Öökapid

Öökapid

Öökapid

Grid
List

Kokku on 6 toodet.

Kuvatakse 1–6 toodet (kokku 6)

Aktiivsed filtrid

Pinewood DOMEK öökapp käepideme valikuga

Pinewood DOMEK öökapp käepideme valikuga. Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana hoida ka sellistes rasketes kohtades.
Tavahind 90,00 € −10% Hind 81,00 €

Pinewood öökapp käepideme valikuga

Pinewood öökapp käepideme valikuga. Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana hoida ka sellistes rasketes kohtades.
Tavahind 90,00 € −10% Hind 81,00 €

Pinewood öökapp LUCKY

Pinewood öökapp LUCKY. Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana hoida ka sellistes rasketes kohtades.
Tavahind 90,00 € −10% Hind 81,00 €

Pinewood öökapp Ringid

Pinewood öökapp Ringid. Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana hoida ka sellistes rasketes kohtades.
Tavahind 90,00 € −10% Hind 81,00 €

Pinewood öökapp Tähed

Pinewood öökapp Tähed. Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana hoida ka sellistes rasketes kohtades.
Tavahind 90,00 € −10% Hind 81,00 €

Pinewood öökapp Südamed

Pinewood öökapp Südamed. Mööbel on valmistatud ainult tõestatud toorainest, millel on kõik vajalikud load ja sertifikaadid. Selle ümar kuju ja materjali kvaliteet tagavad vaieldamatu ohutuse. Seisab neljal jalal, tänu millele on see väga stabiilne ja võimaldab samal ajal seda puhtana hoida ka sellistes rasketes kohtades.
Tavahind 90,00 € −10% Hind 81,00 €