 21,00 € −10% Hind 18,90 €
View Detail
Nukud ja nuku aksessuaarid Mattel Spirit Untamed Miradero
 • −10%
 • Uus

Mattel Spirit Untamed Miradero Festival GXF70

Mattel Spirit Untamed Miradero Festival GXF70 – võtke osa sõprusest, julgusest ja seiklustest DreamWorksi animafilmiga Taltsutamatu vaim! Imearmas Miadero Festivali sõidukäru on valmis! Kärul on ehtsad veerevad rattad, varikatus, värviline dekoor ja 12,7cm poni Käruga kaasas ka paar saapaid, saaparihm, müts ja lillekroon.
Tavahind 12,00 € −10% Hind 10,80 €
View Detail
Nukud ja nuku aksessuaarid Mattel Spirit Untamed Miradero
 • −10%
 • Uus

Mattel Spirit Untamed Miradero Festival GXF69

Mattel Spirit Untamed Miradero Festival GXF70 – võtke osa sõprusest, julgusest ja seiklustest DreamWorksi animafilmiga Taltsutamatu vaim! Imearmas Miadero Festivali sõidukäru on valmis! Kärul on ehtsad veerevad rattad, varikatus, värviline dekoor ja 12,7cm poni.
Tavahind 15,00 € −10% Hind 13,50 €
View Detail
Barbie Mattel Barbie Fashionistas Ken GRB88
 • −10%
 • Uus

Mattel Barbie Fashionistas Ken GRB88

Mattel Barbie Fashionistas Ken GRB88 - Ärge kartke lasta oma kujutlusvõimel lennata ja nautige Keniga mängimist ja põnevate uute seikluste leidmist! Ken kannab trendikat riietust, mis lisab tema isiklikku võlu. Koos Barbie-sarja nukkudega – saa kelleks tahad!
Tavahind 12,50 € −10% Hind 11,25 €
View Detail
Barbie Mattel Barbie Fashionistas Ken GVY29
 • −10%
 • Uus

Mattel Barbie Fashionistas Ken GVY29

Mattel Barbie Fashionistas Ken ja tema sõbrad näevad alati stiilsed välja! Poisid vallutavad esmapilgul oma sportliku kehaehituse ja trendikate vabaajarõivastega. Samuti on nukkudel mugavad ja samas stiilsed kingad. Pakendi suurus 5 x 10 x 33 cm
Tavahind 13,00 € −10% Hind 11,70 €
View Detail
Barbie Mattel Barbie Fashionistas Ken FJF74
 • −10%
 • Uus

Mattel Barbie Fashionistas Ken FJF74

Mattel Barbie Fashionistas Ken järgib alati moesuundi. Saate Keni riidesse panna ja talle uusi stiilseid rõivaid luua. Ken nukk mitmekesistab teie tüdruku rollimänge Barbie nukkudega ja muudab ta huvitavamaks.
Tavahind 13,00 € −10% Hind 11,70 €
View Detail

Mattel Barbie kiirabi valguse ja heliga FRM19

Mattel Barbie kiirabi valguse ja heliga FRM19 + aksessuaarid - suurepärane võimalus teie lapsel saada suurepäraseks arstiks, aga kiirabi aitab jõuda sinna, kus keegi abi vajab. Samuti aitab see ületada hirmu tõelise arsti külastamise ees. Nukk ja patareid ei kuulu komplekti.
Tavahind 85,00 € −10% Hind 76,50 €
View Detail

Mattel Enchantimals üllatusmuna GPL94

Mattel Enchantimals üllatusmuna GPL94 Aidake Enchantimalsi nukul üllatusmunast kooruda. Igas munas on nukk ja tema lemmikloom. Komplekti kuuluvad ka kleebised. Kaup saadetakse juhuslikult.
Tavahind 12,00 € −10% Hind 10,80 €
View Detail

Mattel CAVE CLUB nukk Emberly GNL94 / GNL96

Mattel CAVE CLUB  nukk Emberly GNL94 / GNL96 Cave Clubi nukud on armsate ja stiilsete nukkude sari. Igas koopaklubis on stiilsed riided! Riided on värvilised ja huvitava mustriga. Cave Club™ nukkude ja mängukomplektidega saavad lapsed reisida ajas tagasi ja kogeda eelajaloolisi seiklusi oma lemmiktegelastega. Toode on mõeldud üle 4-aastastele lastele.
Tavahind 25,00 € −10% Hind 22,50 €
View Detail

Mattel Cave Club Dino üllatus GNL97

Mattel Cave Club Dino üllatus GNL97 Ühest kristallist leiate 4 üllatust, nimelt: väike lemmiklooma kujuke, kinnitatavad juuksed, igale lemmikloomale kohandatud mänguasja tarvik ja lima mass või kineetiline liiv. Lisatud lemmikloomade karvu saab kombineerida teiste avastatud loomadega. Soovitatav vanus: alates 4 aastat.
Tavahind 13,00 € −10% Hind 11,70 €
View Detail

Mattel Cave Club Dino Üllatus GVR69

Mattel Cave Club Dino Üllatus GVR69 Ühest kristallist leiate 4 üllatust, nimelt: väike lemmiklooma kujuke, kinnitatavad juuksed, igale lemmikloomale kohandatud mänguasja tarvik ja lima mass või kineetiline liiv. Lisatud lemmikloomade karvu saab kombineerida teiste avastatud loomadega. Soovitatav vanus: alates 4 aastat.
Tavahind 13,00 € −10% Hind 11,70 €
View Detail

Mattel CAVE CLUB nukk Roaralai GNL94 / GNL95

Mattel CAVE CLUB nukk Roaralai GNL94 / GNL95 Cave Clubi nukud on armsate ja stiilsete nukkude sari. Igas koopaklubis on stiilsed riided! Riided on värvilised ja huvitava mustriga. Cave Club™ nukkude ja mängukomplektidega saavad lapsed reisida ajas tagasi ja kogeda eelajaloolisi seiklusi oma lemmiktegelastega. Toode on mõeldud üle 4-aastastele lastele.
Tavahind 25,00 € −10% Hind 22,50 €
View Detail

Mattel Play Big Bloxx Masha & Bear konstruktor 31os. Aed

Mattel Play Big Bloxx Masha & Bear konstruktor Aed, 31 osaline Selles komplektis korjab Masha porgandeid koos küülikuga. Komplektis on 31 osa, sh. Maša kujuke. Komplekt ühildub Lego Duplo sarjaga. Lastele alates 1,5 aastast. Karbi suurus: 19x28,5x16cm
Tavahind 34,00 € −10% Hind 30,60 €
View Detail

Mattel Polly Pocket Mermaid Cove Ride GYK42

Mattel Polly Pocket Mermaid Cove Ride GYK42 Polly Pocket on kompaktsed komplektid, mis pakuvad palju nalja! Sees on kaks väikest Polly Pocketi nukku ja mõned tarvikud, mis muudavad mängu veelgi loomingulisemaks. Loomad ja liumägi on vaid mõned vaatamisväärsused, mis ootavad väikest Polly Pocketi avastajat! Tänu väikesele suurusele on mänguasja lihtne...
Tavahind 32,00 € −10% Hind 28,80 €
View Detail

Mattel Polly Pocket Fairy Flight Ride GYK43

Mattel Polly Pocket Fairy Flight Ride GYK43 Polly Pocket on kompaktsed komplektid, mis pakuvad palju nalja! Sees on kaks väikest Polly Pocketi nukku ja mõned tarvikud, mis muudavad mängu veelgi loomingulisemaks. Loomad ja liumägi on vaid mõned vaatamisväärsused, mis ootavad väikest Polly Pocketi avastajat! Tänu väikesele suurusele on mänguasja lihtne...
Tavahind 34,00 € −10% Hind 30,60 €
View Detail

Mattel Cave Club nukk Rockelle + Tyrasaurus

Mattel Doll Cave Club Rockelle + Tyrasaurus Mänguasi ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele. Olge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad ära tulla või mille võib laps ära hammustada, sest laps võib nende tõttu lämbuda! Kasutada täiskasvanu järelevalve all.
Tavahind 55,00 € −10% Hind 49,50 €
View Detail

Mattel Enchantimals Redward Rooster + Cluck

Mattel Enchantimals Redward Rooster + Cluck Saa tuttavaks Enchantimalsi tegelastega! Imearmsate tüdrukute sõpruskond ja nende sõbrad, kellel pole mitte ainult eriline side oma lemmikutega, vaid ka palju sarnaseid iseloomuomadusi.  Mänguasi ei sobi alla 4 aasta vanustele lastele. Olge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad ära tulla või mille võib laps...
Tavahind 11,00 € −10% Hind 9,90 €
View Detail

Mattel Cave Club Fernessa & Furrah nukud GNL92

Mattel Cave Club Fernessa & Furrah nukud Tänu nendele nukkudele saavad lapsed naasta minevikku, eelajaloolistesse aegadesse! Komplekt sisaldab mitmesuguseid tarvikuid. Mänguasi ei sobi alla 4 aasta vanustele lastele. Olge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad ära tulla või mille võib laps ära hammustada, sest laps võib nende tõttu lämbuda! Kasutada...
Tavahind 34,00 € −10% Hind 30,60 €
View Detail

Mattel Barbie Foodtruck GMW07

Mattel Barbie Foodtruck - Komplektis Barbie auto ja 30 temaatilist tarvikut. TÄHELEPANU! Barbie nukk müüakse eraldi! Toode on mõeldud lastele alates 3. eluaastast. Olge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad ära tulla või mille võib laps ära hammustada, sest laps võib nende tõttu lämbuda! Kasutada täiskasvanu järelevalve all.
Tavahind 80,00 € −10% Hind 72,00 €
View Detail

Mattel Enchantimals talvemaja

Mattel Enchantimals talvemaja pakub 5 lõbusat tsooni ja rohkem kui 10 aksessuaari! Mänguasi ei sobi alla 4 aasta vanustele lastele. Olge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad ära tulla või mille võib laps ära hammustada, sest laps võib nende tõttu lämbuda! Kasutada täiskasvanu järelevalve all.
Tavahind 50,00 € −10% Hind 45,00 €
View Detail

Mattel Barbie Fashionistas + nukk GBK10

Mattel Barbie Fashionistas nukk ja riidekapp koos tarvikutega Barbie saab iga väikese printsessi parimaks sõbraks ja viib ta unistuste maale. Mänguasi ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele. Olge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad ära tulla või mille võib laps ära hammustada, sest laps võib nende tõttu lämbuda! Kasutada täiskasvanu järelevalve all.
Tavahind 75,00 € −10% Hind 67,50 €
View Detail

Mattel Barbie Skipper Babysitters Bedtime Playset

Mattel Barbie Skipper Babysitters Bedtime Playset Barbie saab iga väikese printsessi parimaks sõbraks ja viib ta unistuste maale. Mänguasi ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele. Olge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad ära tulla või mille võib laps ära hammustada, sest laps võib nende tõttu lämbuda! Kasutada täiskasvanu järelevalve all.
Tavahind 35,00 € −10% Hind 31,50 €
View Detail

Mattel Barbie Skipper Babysitters Bedtime Playset

Mattel Barbie Skipper Babysitters Bedtime Playset Barbie saab iga väikese printsessi parimaks sõbraks ja viib ta unistuste maale. Mänguasi ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele. Olge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad ära tulla või mille võib laps ära hammustada, sest laps võib nende tõttu lämbuda! Kasutada täiskasvanu järelevalve all.
Tavahind 36,00 € −10% Hind 32,40 €
View Detail

Mattel Barbie Skipper Babysitters

Mattel Barbie Skipper Babysitters Barbie saab iga väikese printsessi parimaks sõbraks ja viib ta unistuste maale. Mänguasi ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele. Olge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad ära tulla või mille võib laps ära hammustada, sest laps võib nende tõttu lämbuda! Kasutada täiskasvanu järelevalve all.
Tavahind 29,00 € −10% Hind 26,10 €
View Detail

Barbie You Can Be Anything Soccer Coach

Barbie You Can Be Anything Soccer Coach Barbie saab iga väikese printsessi parimaks sõbraks ja viib ta unistuste maale. Mänguasi ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele. Olge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad ära tulla või mille võib laps ära hammustada, sest laps võib nende tõttu lämbuda! Kasutada täiskasvanu järelevalve all.
Tavahind 26,00 € −10% Hind 23,40 €
View Detail

Mattel Enchantimals Bathtime Splash

Mattel Enchantimals Bathtime Splash Mänguasi ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele. Olge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad ära tulla või mille võib laps ära hammustada, sest laps võib nende tõttu lämbuda! 
Tavahind 18,00 € −10% Hind 16,20 €
View Detail